Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň

Praha-Stromovka (23. 1. 2016)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 6.20
2 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.94
3 Jan UllmannJan Ullmann
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.52
4 Šimon GondekŠimon Gondek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 5.49
5 Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 5.36
6 Jakub BošinaJakub Bošina
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 5.20
7 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 5.00
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 7.82
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 7.26
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 7.17
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 6.68
5 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 6.48
6 David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
97 6.31
7 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.30
8 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 6.21
9 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 6.17
10 Jakub BendaJakub Benda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 6.08
11 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.07
12 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.95
13 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.79
14 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 5.76
15 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 5.60
16 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 5.38
17 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.26
Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 DNS
Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 NM
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 5.30
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.11
3 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 5.02
4 Adam HadAdam Had
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.98
5 Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 4.66
6 Ondřej BatlaOndřej Batla
ŠAK ChodovŠAK Chodov
02 3.85
Filip VaškůFilip Vašků
AK SokolovAK Sokolov
01 DNS
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef TerčJosef Terč
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 4.48
2 Tomáš ČechTomáš Čech
Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz...
04 4.21
David BerkaDavid Berka
AK SokolovAK Sokolov
04 DNS
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 DNS
Jan KundrátJan Kundrát
AK SokolovAK Sokolov
03 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5.91
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.87
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.78
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.50
5 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.48
6 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.45
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.38
8 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.29
9 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 5.20
10= Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 5.19
10= Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.19
12 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.06
13 Klára HatinováKlára Hatinová
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 5.05
14 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.05
15 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5.03
16 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 4.93
17 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.87
18 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.83
19 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.69
20 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.56
21 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK MostAK Most
99 4.34
Nikola RubášováNikola Rubášová
AC DomažliceAC Domažlice
98 DNS
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ SušiceTJ Sušice
99 DNS
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 NM
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 NM
Celkem 25 závodníků
Finále 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patricie TóthováPatricie Tóthová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
00 4.84
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 4.74
Adéla ChramcováAdéla Chramcová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 DNS
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 DNS
Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 DNS
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára SobotkováKlára Sobotková
AK SokolovAK Sokolov
02 4.88
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.76
3 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.76
4 Veronika BurešováVeronika Burešová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
01 4.60
5 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
02 4.52
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.27
7 Simona BartoňkováSimona Bartoňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 4.26
8 Barbora VavříkováBarbora Vavříková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.23
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 4.22
10 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.18
11 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AK SokolovAK Sokolov
02 4.14
12 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.12
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 4.50
2 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová
AK SokolovAK Sokolov
03 4.29
3 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 4.12
4 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 4.07
5 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 4.07
6 Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 4.03
7 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.98
8 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 3.96
9 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 3.72
10 Adéla KrálováAdéla Králová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 3.42
11 Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
04 3.27
Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 DNS
Natálie KafkováNatálie Kafková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 NM
Celkem 13 závodníků