Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Ostrava (17. 1. 2016)60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (ne, 17.1.2016 - 10:25) official | Vítr: N/A m/s | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.68 | q | |||||||||||||
2 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.82 | q | |||||||||||||
3 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | TJ Start Havířov | 1 | 10.58 | ||||||||||||||
4 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.60 | ||||||||||||||
5 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 12.47 | ||||||||||||||
6 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 12.47 | ||||||||||||||
7 | Gabriela BeranováGabriela Beranová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 13.82 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.1.2016 - 10:25) official | Vítr: N/A m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.84 | q | |||||||||||||
2 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.19 | ||||||||||||||
3 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 10.22 | ||||||||||||||
4 | Žaneta SlunskáŽaneta Slunská | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 4 | 10.86 | ||||||||||||||
5 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 12.26 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 3 | 12.55 | ||||||||||||||
7 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 14.44 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 17.1.2016 - 10:25) official | Vítr: N/A m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.77 | q | |||||||||||||
2 | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 6 | 10.14 | ||||||||||||||
3 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.56 | ||||||||||||||
4 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.12 | ||||||||||||||
5 | Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.29 | ||||||||||||||
6 | Petra MichnováPetra Michnová | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 11.94 | ||||||||||||||
7 | Nikola SteinováNikola Steinová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 12.61 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 17.1.2016 - 10:25) official | Vítr: N/A m/s | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 09.15 | q | |||||||||||||
2 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.69 | q | |||||||||||||
3 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.92 | q | |||||||||||||
4 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.07 | ||||||||||||||
5 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 10.08 | ||||||||||||||
6 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 10.93 | ||||||||||||||
7 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Start Havířov | 5 | 11.34 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 17.1.2016 - 10:25) official | Vítr: N/A m/s | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.03 | q | |||||||||||||
2 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.03 | ||||||||||||||
3 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 10.68 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 5 | 10.83 | ||||||||||||||
5 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 11.54 | ||||||||||||||
6 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 11.97 | ||||||||||||||
7 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.02 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 6 (ne, 17.1.2016 - 10:25) official | Vítr: N/A m/s | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.05 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 10.12 | ||||||||||||||
3 | Sabina PopiolkováSabina Popiolková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.55 | ||||||||||||||
4 | Jindra VránováJindra Vránová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.89 | ||||||||||||||
5 | Isabela KrestováIsabela Krestová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11.94 | ||||||||||||||
6 | Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.96 | ||||||||||||||
7 | Natálie VedralováNatálie Vedralová | 02 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 8 | 12.54 | ||||||||||||||
8 | Sarah KalčíkováSarah Kalčíková | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 13.46 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 6 | 09.15 | q | ||
2 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.68 | q | ||
3 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.69 | q | ||
4 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.77 | q | ||
5 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 6 | 09.82 | q | ||
6 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 09.84 | q | ||
7 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 2 | 09.92 | q | ||
8 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 6 | 10.03 | q | ||
9 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 3 | 10.03 | |||
10 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.05 | |||
11 | Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.07 | |||
12 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 10.08 | |||
13 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 7 | 10.12 | |||
14 | Lucie HöfferováLucie Höfferová | 01 | TJ Start Havířov | 6 | 10.14 | |||
15 | Anna HolonováAnna Holonová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 10.19 | |||
16 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 10.22 | |||
17 | Sabina PopiolkováSabina Popiolková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 10.55 | |||
18 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.56 | |||
19 | Nikol KubicováNikol Kubicová | 01 | TJ Start Havířov | 1 | 10.58 | |||
20 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 7 | 10.60 | |||
21 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 1 | 10.68 | |||
22 | Kateřina KajzarováKateřina Kajzarová | 01 | AK Bohumín, o.s. | 5 | 10.83 | |||
23 | Žaneta SlunskáŽaneta Slunská | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 4 | 10.86 | |||
24 | Jindra VránováJindra Vránová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 6 | 10.89 | |||
25 | Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4 | 10.93 | |||
26 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1 | 11.12 | |||
27 | Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | 11.29 | |||
28 | Natálie MatuškováNatálie Matušková | 01 | TJ Start Havířov | 5 | 11.34 | |||
29 | Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková | 01 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 11.54 | |||
30 | Isabela KrestováIsabela Krestová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 11.94 | |||
31 | Petra MichnováPetra Michnová | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 5 | 11.94 | |||
32 | Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 11.96 | |||
33 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 11.97 | |||
34 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 12.02 | |||
35 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5 | 12.26 | |||
36 | Kristýna PetrováKristýna Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 12.47 | |||
37 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 12.47 | |||
38 | Natálie VedralováNatálie Vedralová | 02 | SK Atletika Hustopeče, o.s. | 8 | 12.54 | |||
39 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov | 3 | 12.55 | |||
40 | Nikola SteinováNikola Steinová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 12.61 | |||
41 | Sarah KalčíkováSarah Kalčíková | 02 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 13.46 | |||
42 | Gabriela BeranováGabriela Beranová | 02 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 13.82 | |||
43 | Lucie KrupicováLucie Krupicová | 01 | Atletika Poruba z.s. | 7 | 14.44 |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.1.2016 - 12:10) official | Vítr: N/A m/s | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 4 | 09.17 | ||||||||||||||
2 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3 | 09.50 | ||||||||||||||
3 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 2 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Valerie JankůValerie Janků | 02 | Atletický klub Zlín, z.s. | 7 | 09.72 | ||||||||||||||
5 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 1 | 09.77 | ||||||||||||||
6 | Bára SajdokováBára Sajdoková | 01 | TJ TŽ Třinec | 5 | 09.78 | ||||||||||||||
7 | Valerie StratilováValerie Stratilová | 01 | TJ Sokol Opava | 6 | 09.86 | ||||||||||||||
8 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 8 | 10.03 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |