Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. olomoucká hala

Olomouc (16. 1. 2016)

skok daleký - Muži

(so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Peter SamuelisPeter Samuelis
SlovenskoSlovensko
90 6.36 6.096.366.176.364.786.276.26
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.25 6.135.946.016.136.255.39X
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.30 6.115.926.306.306.05--
2 Matouš KonrádMatouš Konrád
AC ProstějovAC Prostějov
97 5.77 4.945.555.135.555.775.315.54
3 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
98 5.51 X5.515.385.51---
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.32 6.176.326.136.326.24X-
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 6.15 5.783.715.815.815.75X6.15
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.77 5.755.60X5.75X5.775.73
4 Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
99 5.30 4.995.125.305.304.935.054.96
5 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5.11 4.894.95X4.955.114.884.89
6 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.63 4.514.634.624.634.63-4.41
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena TomkováHelena Tomková
SK PřerovSK Přerov
92 5.25 5.25X5.225.25X5.19X
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 DNP
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.54 5.135.54X5.545.425.354.93
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.32 XX5.325.324.945.135.13
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.49 5.495.415.195.495.13X5.30
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.94 4.944.774.504.944.554.624.90
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
99 4.51 X4.40X4.404.514.404.45
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová
AK OlomoucAK Olomouc
99 4.51 4.354.374.514.514.294.354.37
5 Aneta KuželováAneta Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.34 XX4.344.344.13X3.70
6 Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC ProstějovAC Prostějov
00 4.26 4.224.174.264.26X4.084.25
7 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.25 4.15X3.894.153.964.174.25
8 Ivana TicháIvana Tichá
AK OlomoucAK Olomouc
00 3.96 3.663.743.583.743.963.853.79
9 Eva KonečnáEva Konečná
SK PřerovSK Přerov
00 3.48 XX3.483.48
Celkem 9 závodníků