Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Jablonec nad Nisou (31. 1. 2016)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 07.07 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 07.36 | |||||||||||||||
3 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | AC Pardubice | 07.40 | |||||||||||||||
4 | Josef ČesákJosef Česák | 97 | AC Pardubice | 07.60 | |||||||||||||||
5 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 07.83 | |||||||||||||||
6 | Daniel SnítilýDaniel Snítilý | 00 | Atletika Chrudim | 08.55 | |||||||||||||||
Jiří KlejchJiří Klejch | 99 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Adam SalfickýAdam Salfický | 97 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 07.39 | |||||||||||||||
2 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | AC Pardubice | 07.42 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Vysoké Mýto | 07.46 | |||||||||||||||
4 | Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 07.51 | |||||||||||||||
5 | Jiří BeránekJiří Beránek | 99 | AC Pardubice | 07.68 | |||||||||||||||
6 | Martin BartošekMartin Bartošek | 00 | AC Vysoké Mýto | 07.88 | |||||||||||||||
7 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 08.00 | |||||||||||||||
Radek HoráčekRadek Horáček | 00 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Moravská Třebová | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PlžikTomáš Plžik | 99 | AC Pardubice | 07.70 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠkodnýJiří Škodný | 95 | Atletika Chrudim | 07.70 | |||||||||||||||
4 | Radek ChmelíkRadek Chmelík | 98 | AC Vysoké Mýto | 07.78 | |||||||||||||||
5 | Martin BínaMartin Bína | 00 | AK Moravská Třebová | 07.81 | |||||||||||||||
6 | Adam SlezákAdam Slezák | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 07.93 | |||||||||||||||
MS | Josef HavrdaJosef Havrda | 97 | ŠAK SG Jablonec n/N. | DNS | |||||||||||||||
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček | 98 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 07.39 | |||||||||||||||
2 | Šimon NěmecŠimon Němec | 99 | AC Vysoké Mýto | 07.50 | |||||||||||||||
3 | Stanislav KlátStanislav Klát | 96 | AC Vysoké Mýto | 07.64 | |||||||||||||||
4 | Martin ŠachMartin Šach | 97 | Atletika Chrudim | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 07.77 | |||||||||||||||
6 | Martin PaťhaMartin Paťha | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 07.87 | |||||||||||||||
MS | Sylwester BajekSylwester Bajek | 99 | MKL Szcecin Jerzy Iwński | 07.31 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 07.30 | |||||||||||||||
2 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 07.56 | |||||||||||||||
3 | František JiroušekFrantišek Jiroušek | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 07.98 | |||||||||||||||
4 | Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 08.03 | |||||||||||||||
5 | František PrudičFrantišek Prudič | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.34 | |||||||||||||||
MS | Jakub NicpońJakub Nicpoń | 98 | MKL Szcecin Jerzy Iwński | 07.29 | |||||||||||||||
David FajmanDavid Fajman | 00 | Atletika Chrudim | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 06.97 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 07.18 | |||||||||||||||
3 | Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 07.24 | |||||||||||||||
4 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 07.29 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Moravská Třebová | 07.33 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 07.34 | |||||||||||||||
7 | Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | AC Pardubice | 07.38 | |||||||||||||||
8 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | AC Pardubice | 07.43 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ŠmídDavid Šmíd | 02 | Hvězda SKP Pardubice | 07.88 | |||||||||||||||
2 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.05 | |||||||||||||||
3 | Matěj DobrýMatěj Dobrý | 02 | Atletika Chrudim | 08.14 | |||||||||||||||
4 | Marek SmolařMarek Smolař | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.22 | |||||||||||||||
5 | Martin BurianMartin Burian | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.33 | |||||||||||||||
6 | Filip DvořákFilip Dvořák | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Jakub PřikrylJakub Přikryl | 02 | AC Spartak Choceň | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Jakub KarlíkJakub Karlík | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.34 | |||||||||||||||
4 | Jakub MrštíkJakub Mrštík | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Michal TulisMichal Tulis | 01 | ATLETIKA Polička, spolek | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Vít KomínekVít Komínek | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 09.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PokornýJiří Pokorný | 01 | AC Spartak Choceň | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Michal TláskalMichal Tláskal | 01 | TJ Svitavy, z . s. | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.46 | |||||||||||||||
4 | Matěj SádovskýMatěj Sádovský | 02 | AC Pardubice | 08.52 | |||||||||||||||
5 | Adam UrbánekAdam Urbánek | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim | 07.85 | |||||||||||||||
2 | Matyáš NovákMatyáš Novák | 02 | AC Vysoké Mýto | 07.87 | |||||||||||||||
3 | David ŠmídDavid Šmíd | 02 | Hvězda SKP Pardubice | 07.93 | |||||||||||||||
4 | Marek SmolařMarek Smolař | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.20 | |||||||||||||||
5 | Matěj DobrýMatěj Dobrý | 02 | Atletika Chrudim | 08.21 | |||||||||||||||
6 | Jakub PřikrylJakub Přikryl | 02 | AC Spartak Choceň | 08.35 | |||||||||||||||
7 | Jiří PokornýJiří Pokorný | 01 | AC Spartak Choceň | 08.36 | |||||||||||||||
8 | Martin BurianMartin Burian | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek | 03 | AC Vysoké Mýto | 08.75 | |||||||||||||||
3 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Jan JelínekJan Jelínek | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 09.62 | |||||||||||||||
MS | Štěpán KalinaŠtěpán Kalina | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.21 | |||||||||||||||
Filip VyčítalFilip Vyčítal | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František SteklýFrantišek Steklý | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Šimon SchreiberŠimon Schreiber | 03 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Max SeifertMax Seifert | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Kryštof ČervenkaKryštof Červenka | 04 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Matěj NovosadMatěj Novosad | 04 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Kryštof HavelKryštof Havel | 03 | AC Pardubice | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JedličkaLukáš Jedlička | 04 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BačinaTomáš Bačina | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda SKP Pardubice | 09.41 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠimekMatěj Šimek | 04 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.44 | |||||||||||||||
6 | Jakub DaněkJakub Daněk | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.59 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RabaJan Raba | 03 | AC Pardubice | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek | 03 | AC Vysoké Mýto | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Lukáš JedličkaLukáš Jedlička | 04 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Marek HolbaMarek Holba | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Šimon SchreiberŠimon Schreiber | 03 | Atletika TJ Sokol Žamberk | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BačinaTomáš Bačina | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.97 | |||||||||||||||
7 | František SteklýFrantišek Steklý | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.01 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch StodolaVojtěch Stodola | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 11.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 07.80 | |||||||||||||||
2 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | AC Pardubice | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Nela ŠustrováNela Šustrová | 00 | Atletika Chrudim | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Sabina UžachovováSabina Užachovová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 08.49 | |||||||||||||||
5 | Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Lucie KlejchováLucie Klejchová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 08.86 | |||||||||||||||
7 | Karolína ChládkováKarolína Chládková | 00 | TJ Svitavy, z . s. | 08.91 | |||||||||||||||
8 | Monika HavlíkováMonika Havlíková | 89 | AK Moravská Třebová | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Pardubice | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Kateřina JanatováKateřina Janatová | 95 | AC Pardubice | 08.41 | |||||||||||||||
4 | Barbora ŽenkováBarbora Ženková | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 08.54 | |||||||||||||||
5 | Adéla GlückováAdéla Glücková | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 08.58 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HájkováKateřina Hájková | 99 | AC Vysoké Mýto | 08.94 | |||||||||||||||
7 | Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová | 00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Lucie MikulováLucie Mikulová | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 08.38 | |||||||||||||||
4 | Julie ŠtulpováJulie Štulpová | 99 | TJ Svitavy, z . s. | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Aneta KnížkováAneta Knížková | 98 | AC Pardubice | 08.97 | |||||||||||||||
5 | Veronika NovákováVeronika Nováková | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 08.97 | |||||||||||||||
MS | Klára HoffmannováKlára Hoffmannová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 08.28 | |||||||||||||||
2 | Anna DrahnáAnna Drahná | 00 | AC Vysoké Mýto | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Radka KopeckáRadka Kopecká | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 08.66 | |||||||||||||||
4 | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | AK Moravská Třebová | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Marie NováMarie Nová | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 09.41 | |||||||||||||||
MS | Dominika LykowskaDominika Lykowska | 00 | MKL Szcecin Jerzy Iwński | 08.00 | |||||||||||||||
Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková | 98 | AC Pardubice | 07.69 | |||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Pardubice | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | AC Pardubice | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová | 00 | AC Pardubice | 08.20 | |||||||||||||||
5 | Nela ŠustrováNela Šustrová | 00 | Atletika Chrudim | 08.29 | |||||||||||||||
6 | Lucie MikulováLucie Mikulová | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 08.34 | |||||||||||||||
7 | Adriana GrulichováAdriana Grulichová | 00 | AC Vysoké Mýto | 08.38 | |||||||||||||||
Pavlína MinářováPavlína Minářová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim | 08.11 | |||||||||||||||
2 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová | 01 | TJ Svitavy, z . s. | 08.58 | |||||||||||||||
4 | Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Markéta BuderováMarkéta Buderová | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.03 | |||||||||||||||
7 | Veronika HynkováVeronika Hynková | 02 | AC Pardubice | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Natálie BalcarováNatálie Balcarová | 02 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.59 | |||||||||||||||
4 | Michaela NeprašováMichaela Neprašová | 01 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Karolína HermanováKarolína Hermanová | 02 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.03 | |||||||||||||||
6 | Lucie HolčákováLucie Holčáková | 01 | AK Moravská Třebová | 09.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Klára BartoškováKlára Bartošková | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová | 01 | TJ Svitavy, z . s. | 08.36 | |||||||||||||||
4 | Petra MlejnkováPetra Mlejnková | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Natálie BalcarováNatálie Balcarová | 02 | TJ Jiskra Litomyšl | 08.50 | |||||||||||||||
6 | Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková | 01 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.68 | |||||||||||||||
7 | Eliška HezkáEliška Hezká | 02 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.70 | |||||||||||||||
8 | Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková | 02 | AC Vysoké Mýto | 08.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Karolína NetíkováKarolína Netíková | 03 | Atletika Chrudim | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Eliška MusílkováEliška Musílková | 03 | AC Pardubice | 09.75 | |||||||||||||||
5 | Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová | 03 | Hvězda SKP Pardubice | 09.76 | |||||||||||||||
6 | Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.84 | |||||||||||||||
7 | Anna NěmcováAnna Němcová | 04 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 10.18 | |||||||||||||||
8 | Elen TesařováElen Tesařová | 04 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SteffanováNatálie Steffanová | 03 | AK Moravská Třebová | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Tereza VáchováTereza Váchová | 03 | AC Vysoké Mýto | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda SKP Pardubice | 09.44 | |||||||||||||||
5 | Marika NavrátilováMarika Navrátilová | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Kristýna NetíkováKristýna Netíková | 03 | Atletika Chrudim | 09.57 | |||||||||||||||
MS | Gabriela MenouškováGabriela Menoušková | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.50 | |||||||||||||||
Adéla BartoňováAdéla Bartoňová | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SvobodováKristýna Svobodová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.31 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KošťálováKristýna Košťálová | 04 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.40 | |||||||||||||||
3 | Nicole Jane DernerNicole Jane Derner | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Aneta SkalickáAneta Skalická | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Šárka JunkováŠárka Junková | 04 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 10.20 | |||||||||||||||
MS | Veronika SoučkováVeronika Součková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DNS | |||||||||||||||
MS | Nikola KastlováNikola Kastlová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.19 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.07 | |||||||||||||||
2 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.31 | |||||||||||||||
3 | Agáta UrbancováAgáta Urbancová | 04 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Denisa RolinkováDenisa Rolinková | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.97 | |||||||||||||||
5 | Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 10.47 | |||||||||||||||
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová | 04 | Atletika Chrudim | DNS | ||||||||||||||||
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková | 03 | ATLETIKA Polička, spolek | DNS | ||||||||||||||||
Kateřina FišerováKateřina Fišerová | 02 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 31.1.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie SteffanováNatálie Steffanová | 03 | AK Moravská Třebová | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Barbora MoravcováBarbora Moravcová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.85 | |||||||||||||||
3 | Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 09.14 | |||||||||||||||
5 | Tereza VáchováTereza Váchová | 03 | AC Vysoké Mýto | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Eliška ČervenáEliška Červená | 04 | ATLETIKA Polička, spolek | 09.18 | |||||||||||||||
7 | Kristýna SvobodováKristýna Svobodová | 03 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.26 | |||||||||||||||
8 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |