Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (29. 1. 2016)

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.441.491.541.591.641.691.721.751.781.831.88
1 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 21 1.83 -----OOOXOOOXXX
2 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 20 1.75 ---OOXOXOXOXOXXX
3 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 19 1.75 ----OXOOXOXXOXXX
4 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 9 1.69 --OOOXOOXXX
5 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
01 17 1.64 -OXOOXOXOXXX
6 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 14 1.64 --OOOXXOXXX
7 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 15 1.59 -OOOOXXX
8 Martin StehlíkMartin Stehlík
BYAC BrnoBYAC Brno
02 7 1.59 OOOXOXOXXX
9 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 13 1.59 -OOXOXXOXXX
10 David VarajaDavid Varaja
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 10 1.54 -OOXOXXX
11 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 1.54 -XOOXOXXX
12 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 11 1.54 -XOXOXXOXXX
13 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5 1.49 OXXOOXXX
14 Filip MisařFilip Misař
AK TišnovAK Tišnov
02 6 1.49 OOXOXXX
15 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 16 1.49 -OXOX
16 Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
01 4 1.49 XOXOXXOXXX
17 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 2 1.44 OXOXXX
Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 12 DNS
Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 18 DNS
Hugo HynčicaHugo Hynčica
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 1 NM
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 8 NM
Celkem 21 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.291.341.391.421.451.481.521.551.581.601.621.64
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 8 1.55 ----OOOOOXXX
2 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 7 1.42 OXOOXOOXXX
3 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 4 1.39 XOOOXXOXXX
4 Hynek BartoňHynek Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2 1.34 OXXOOXXX
5 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 3 1.29 OOXXX
6 Filip ZielinaFilip Zielina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 5 1.29 OXXO--XXX
Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
03 6 DNS
Jason Flaviano NzambiJason Flaviano Nzambi
AK OlomoucAK Olomouc
04 1 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.311.371.431.491.531.571.601.631.661.681.701.721.74
1= Anna BravencováAnna Bravencová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 37 1.68 ---OOOXOOXOXXOOXXX
1= Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 39 1.68 ---OOOXOOXOXXOOXXX
3 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 40 1.63 -----OOOOXXX
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 38 1.60 ---OOOOOXXX
5 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 33 1.57 ----OXXOXXOXXX
6 Simona KowalikováSimona Kowaliková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 31 1.57 OOOOXXOXOXXOXXX
7 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 35 1.53 ---OOOXXX
8 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 30 1.53 --OOOXXOXXX
9= Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 24 1.49 OOOOOXXX
9= Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
01 22 1.49 OOOOOXXX
11 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 36 1.49 ---XOOXXX
12 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 34 1.49 --OXXOOXXX
13 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 32 1.49 --OXOXOXXX
14 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 15 1.49 -OOOXXOXXX
15 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 29 1.49 -OOXOXXOXXX
16 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 26 1.43 -OOXOXXX
17 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 27 1.43 -OOXOXX-X
18 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 18 1.43 -OXOXXOXXX
19 Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
02 8 1.37 -OOXXX
20= Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
02 5 1.37 XOOOXXX
20= Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 17 1.37 XOOOXXX
22= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 25 1.37 OOXOXXX
22= Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
02 12 1.37 OOXOXXX
22= Vanessa HurníkováVanessa Hurníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 2 1.37 OOXOXXX
22= Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC ProstějovAC Prostějov
01 13 1.37 OOXOXXX
22= Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 9 1.37 OOXOXXX
22= Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 10 1.37 OOXOXXX
28 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 20 1.37 XOOXOXXX
29 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 19 1.37 OXXOXOXXX
30= Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 16 1.37 OOXXOXXX
30= Sofie GálováSofie Gálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 14 1.37 OOXXOXXX
30= Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 23 1.37 OOXXOXXX
33 Hana BurešováHana Burešová
AK TišnovAK Tišnov
02 21 1.37 OXXOXXOXXX
34 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4 1.31 OOXXX
35 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 11 1.31 XOOXXX
36= Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 7 1.31 OXOXXX
36= Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 6 1.31 OXOXXX
38 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3 1.31 OXXOXXX
39 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 1 1.25 XXOXXX
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 28 DNS
Celkem 40 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 29.1.2016 - 10:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.231.281.321.351.381.411.441.471.501.521.54
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 9 1.52 --OOOOOXXOXOOXXX
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 8 1.41 OOOOXXOXXOXXX
3 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 7 1.38 OOXXOXOXXOXXX
4 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 6 1.32 OXXOOXXX
5= Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 11 1.28 OXOXXX
5= Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 10 1.28 OXOXXX
7 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
05 4 1.23 OXXX
8 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1 1.23 XOXXX
Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 5 DNS
Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 NM
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 2 NM
Celkem 11 závodníků