výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (16. 1. 2016)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 7.31
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 7.00
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6.65
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.20
5 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 5.94
6 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 5.94
7 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 5.86
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.81
9 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.74
10 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 5.71
11 Libor ČaloudLibor Čaloud
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
97 5.66
12 Jan ZahradníčekJan Zahradníček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 5.58
13 Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 5.23
14 Daniel KinclDaniel Kincl
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 5.09
15 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
91 4.10
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNS
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6.26
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5.93
3 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.80
4 Adam OndraAdam Ondra
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 5.79
5 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.67
6 Dan KováčDan Kováč
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
99 5.46
7 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.15
8 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.53
MS Ondřej ChládOndřej Chlád
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.49
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.64
2 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 5.45
3 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 5.37
4 Jiří BlahaJiří Blaha
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 5.13
5 Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.08
6 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 5.06
7 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 5.04
8 David PokornýDavid Pokorný
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
02 4.78
9 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.77
10 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.69
11 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.56
12 Vojtěch JarošVojtěch Jaroš
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 4.53
13 Antonín ČaněkAntonín Čaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 3.88
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 5.57
2 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 5.24
3 Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
97 4.90
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.84
5 Sabina RemarováSabina Remarová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4.37
6 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 4.35
7 Klára PrombergerováKlára Prombergerová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.21
8 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.19
9 Kristýna HromátkováKristýna Hromátková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 4.18
10 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 3.88
11 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.79
Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 5.16
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 5.06
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 5.05
4 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.69
5 Sabina KoudelováSabina Koudelová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 4.64
6= Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.62
6= Markéta VostálováMarkéta Vostálová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.62
8 Kamila VšetičkováKamila Všetičková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
00 4.48
9 Kristýna BurgerováKristýna Burgerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.37
10 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.31
11 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.29
12 Saša MelicharováSaša Melicharová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
00 4.16
13 Anna DvořákováAnna Dvořáková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.08
14 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.08
15 Jana ZerzánkováJana Zerzánková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 3.75
MS Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 4.17
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 5.18
2 Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.93
3 Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.86
4 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.74
5 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 4.69
6 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.67
7 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 4.65
8 Anna LeščenkováAnna Leščenková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4.61
9 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 4.59
10 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.55
11 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.47
12 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.46
13 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.43
14 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.41
15 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.40
16 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 4.36
17 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 4.34
18 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.32
19 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.31
20 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 4.30
21 Barbora VavříkováBarbora Vavříková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.29
22 Vendula MenclováVendula Menclová
AK BílinaAK Bílina
01 4.28
23 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.25
24 Marie KamarádováMarie Kamarádová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 4.24
25 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.20
26 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4.18
27 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.16
28 Alexandra HodásováAlexandra Hodásová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.16
29 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 4.16
30 Renáta TenklováRenáta Tenklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.14
31 Karolína MachováKarolína Machová
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 4.12
32 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 4.10
33 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 4.07
34 Simona DubováSimona Dubová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 4.04
35 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 4.02
36 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3.98
37 Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.95
38 Jitka NavrkalováJitka Navrkalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 3.92
39 Martina AchcenitováMartina Achcenitová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
03 3.88
40 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
02 3.86
41 Leona MatyášováLeona Matyášová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.84
42 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.79
43 Eliška FixováEliška Fixová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
01 3.75
44 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 3.73
45 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 3.61
46 Kateřina ChlubnováKateřina Chlubnová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.59
47 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3.29
48 Lenka ŽákováLenka Žáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 3.18
MS Markéta BrychtováMarkéta Brychtová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 3.86
Martina LapešováMartina Lapešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
01 DNS
Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 DNS
Jana KaráskováJana Karásková
Atletika JemniceAtletika Jemnice
02 NM
Lucie UrbanováLucie Urbanová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
01 NM
Celkem 53 závodníků