Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (23. 1. 2016)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.39 6.396.34-6.39XX-
2 František HořavaFrantišek Hořava
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
01 5.50 5.50XX5.505.38X5.09
3 Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 5.31 5.31X5.035.31X5.234.96
4 Šimon RejkaŠimon Rejka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 5.17 5.175.15X5.174.92X4.55
5 Matěj BeckMatěj Beck
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 5.05 5.034.274.855.035.054.704.95
6 Karel ČadaKarel Čada
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 4.78 4.784.544.774.784.304.384.44
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.78 4.784.564.254.784.544.304.40
8 Ondřej VojtaOndřej Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.71 4.653.983.984.65X4.714.18
9 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.65 XX4.654.65---
10 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.51 4.514.474.324.51---
11 Daniel JarolímDaniel Jarolím
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.46 4.064.084.464.46---
12 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.63 X3.583.633.63---
13 Filip ŽákovecFilip Žákovec
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.28 X3.28X3.28---
Patrik BartíkPatrik Bartík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 DNS 0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 4.65 4.234.154.374.374.654.234.40
2 Michal TikalMichal Tikal
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.38 4.384.164.074.384.044.304.35
3 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 4.27 4.004.273.954.274.164.04X
4 Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.18 4.153.93X4.154.054.024.18
5 Petr PetákPetr Peták
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 4.05 4.053.954.054.054.043.893.87
6 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 4.04 4.043.783.704.043.813.914.01
7 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.97 3.84X3.973.973.733.87X
8 Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 3.97 3.78X3.973.97
9 Jiří TíkalJiří Tíkal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.81 X3.773.753.773.343.763.81
10 Antonín ŠustrAntonín Šustr
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.73 3.733.553.593.73
11 Marek SchwarzMarek Schwarz
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
03 3.30 XX3.303.30
12 Pavel NěmečekPavel Němeček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.21 XX3.213.21
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka ValáškováŠárka Valášková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.84
2 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.75
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.75
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.74
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.68
6 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 4.65
7 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.62
8 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 4.61
9 Lucie BacíkováLucie Bacíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.56
10 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.51
11 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.37
12 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.37
13 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.35
14 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 4.32
15 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.29
16 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.27
17 Michaela ŠenováMichaela Šenová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
01 4.20
18 Josefína VrbováJosefína Vrbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.18
19 Anna BabkováAnna Babková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.16
20 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 4.12
21 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.11
22 Terezie SochorováTerezie Sochorová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
01 4.11
23 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 3.91
24 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 3.65
25 Tereza ŠurátováTereza Šurátová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
02 3.61
26 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.60
Alexandra FigallováAlexandra Figallová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
02 NM
Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 NM
Celkem 28 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.71 X3.32X3.32
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.49 X3.32X3.32
3 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.27 X3.32X3.32
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.22 X3.32X3.32
5 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
04 4.15 X3.32X3.32
6 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 4.10 X3.32X3.32
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.08 X3.32X3.32
8 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.04 X3.32X3.32
9 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 4.02 X3.32X3.32
10 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.99 X3.32X3.32
11 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC ČáslavAC Čáslav
03 3.97 X3.32X3.32
12 Renata HusárkováRenata Husárková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 3.96 X3.32X3.32
13 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 3.83 X3.32X3.32
14 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.83 X3.32X3.32
15 Antonie TesařováAntonie Tesařová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.78 X3.32X3.32
16 Ema KřížkováEma Křížková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.76 X3.32X3.32
17 Hana KakosováHana Kakosová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.75 X3.32X3.32
18 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.74 X3.32X3.32
19 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 3.70 X3.32X3.32
20 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.69 X3.32X3.32
21 Laura ValáškováLaura Valášková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.55 X3.32X3.32
22 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.55 X3.32X3.32
23 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.54 X3.32X3.32
24 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.39 X3.32X3.32
25 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 3.37 X3.32X3.32
26 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.33 X3.32X3.32
27 Jana HavlíkováJana Havlíková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 3.32 X3.32X3.32
Tereza VinklárkováTereza Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 DNS
Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
03 NM
Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 NM
Celkem 30 závodníků