výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. olomoucká hala

Olomouc (16. 1. 2016)

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.71
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.13
3 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SlovenskoSlovensko 09.26
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále A (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.53
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.62
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.09
Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SlovenskoSlovensko DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.71
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.12
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.25
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále A (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 08.46
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.90
3 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 09.41
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 09.54
2 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.22
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 11.25
Poznámky:
Tomejšek Jiří - veteránské mezery 8,50m, výška 0,914m
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 09.38
2 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.60
3 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 10.86
Poznámky:
Tomejšek Jiří - veteránské mezery 8,50m, výška 0,914m
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.69
2 Alice PilušováAlice Pilušová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.78
3 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.97
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10.74
2 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková 97 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.90
3 Alice PilušováAlice Pilušová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.07
4 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.07
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.31
2 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.79
3 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.81
4 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 10.82
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 16.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.52
2 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 11.06
3 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 11.07
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.09
Celkem 4 závodníků