Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň

Praha-Stromovka (23. 1. 2016)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.12
2 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.84
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.84
4 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.73
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 1.96
2 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.96
3 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.84
4 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.81
5 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.70
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.93
2 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.87
3 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.78
4 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 1.75
5 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 1.70
6 Jan SuchýJan Suchý
AC DomažliceAC Domažlice
01 1.65
7 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.55
Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 DNS
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NH
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.65
2 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.62
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 1.56
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.45
5 Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 1.40
Marek NetíkMarek Netík
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK ChodovŠAK Chodov
03 DNS
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 DNS
Eliška KlučinováEliška Klučinová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
88 DNS
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.67
2 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.64
3 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 1.61
4 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.51
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.72
2 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.67
3 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
99 1.67
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.64
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.64
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.51
7= Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 1.41
7= Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 1.41
9 Anita KelemenováAnita Kelemenová
AC DomažliceAC Domažlice
00 1.41
Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 DNS
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 NH
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 1.40
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
02 1.40
3 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1.30
Veronika SládkováVeronika Sládková
AK SokolovAK Sokolov
02 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 1.21
2 Lenka GárskáLenka Gárská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
04 1.16
Celkem 2 závodníků