Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (16. 1. 2016)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.47
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 51.75
3 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 55.50
4 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 57.04
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.93
2 Vojtěch KřepelaVojtěch Křepela 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 56.67
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PoselPetr Posel 98 ASK LovosiceASK Lovosice 53.63
2 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.88
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 55.55
4 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 65.76
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.51
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.57
3 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 60.08
Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 55.94
2 Petr VelebaPetr Veleba 71 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.40
3 Vojtěch VacekVojtěch Vacek 96 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 64.25
MS Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 57.45
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.49
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.17
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 53.43
Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZetekPetr Zetek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.37
2 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 60.79
3 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 64.84
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 64.44
2 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.75
3 Barbora FelcmanováBarbora Felcmanová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 67.10
Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 62.89
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 65.52
3 Monika ChalupováMonika Chalupová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 84.11
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 69.08
2 Lucie DobrovolnáLucie Dobrovolná 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 72.94
3 Daniela StoklasováDaniela Stoklasová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 76.43
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 61.32
2 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.77
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.19
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.16
2 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.33
Celkem 2 závodníků