Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň

Praha-Stromovka (23. 1. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.63
2 Tomáš HendrichTomáš Hendrich 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 18.97
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.18
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.40
5 Martin PlhaMartin Plha 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 19.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.74
2 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.21
3 Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.31
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 20.33
5 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.39
6 Adam MíkaAdam Míka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.57
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.37
2 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.61
Jindřich MazanecJindřich Mazanec 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov DQ
Lukáš VolfLukáš Volf 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Jakub HavránekJakub Havránek 02 AK SokolovAK Sokolov DNS
Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.92
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.12
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.93
4 Tomáš ČechTomáš Čech 04 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 23.18
Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21.03
2 Hynek JurečkaHynek Jurečka 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.05
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.56
4 Tobiáš BlažekTobiáš Blažek 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.70
David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov DNS
Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 19.28
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 19.46
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 19.96
4 Linda ČechováLinda Čechová 01 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 20.25
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.45
2 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.66
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 20.80
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.10
5 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.68
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.45
Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20.68
Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.31
Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.22
Ivana EichlerováIvana Eichlerová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.40
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 21.37
2 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.10
3 Eliška ČechvalováEliška Čechvalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.49
4 Nadine HabibováNadine Habibová 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.89
Andrea GugalováAndrea Gugalová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VavříkováBarbora Vavříková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.42
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.80
3 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.12
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.23
5 Martina PolákováMartina Poláková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.45
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.64
2 Adéla LiškováAdéla Lišková 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.26
3 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AK SokolovAK Sokolov 22.65
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.68
5 Beata SanveneloBeata Sanvenelo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.78
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 20.68
2 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.05
3 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.04
Klára SobotkováKlára Sobotková 02 AK SokolovAK Sokolov DNS
Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.33
2 Natálie KoptováNatálie Koptová 02 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.93
Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AK SokolovAK Sokolov DNS
Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AK SokolovAK Sokolov DNS
Jana SlachováJana Slachová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.69
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.31
3 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 22.07
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.18
5 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 22.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.06
2 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.35
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.99
4 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.99
Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.03
2 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.66
3 Eliška HájkováEliška Hájková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 23.68
4 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.59
5 Veronika HumeníkováVeronika Humeníková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.87
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.38
2 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.68
3 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.92
Jana StreicherováJana Streicherová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.29
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22.37
3 Vanesa KoenigsteinováVanesa Koenigsteinová 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.43
Tereza PreislerováTereza Preislerová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 4 závodníků