výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. 1. 2016)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.46
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.44
3 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.41
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
78 6.14
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 6.13
6 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 6.12
7 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.03
8 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.98
9 Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 5.74
10 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 5.73
11 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 5.70
12 Petr KolářPetr Kolář
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.60
13 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.15
Tomáš LinhartTomáš Linhart
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
91 DNS
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 DNS
Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 DNS
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 6.37
2 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 6.25
3 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 6.05
4 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 6.02
5 Jiří StašekJiří Stašek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 5.59
6 Martin SvobodaMartin Svoboda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 5.36
7 Lukáš LauberLukáš Lauber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 5.32
8 David ŽikešDavid Žikeš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 5.26
9 Matyáš MóriMatyáš Móri
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 5.12
10 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.01
František HořavaFrantišek Hořava
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
01 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 5.80
2 Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 5.56
3 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.47
4 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.40
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.40
6 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 5.32
7 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.30
8 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 5.19
9 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.15
10 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
90 4.98
11 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.92
12 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.68
13 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 4.59
14 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.56
15 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 4.51
16 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.41
17 Petra KadlecováPetra Kadlecová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 4.04
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.67
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 5.24
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 5.20
4 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.11
5 Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 5.04
6 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.97
7 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.94
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.81
9 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.77
10 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4.72
11 Simona HaasováSimona Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
00 4.60
12 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.59
13 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.56
14 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
02 4.50
15 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.46
16 Veronika MolováVeronika Molová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 4.42
17 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 4.39
18 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.35
19 Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4.29
20 Miroslava SloupováMiroslava Sloupová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 4.02
Michaela MaryškováMichaela Maryšková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 NM
Celkem 21 závodníků