výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi

Ostrava (23. - 24. 1. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.28 785
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.42 739
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.42 739
4 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67 659
5 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 3 07.74 637
6 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.84 607
7 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.84 607
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.38 752
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.46 726
3 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.60 681
4 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 07.63 671
5 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 668
6 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.79 622
7 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.93 580
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 11:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.35
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 07.36 759
MS Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.70
4 Jan HorňákJan Horňák 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.05 545
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 09.88 138
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.28 785
2 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.35
3 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 07.36 759
4 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.38 752
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.42 739
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.42 739
7 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 07.46 726
8 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.60 681
9 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 07.63 671
10 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.64 668
11 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.67 659
12 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 07.70
13 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 3 07.74 637
14 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.79 622
15 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.84 607
16 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 07.84 607
17 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 07.93 580
18 Jan HorňákJan Horňák 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.05 545
19 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 09.88 138

60 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 07.30 779
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.43 736
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.58 687
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.61 678
5 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 07.63 671
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.46 726
2 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.53 703
3 Dominik HutákDominik Huták 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.55 697
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 5 07.57 690
5 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87 598
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 07.30 779
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.43 736
3 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.46 726
4 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 07.53 703
5 Dominik HutákDominik Huták 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.55 697
6 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 5 07.57 690
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.58 687
8 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.61 678
9 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 07.63 671
10 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.87 598

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.24 799
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.56 694
3 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.70 650
4 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.70 650
5 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 2 07.77 628
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.93 580
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.51 710
2 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 07.80 619
3 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 619
4 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.87 598
5 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 08.00 560
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.24 799
2 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.51 710
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.56 694
4 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.70 650
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.70 650
6 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 2 07.77 628
7 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 07.80 619
8 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 07.80 619
9 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.87 598
10 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.93 580
11 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 08.00 560
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 11:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.63 671
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.82 613
3 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.25 489
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.32 470
5 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.63 391
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 11:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 640
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.82 613
3 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.95 574
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 08.06 542
5 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.39 452
6 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.89 329
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 11:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 07.75 634
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.81 616
3 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.88 595
4 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.40 449
5 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.47 431
6 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.20 261
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.63 671
2 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.73 640
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 07.75 634
4 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 07.81 616
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 07.82 613
5 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 07.82 613
7 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 07.88 595
8 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.95 574
9 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 08.06 542
10 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.25 489
11 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 08.32 470
12 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.39 452
13 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.40 449
14 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.47 431
15 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.63 391
16 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.89 329
17 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.20 261

150 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:30) official Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 16.98
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.20
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 3 17.22
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 17.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 14:30) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.43
2 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.55
3 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.68
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 16.98
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 17.20
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 3 17.22
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 17.72
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 18.43
6 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 18.55
7 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.68
8 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.36

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:35) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 17.88
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.66
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 19.00
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.16
5 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 21.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 14:35) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.59
2 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.93
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 20.67
4 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.79
5 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 24.84
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 14:35) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.38
2 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.93
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.60
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 NL 17.88
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 18.66
3 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 19.00
4 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 19.16
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 19.59
6 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 19.93
7 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 20.38
8 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 20.40
9 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 20.67
10 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 20.93
11 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 21.04
12 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.60
13 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 22.79
14 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 24.84
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 DNP

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:45) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.91
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 36.16
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.47
4 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 39.03
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.38
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:45) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 5 36.22
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.23
3 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 39.59
4 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 39.73
5 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 40.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 13:45) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.45
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.08
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.64
4 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 42.22
5 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 43.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.91
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 36.16
3 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 5 36.22
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 36.23
5 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 36.47
6 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 37.45
7 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 39.03
8 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 39.08
9 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 39.59
10 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 39.64
11 Martin MalinaMartin Malina 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 39.73
12 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 40.21
13 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 40.38
14 Jan VašíčekJan Vašíček 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 42.22
15 David VarajaDavid Varaja 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 43.35

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 38.93
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 40.44
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 40.58
4 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 45.07
5 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.61
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 163.3b
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:45) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.73
2 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 42.28
3 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 42.71
4 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.35
5 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2 46.64
6 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 1 47.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 13:45) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ptricia GarčárováPtricia Garčárová 99 SlovenskoSlovensko 4 41.05
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 43.11
3 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.32
4 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 45.95
5 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2 49.77
6 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 50.23
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 38.93
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 40.44
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 40.58
4 Ptricia GarčárováPtricia Garčárová 99 SlovenskoSlovensko 4 41.05
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.73
6 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 42.28
7 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 42.71
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 43.11
9 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.32
10 Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 44.35
11 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 45.07
12 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 45.95
13 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 46.61
14 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2 46.64
15 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 1 47.00
16 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2 49.77
17 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 50.23
Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ 163.3b

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.55
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 1:58.59
3 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.45
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:00.47
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:00.91
6 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.50
7 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.25
8 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:06.33
9 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:09.61
10 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:10.76
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:03.69
2 Jakub CieslarJakub Cieslar 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.37
3 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:16.34
4 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:16.74
5 Samuel KolářSamuel Kolář 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:19.23
6 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 2:35.90
7 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:37.72
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 1:57.55
2 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 1:58.59
3 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:00.45
4 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:00.47
5 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:00.91
6 Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:02.50
7 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:03.69
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.25
9 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:06.33
10 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:09.61
11 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:10.76
12 Jakub CieslarJakub Cieslar 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 2:12.37
13 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:16.34
14 Jan PivsetokJan Pivsetok 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:16.74
15 Samuel KolářSamuel Kolář 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:19.23
16 Martin JakubčíkMartin Jakubčík 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 2:35.90
17 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 2:37.72
Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNP

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.72
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:15.61
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 2:16.97
4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:20.63
5 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:22.23
6 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.66
7 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:28.16
8 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 11 2:31.22
9 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:32.76
10 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:37.38
Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNP
Celkem 11 závodníků
Finále (so, 23.1.2016 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.55 803
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.90 540
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 5 2:43.37 535
4 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:58.69 377
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.72
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:15.61
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 2:16.97
4 Simona VrzalováSimona Vrzalová 88 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:20.63
5 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.55 803
6 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:22.23
7 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 2:25.66
8 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:28.16
9 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 11 2:31.22
10 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:32.76
11 Gabriela NelhybelováGabriela Nelhybelová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 2:37.38
12 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 2:42.90 540
13 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 5 2:43.37 535
14 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 2:58.69 377
Kateřina TlolkováKateřina Tlolková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNP

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (so, 23.1.2016 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:25.54 750
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 2:29.07 705
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10 2:30.26 690
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 2:34.54 637
5 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:44.62 521
6 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 2:56.84 395
7 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:59.41 371
8 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 9 3:08.61 289
9 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 3:11.43 266
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1 DNS
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 11 DNS
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 2:33.61 648
2 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 2:33.79 646
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 10 2:36.50 614
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:40.72 565
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 2 2:48.63 478
6 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:54.08 422
7 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:04.94 321
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 DNF
Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 9 DNS
Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 10 2:27.16 729
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:33.15 654
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:35.26 628
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:37.34 604
5 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:39.45 579
6 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:39.48 579
7 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 2 2:45.98 506
8 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:48.13 483
9 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:48.19 483
10 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.46 408
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 10 2:27.16 729
2 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:33.15 654
3 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 2:33.61 648
4 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 2:33.79 646
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 3 2:35.26 628
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 10 2:36.50 614
7 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 8 2:37.34 604
8 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:39.45 579
9 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:39.48 579
10 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 1 2:40.72 565
11 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 2 2:45.98 506
12 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:48.13 483
13 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1 2:48.19 483
14 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 2 2:48.63 478
15 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:54.08 422
16 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:55.46 408
17 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:04.94 321
Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11 DNF
Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNS
Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 9 DNS
Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 DNS

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:50.95 454
2 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:54.74 416
3 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 2:55.23 411
4 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:58.72 377
5 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:59.38 371
6 Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 3:07.36 300
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 3:08.50 290
8 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 3:10.09 277
9 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 3:21.47 192
10 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:24.41 172
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:52.60 437
2 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 2:52.95 433
3 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:53.37 429
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 9 2:53.97 423
5 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:54.13 422
6 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:58.73 377
7 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:01.84 348
8 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 3:01.92 348
9 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 3:03.52 333
10 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:06.12 310
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:27.55 724
2 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 2:45.25 514
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:45.52 511
4 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12 2:47.55 489
5 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 3 2:54.82 415
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:55.13 412
7 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10 3:01.07 355
8 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:01.70 350
9 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:02.14 346
10 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:02.81 340
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:03.54 333
12 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:07.88 295
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 2:31.74 671
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:38.53 590
3 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:38.65 588
4 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:39.96 573
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:41.08 561
6 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:41.09 560
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:42.87 540
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.28 503
9 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:53.88 424
10 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 3:07.50 299
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 3:08.43 291
12 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:13.35 251
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:27.55 724
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 2:31.74 671
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11 2:38.53 590
4 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:38.65 588
5 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 2:39.96 573
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:41.08 561
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:41.09 560
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 2:42.87 540
9 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 9 2:45.25 514
10 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 2:45.52 511
11 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:46.28 503
12 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12 2:47.55 489
13 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:50.95 454
14 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:52.60 437
15 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 2:52.95 433
16 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:53.37 429
17 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:53.88 424
18 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 9 2:53.97 423
19 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 2:54.13 422
20 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:54.74 416
21 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 3 2:54.82 415
22 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:55.13 412
23 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 2:55.23 411
24 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:58.72 377
25 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:58.73 377
26 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:59.38 371
27 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10 3:01.07 355
28 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:01.70 350
29 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:01.84 348
30 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 3:01.92 348
31 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 3:02.14 346
32 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2 3:02.81 340
33 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 3:03.52 333
34 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:03.54 333
35 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 3:06.12 310
36 Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 3:07.36 300
37 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 3:07.50 299
38 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 3:07.88 295
39 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1 3:08.43 291
40 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 3:08.50 290
41 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11 3:10.09 277
42 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 3:13.35 251
43 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 3:21.47 192
44 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 3:24.41 172
Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1 2:26.27
2 Nikol LihotskáNikol Lihotská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:38.23
3 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:38.28
4 Klaudia HanzeliováKlaudia Hanzeliová 01 SlovenskoSlovensko 3 2:40.00
5 Lucie MacháčkováLucie Macháčková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:41.47
6 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:43.75
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2 2:44.11
8 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:44.96
9 Marie KostelnáMarie Kostelná 01 AK ŠternberkAK Šternberk 9 2:51.84
Celkem 9 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 24.1.2016 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10 2:45.36 815
2 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 2:54.17 723
3 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14 2:55.24 712
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 11 2:56.32 701
5 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 2:57.42 690
6 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 3 2:57.69 687
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 3:08.61 582
8 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13 3:14.58 528
9 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 3:15.75 518
10 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 3:19.60 485
11 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 3:30.54 396
12 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 2 3:35.40 360
13 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 12 4:18.78 106
MS Karel SýkoraKarel Sýkora 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 8 DNP
Celkem 14 závodníků

1000 m - Junioři (Běh)

Běh (ne, 24.1.2016 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Karel SýkoraKarel Sýkora 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 9 2:45.13
2 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 2:55.45 710
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 2:57.75 686
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 4 3:01.34 651
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 3:02.45 640
6 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 3:08.94 579
7 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 1 3:09.83 571
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 DNP
Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNP
Celkem 9 závodníků

1000 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 1 2:48.33 783
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:48.99 776
3 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 2:50.07 765
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 2:55.60 708
5 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 2:58.65 678
6 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 8 3:05.11 615
7 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 3:07.82 590
8 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10 3:08.31 585
9 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:16.84 509
Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNP
Celkem 10 závodníků

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 8 3:00.68 658
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13 3:01.22 652
3 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 3:08.12 587
4 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 3:08.57 583
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:15.36 522
6 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 3:15.68 519
7 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 15 3:16.61 511
8 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:18.55 494
9 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 6 3:18.88 491
10 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10 3:18.94 491
11 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 3:20.24 480
12 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 3:25.97 432
13 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:26.34 429
14 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:33.75 372
Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 9 DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:07.95
2 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 4:09.34
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:11.71
4 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:12.02
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:14.67
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:20.69
7 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:20.89
8 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 10 4:26.58
9 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:26.77
Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:30.77
2 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:30.88
3 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 4:34.57
4 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 4:42.08
5 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:50.03
6 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:56.56
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 8 5:01.93
8 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:03.60
9 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:03.81
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 4:07.95
2 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 7 4:09.34
3 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:11.71
4 René SasynRené Sasyn 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 4:12.02
5 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:14.67
6 Ondřej KramnýOndřej Kramný 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 4:20.69
7 Michal StanovskýMichal Stanovský 93 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:20.89
8 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 10 4:26.58
9 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 4:26.77
10 David WittekDavid Wittek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 4:30.77
11 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 4:30.88
12 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 4:34.57
13 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 9 4:42.08
14 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 4:50.03
15 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:56.56
16 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 8 5:01.93
17 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 5:03.60
18 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:03.81
Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 DNP

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 24.1.2016 - 13:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 4:46.26
2 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9 4:54.06
3 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10 5:00.33
4 Aneta ChlebikováAneta Chlebiková 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 5:00.76
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 5:01.92
6 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 8 5:11.12
7 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11 5:14.94
8 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 5:16.78
9 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12 5:18.87
10 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 5:22.07
11 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 5:29.64
12 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 5:29.80
13 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14 5:42.46
14 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13 5:45.36
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 11:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.37 891
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.46 869
3 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 08.80 791
4 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.25 692
5 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.39 662
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 09.41 658
7 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 09.45 650
8 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 7 09.58 623
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 11:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 08.85 779
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.51 637
3 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.59 621
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.19 506
5 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 16.39
David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNP
Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.37 891
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 08.46 869
3 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 08.80 791
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 08.85 779
5 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 09.25 692
6 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 09.39 662
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 09.41 658
8 Adam ZachAdam Zach 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 09.45 650
9 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.51 637
10 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK HraniceSK Hranice 7 09.58 623
11 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.59 621
12 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.19 506
13 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6 16.39
David HájekDavid Hájek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNP
Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNP

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 11:00) official Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 08.59 839
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.06 733
3 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 5 09.14 715
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32 677
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 11:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.51 858
MS Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 841
3 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.86 777
4 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 09.67 605
Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.51 858
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58 841
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 08.59 839
4 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 08.86 777
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.06 733
6 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 5 09.14 715
7 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.32 677
8 Martin BartošMartin Bartoš 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2 09.67 605
Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNP
Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNP

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 10:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.64 827
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.66 823
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.72 809
4 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05 735
5 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14 715
6 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 4 10.56 440
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 10:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.13 717
2 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.56 627
3 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 09.97 547
4 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 10.46 457
5 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.66 423
Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNP
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.64 827
2 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.66 823
3 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.72 809
4 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.05 735
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.13 717
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.14 715
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.56 627
8 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty 00 SlovenskoSlovensko 4 09.97 547
9 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 10.46 457
10 David AlštockDavid Alštock 99 SlovenskoSlovensko 4 10.56 440
11 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.66 423
Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 DNP
Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNP

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 24.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.99 748
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 09.28 685
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.29 683
4 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.70 599
5 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.08 355
Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 24.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.37 666
2 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.42 656
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.78 583
4 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.94 552
5 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.15 345
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 24.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.04 737
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.18 508
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 10.67 421
4 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.23 333
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP
Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 3 08.99 748
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 09.04 737
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4 09.28 685
4 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 09.29 683
5 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.37 666
6 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 09.42 656
7 Jan PospíšilJan Pospíšil 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 5 09.70 599
8 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 09.78 583
9 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 09.94 552
10 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.18 508
11 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 10.67 421
12 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.08 355
13 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.15 345
14 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.23 333
Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNP
Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNP
Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNP

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (so, 23.1.2016 - 10:20) official Vítr: N/A m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.87
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 3 09.62 785
3 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 10.20 675
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 10.47 627
5 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 11.43 468
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 10:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.04 902
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 6 09.21 867
3 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28 852
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 09.64 781
5 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.59 606
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55 450
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 10:20) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 10.49 623
2 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 10.87 558
3 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 10.94 546
4 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.04 378
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 09.04 902
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 6 09.21 867
3 Petra HarasimováPetra Harasimová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.28 852
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 09.64 781
5 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 10.49 623
6 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.59 606
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 10.87 558
8 Lucie KřižkováLucie Křižková 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 10.94 546
9 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.55 450
10 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.04 378
Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 DNS

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 10:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09.12 885
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.29 850
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.63 783
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 09.68 773
5 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.78 754
6 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.78 754
7 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.85 740
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 10:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.71 767
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 09.87 737
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.00 712
4 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42 636
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.45 630
6 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 7 10.59 606
7 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 10.60 604
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 10:10) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.80 750
2 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 5 09.90 731
3 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 4 10.19 677
4 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 2 10.29 659
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.45 630
6 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 6 10.97 541
7 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 11.64 436
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4 09.12 885
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 5 09.29 850
3 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.63 783
4 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 09.68 773
5 Eliška KreiselováEliška Kreiselová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 09.71 767
6 Eliška PernáEliška Perná 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 09.78 754
7 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 3 09.78 754
8 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.80 750
9 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 09.85 740
10 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 09.87 737
11 Radka ŠkovránováRadka Škovránová 99 SlovenskoSlovensko 5 09.90 731
12 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10.00 712
13 Katarína ĎuricováKatarína Ďuricová 00 SlovenskoSlovensko 4 10.19 677
14 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 SK PřerovSK Přerov 2 10.29 659
15 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.42 636
16 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 10.45 630
16 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.45 630
18 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 7 10.59 606
19 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 6 10.60 604
20 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 6 10.97 541
21 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 11.64 436

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.93 925
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09.37 834
3 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 8 09.60 789
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.71 767
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.81 748
6 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.86 738
7 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91 729
8 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.93 725
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 23.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.73 763
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.89 733
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.95 721
4 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.97 718
5 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.06 701
6 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.22 672
7 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 10.46 629
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 23.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.22 672
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.31 655
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.43 634
4 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.46 629
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.49 623
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.70 587
7 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.88 556
8 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.47 462
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 23.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 10.00 712
2 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.16 682
3 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.60 604
4 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 11.22 501
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.48 460
6 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.83 408
7 Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.48 319
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 23.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 09.92 727
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.97 718
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 6 10.45 630
4 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.44 466
5 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.00 384
6 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.14 364
7 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 12.54 311
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 23.1.2016 - 10:00) official Vítr: N/A m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.87 737
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.00 712
3 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.52 618
4 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.65 595
5 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.00 537
6 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 11.04 530
7 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 6 11.27 493
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 08.93 925
2 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 09.37 834
3 Natália GyomrajováNatália Gyomrajová 02 SlovenskoSlovensko 8 09.60 789
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 09.71 767
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.73 763
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.81 748
7 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.86 738
8 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.87 737
9 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.89 733
10 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.91 729
11 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 09.92 727
12 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.93 725
13 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 09.95 721
14 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.97 718
15 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 09.97 718
16 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 10.00 712
17 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.00 712
18 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 10.06 701
19 Monika TrojanováMonika Trojanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.16 682
20 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 10.22 672
21 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.22 672
22 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 10.31 655
23 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 10.43 634
24 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 6 10.45 630
25 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 10.46 629
26 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3 10.46 629
27 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.49 623
28 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 10.52 618
29 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 10.60 604
30 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 10.65 595
31 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.70 587
32 Vanessa HurníkováVanessa Hurníková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 10.88 556
33 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.00 537
34 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 11.04 530
35 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 6 11.22 501
36 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 6 11.27 493
37 Valérie BartošováValérie Bartošová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 11.44 466
38 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.47 462
39 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 11.48 460
40 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 11.83 408
41 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 12.00 384
42 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.14 364
43 Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 12.48 319
44 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1 12.54 311
Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNF

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 10 1.84 -------O--OOXXOXXOXXX 661
2 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 9 1.81 --------O-OOXOXXX 636
3 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 13 1.81 -----OO-OOXOXOXOXXX 636
4= Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 2 1.78 --------OOOOXXX 610
4= Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 14 1.78 --------OOOOXXX 610
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1 1.75 --------OXOOXXX 585
7 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 12 1.72 -------OXOOXXX 560
8 Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 17 1.69 ------OOXXOXXX 536
9 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 11 1.66 -----OOOXXX 512
10 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 16 1.60 --OOOXOXXX 464
11 Lukáš HálaLukáš Hála
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5 1.57 ---OXOXXX 441
12 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 8 1.54 -XOXXOOXXX 419
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 4 DNS
Jan HorňákJan Horňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
94 7 DNS
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
93 3 DNS
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 15 NM
Michael HavlíkMichael Havlík
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
88 6 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 17:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 10 1.90 ----------O--O-O-XXX 714
2 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 6 1.90 --------XXOOOXOOXXOXXOXOX 714
3 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 9 1.84 ---------OOOXOOXXX 661
4 Martin BartošMartin Bartoš
Atletika JemniceAtletika Jemnice
98 1 1.75 -----O-OXOOOXXX 585
5 Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 5 1.72 -----OOOOOXXX 560
6 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 8 1.72 ---O-OOOXOO 560
7 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 4 1.72 -----O-XOXXOXOXXX 560
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3 DNS
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2 DNS
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 7 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 Body
1 David AlštockDavid Alštock
SlovenskoSlovensko
99 1 1.94 --------OO--XXOOXOOOXXX 749
2 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11 1.91 ---------O-OOOXOXXOXXX 723
3 Jozef ŠkultétyJozef Škultéty
SlovenskoSlovensko
00 10 1.85 --------OO-OOOXXX 670
4 Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 1.79 ------O-O-XOOXXX 619
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 7 1.79 -----OOOOOOXOXXX 619
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5 1.73 ------XXOOXXOOXXX 569
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 12 1.67 O-OOOOXOOXXX 520
8 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 6 1.64 --OOOXXOOXXX 496
9 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 9 1.55 OOOXXOXXX 426
10 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 8 1.52 XOOXXOXXX 404
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4 DNS
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 16:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 15 1.63 --------OOOOXXX 488
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 6 1.60 -----OOXOOOOXXX 464
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 7 1.60 -----OOO-OXOXXX 464
4 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4 1.60 ----OOO-XOOXOXXX 464
5 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 16 1.60 OOO-OOOOOOXXOXXX 464
6 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 9 1.57 -OOOOOOOXOOXXX 441
7 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 11 1.54 -OOOOOXOXXOXXOXXX 419
8 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2 1.48 --O-OOOXXX 374
9 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 8 1.45 OOOOOOXXX 352
10 Šimon ValaŠimon Vala
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 14 1.45 OOXXOXXOXXOOXXX 352
11 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1 1.45 OXOOOXOXOXXX 352
12= Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 10 1.45 OOOOOXXOXXX 352
12= Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 12 1.45 OOOOOXXOXXX 352
14 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3 1.42 OOXXOXOXOXXX 331
Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 13 NM
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 17 NM
Dan KovářDan Kovář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 5 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.62 -----O-OOOOOXXOXOXXX 759
2 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.44 ----XOOOXXOXXX 555
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 1.41 ---O-XOOXXX 523
4 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 1.38 -OOOOXOXXX 491
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 23.1.2016 - 12:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Bo