výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. 1. 2016)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 15.41
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 14.39
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
95 13.57
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 13.34
5 Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 12.88
6 Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 12.60
7 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 12.04
8 Jakub ŠtverákJakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 11.97
9 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 11.51
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 DNS
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 DNS
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 DNS
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 NM
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 11.87
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 11.66
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
98 11.23
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 11.16
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 11.14
6 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.12
7 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 10.81
8 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 10.58
9 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 10.53
10 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 10.47
11 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.17
12 Eliška VybíralováEliška Vybíralová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 09.99
13 Jana HoškováJana Hošková
TJ SušiceTJ Sušice
99 09.88
Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 DNS
Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 DNS
Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 NM
Celkem 16 závodníků