Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (30. 1. 2016)

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 6.21
2 Adam ProkešAdam Prokeš
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 6.16
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 6.06
4 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 5.95
5 Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 5.91
6 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.72
7 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.58
8 Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.44
9 Martin KynčlMartin Kynčl
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 5.36
10 Filip MoravecFilip Moravec
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 5.26
11 Jan DoležalJan Doležal
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 5.15
12 Jiří HylmarJiří Hylmar
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 5.14
13 Filip DitrichFilip Ditrich
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 5.13
14 Ivan Vilém BartoníčekIvan Vilém Bartoníček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 4.44
MS Pawel JózwiakPawel Józwiak
MKS BoleslaviaMKS Boleslavia
97 6.28
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.88
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 5.53
3 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 5.47
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 5.22
5 Jan BílýJan Bílý
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 5.08
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 5.06
7 Michael NykrínMichael Nykrín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 5.02
8 Oldřich KřížekOldřich Křížek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.83
9 Václav SvobodaVáclav Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.62
10 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.58
11 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 4.55
12 Lukáš HolubLukáš Holub
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.42
13 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.41
14 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.35
15 Tomáš MarxTomáš Marx
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
02 4.16
16 Ondřej MedekOndřej Medek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
02 4.15
17 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.11
18 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.10
19 Václav SchneibergVáclav Schneiberg
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
02 3.81
20 Jan HolanJan Holan
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.78
21 Adam LašákAdam Lašák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.51
22 Viktor WolfViktor Wolf
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.49
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 5.00
2 Nela LonerováNela Lonerová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
00 4.74
3 Nikola SojkováNikola Sojková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.68
4 Pavla NovákováPavla Nováková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4.58
5 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.55
6 Barbora KoškováBarbora Košková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.29
7 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.24
8 Kateřina VenerováKateřina Venerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 3.96
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 5.74
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 5.34
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 5.15
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.97
5 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.84
6 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.83
7 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.77
8 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.75
9 Nikola DukováNikola Duková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.30
10 Nikola KoutníkováNikola Koutníková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 4.28
11 Michaela PříhodováMichaela Příhodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 4.26
12 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ DesnáTJ Desná
02 4.25
13 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.23
14 Natálie LipnickáNatálie Lipnická
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.23
15 Monika FrolíkováMonika Frolíková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 4.23
16 Lucie LandovskáLucie Landovská
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
01 3.98
17 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.93
18 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.86
19 Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 3.75
20 Adéla ČadováAdéla Čadová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.70
21 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.66
22 Tereza WambachováTereza Wambachová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
02 3.52
23 Michaela ŠtěpánkováMichaela Štěpánková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 3.29
24 Veronika BláhováVeronika Bláhová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
02 3.18
MS Eryka JaniecEryka Janiec
MKS BoleslaviaMKS Boleslavia
01 4.73
Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 DNS
Vanessa PetříčkováVanessa Petříčková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
02 DNS
Štěpánka KoutníkováŠtěpánka Koutníková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
02 NM
Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 NM
Celkem 29 závodníků