Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (26. 1. 2016)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále 1 (út, 26.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.85
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.82
3 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.40
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.35
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.29
6 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
99 6.21
7 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 6.12
8 Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 6.06
9 Dominik PopelkaDominik Popelka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.86
10 Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 5.76
11 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 5.66
12 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 5.62
13 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.58
14 David DobášDavid Dobáš
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
00 5.20
15 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5.04
16 Pavel BartušíkPavel Bartušík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 4.84
17 Tomáš RubíkTomáš Rubík
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
00 4.65
David ŠimekDavid Šimek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 DNS
Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 DNS
Celkem 19 závodníků
Finále 2 (út, 26.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
96 6.97
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.61
3 Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 6.55
4 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.29
5 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6.21
6 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 6.12
8 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 6.08
7 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.08
9 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 5.94
10= Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.87
10= Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.87
12 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.82
13 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 5.81
14 Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 5.74
15 Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
98 5.65
16 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.64
17 Hynek HampelHynek Hampel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 5.60
18 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 5.50
19 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 5.28
20 Martin DvořákMartin Dvořák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.96
Celkem 20 závodníků