výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. 1. 2016)
Skok vysoký - Muži (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj KlukanMatěj Klukan 950303 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.96
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.96
3 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.90
Skok vysoký - Ženy (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.76
2 Hana VáchováHana Váchová 995206 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.69
3= Patricie BurajováPatricie Burajová 995408 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.69
3= Alena PanovskáAlena Panovská 995515 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1.69
Skok o tyči - Muži (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.25
2 Václav GabrielVáclav Gabriel 880417 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4.40
3 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 920528 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4.30
Skok o tyči - Muži (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.61
2 Michal BalnerMichal Balner 820912 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.30
Skok o tyči - Ženy (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková 865520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.40
2 Aneta MoryskováAneta Morysková 925919 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.10
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4.00
Skok daleký - Muži (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel HrdýPavel Hrdý 950314 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.46
2 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 6.44
3 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6.41
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 020122 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.37
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.25
3 Tomáš JodlTomáš Jodl 991119 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6.05
Skok daleký - Ženy (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.80
2 Iveta KubováIveta Kubová 835615 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.56
3 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.47
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5.67
2 Eva NěmcováEva Němcová 995407 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5.24
3 Linda SucháLinda Suchá 015928 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.20
Trojskok - Muži (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.41
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.39
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 950207 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 13.57
Trojskok - Ženy (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.87
2 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.66
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.23
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dita PoslušnáDita Poslušná 995113 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.95
2 Eliška PapežováEliška Papežová 005710 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.28
3 Kateřina SkypalováKateřina Skypalová 995220 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.17
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 985108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.64
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.34
3 Lucie StaňkováLucie Staňková 975522 AC DomažliceAC Domažlice 11.08
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ForejtMichal Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.03
2 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 14.73
3 Jakub ForejtJakub Forejt 000713 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.92
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.66
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda 980417 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.37
3 Dominik SládekDominik Sládek 980930 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.83
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 30.1.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel KudějPavel Kuděj 781029 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 13.50
2 Václav TomanVáclav Toman 821020 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.09
3 David NovákDavid Novák 921016 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.36