Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Jablonec nad Nisou (31. 1. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.07
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.36
3 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.40
4 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 07.60
5 Jiří LedenJiří Leden 74 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.83
6 Daniel SnítilýDaniel Snítilý 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.55
Jiří KlejchJiří Klejch 99 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Adam SalfickýAdam Salfický 97 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.39
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.42
3 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.46
4 Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.51
5 Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.68
6 Martin BartošekMartin Bartošek 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.88
7 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.00
Radek HoráčekRadek Horáček 00 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.42
2 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.70
2 Jiří ŠkodnýJiří Škodný 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.70
4 Radek ChmelíkRadek Chmelík 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.78
5 Martin BínaMartin Bína 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.81
6 Adam SlezákAdam Slezák 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.93
MS Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNS
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček 98 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.39
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.50
3 Stanislav KlátStanislav Klát 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.64
4 Martin ŠachMartin Šach 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.75
5 Jakub VondraJakub Vondra 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.77
6 Martin PaťhaMartin Paťha 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.87
MS Sylwester BajekSylwester Bajek 99 MKL Szcecin Jerzy IwńskiMKL Szcecin Jerzy Iwński 07.31
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.30
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.56
3 František JiroušekFrantišek Jiroušek 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.98
4 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.03
5 František PrudičFrantišek Prudič 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.34
MS Jakub NicpońJakub Nicpoń 98 MKL Szcecin Jerzy IwńskiMKL Szcecin Jerzy Iwński 07.29
David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 06.97
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.18
3 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.24
4 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.29
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.33
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.34
7 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.38
8 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC PardubiceAC Pardubice 07.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.88
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.05
3 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.14
4 Marek SmolařMarek Smolař 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.22
5 Martin BurianMartin Burian 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.33
6 Filip DvořákFilip Dvořák 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.96
2 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.23
3 Jakub KarlíkJakub Karlík 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.34
4 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.50
5 Michal TulisMichal Tulis 01 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 08.75
6 Vít KomínekVít Komínek 02 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PokornýJiří Pokorný 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.29
2 Michal TláskalMichal Tláskal 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.45
3 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.46
4 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 08.52
5 Adam UrbánekAdam Urbánek 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.86
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07.85
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 07.87
3 David ŠmídDavid Šmíd 02 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.93
4 Marek SmolařMarek Smolař 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.20
5 Matěj DobrýMatěj Dobrý 02 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.21
6 Jakub PřikrylJakub Přikryl 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.35
7 Jiří PokornýJiří Pokorný 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08.36
8 Martin BurianMartin Burian 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.56
2 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.75
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.88
4 Jan JelínekJan Jelínek 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.62
MS Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.21
Filip VyčítalFilip Vyčítal 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.98
2 Šimon SchreiberŠimon Schreiber 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 09.13
3 Max SeifertMax Seifert 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.27
4 Kryštof ČervenkaKryštof Červenka 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.33
5 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.43
6 Kryštof HavelKryštof Havel 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.82
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.43
2 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 08.95
3 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.99
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.41
5 Matěj ŠimekMatěj Šimek 04 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.44
6 Jakub DaněkJakub Daněk 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 08.38
2 Lukáš BrzlínekLukáš Brzlínek 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.63
3 Lukáš JedličkaLukáš Jedlička 04 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 08.81
4 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.90
5 Šimon SchreiberŠimon Schreiber 03 Atletika TJ Sokol ŽamberkAtletika TJ Sokol Žamberk 08.96
6 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.97
7 František SteklýFrantišek Steklý 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.01
8 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 11.18
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.80
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.16
3 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.29
4 Sabina UžachovováSabina Užachovová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.49
5 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.80
6 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.86
7 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.91
8 Monika HavlíkováMonika Havlíková 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.92
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.95
3 Kateřina JanatováKateřina Janatová 95 AC PardubiceAC Pardubice 08.41
4 Barbora ŽenkováBarbora Ženková 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.54
5 Adéla GlückováAdéla Glücková 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58
6 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.94
7 Zuzana DrexlerováZuzana Drexlerová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.20
2 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.31
3 Iva SkalickáIva Skalická 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.38
4 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 99 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.66
5 Aneta KnížkováAneta Knížková 98 AC PardubiceAC Pardubice 08.97
5 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.97
MS Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.28
2 Anna DrahnáAnna Drahná 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.62
3 Radka KopeckáRadka Kopecká 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.66
4 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.08
5 Marie NováMarie Nová 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.41
MS Dominika LykowskaDominika Lykowska 00 MKL Szcecin Jerzy IwńskiMKL Szcecin Jerzy Iwński 08.00
Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.69
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 98 AC PardubiceAC Pardubice 07.94
3 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.18
4 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.20
5 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.29
6 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.34
7 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.38
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.11
2 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.50
3 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.58
4 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.75
5 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.88
6 Markéta BuderováMarkéta Buderová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.03
7 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 09.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.36
2 Natálie BalcarováNatálie Balcarová 02 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.54
3 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.59
4 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.90
5 Karolína HermanováKarolína Hermanová 02 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.03
6 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.06
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.09
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.34
3 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 08.36
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.48
5 Natálie BalcarováNatálie Balcarová 02 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.50
6 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.68
7 Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.70
8 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková 02 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.92
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.04
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.36
3 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.53
4 Eliška MusílkováEliška Musílková 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.75
5 Šárka AmbrožováŠárka Ambrožová 03 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.76
6 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.84
7 Anna NěmcováAnna Němcová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.18
8 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 10.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 08.80
2 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.19
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.36
4 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.44
5 Marika NavrátilováMarika Navrátilová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.52
6 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.57
MS Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50
Adéla BartoňováAdéla Bartoňová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.31
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.40
3 Nicole Jane DernerNicole Jane Derner 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.63
4 Aneta SkalickáAneta Skalická 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.15
5 Šárka JunkováŠárka Junková 04 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.20
MS Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
MS Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.07
2 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.31
3 Agáta UrbancováAgáta Urbancová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.47
4 Denisa RolinkováDenisa Rolinková 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.97
5 Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10.47
Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová 04 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek DNS
Kateřina FišerováKateřina Fišerová 02 AC PardubiceAC Pardubice DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 31.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SteffanováNatálie Steffanová 03 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 08.84
2 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.85
3 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.04
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.14
5 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.15
6 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 09.18
7 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.26
8 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 09.37
Celkem 8 závodníků