Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (30. 1. 2016)

60 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.89
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97
3 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.11
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.33
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.36
6 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40
7 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
8 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.91
2 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
3 Luboš TůmaLuboš Tůma 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.07
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.21
5 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.22
6 Václav KocourekVáclav Kocourek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.32
7 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.33
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.7
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.5
3 Karel RajchartKarel Rajchart 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.0
Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Poznámky:
RUČNÍ ČASY
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.56
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
5 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.59
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.72
2 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.89
3 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer 00 TJ SušiceTJ Sušice 10.08
4 Jan HanzlíkJan Hanzlík 99 TJ SušiceTJ Sušice 11.29
Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.48
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.05
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.22
4 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.23
5 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.30
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.70
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.82
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.87
4 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.15
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.33
6 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.46
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.26
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.50
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.56
4 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.60
5 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.00
Markéta VostálováMarkéta Vostálová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.54
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.72
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.05
4 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 AC DomažliceAC Domažlice 11.16
5 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.26
6 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.30
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.84
2 Adéla BrožováAdéla Brožová 99 TJ SušiceTJ Sušice 10.24
3 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.43
4 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.49
5 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.54
6 Michaela MaryškováMichaela Maryšková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.01
Celkem 6 závodníků