výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (23. 1. 2016)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61
2 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.41
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.61
4 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.04
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DanielJan Daniel 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.22
2 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.98
3 David HašekDavid Hašek 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 12.04
Matěj BínaMatěj Bína 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 09.61
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.08
3 Vojtěch PetrVojtěch Petr 01 AK MostAK Most 10.86
4 Matěj BeckMatěj Beck 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.98
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.15
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.94
3 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.05
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.06
5 Marek SchwarzMarek Schwarz 03 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 13.22
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.38
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.05
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.07
3 David KorousDavid Korous 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.15
4 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13.66
5 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.93
Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.62
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76
3 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.78
4 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.22
5 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.48
6 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.02
2 Kateřina ZobalováKateřina Zobalová 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 11.65
3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.29
4 Natálie OšmerováNatálie Ošmerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.35
5 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.36
6 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.33
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná 01 AC ČáslavAC Čáslav 10.01
3 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.58
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.61
5 Veronika MolováVeronika Molová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 11.72
6 Nikola TůmováNikola Tůmová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.83
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.41
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
3 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.97
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.38
5 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.22
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.90
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.90
3 Daniela KlečackáDaniela Klečacká 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12.14
4 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.78
5 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.80
Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.78
2 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.13
3 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.88
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13.42
5 Barbora SamcováBarbora Samcová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.21
2 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.63
3 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.01
4 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.12
5 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 13.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema KřížkováEma Křížková 03 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.64
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.82
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.99
4 Anna JiráskováAnna Jirásková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.11
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.38
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.65
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.66
4 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.02
5 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.75
6 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.50
Celkem 6 závodníků