Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (6. 2. 2016)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 20 15.22 14.8715.22X15.22XX14.99
2 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 18 15.19 14.4114.95X14.9515.19XX
3 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 19 15.05 14.4914.6714.9614.9615.0514.87X
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 21 14.87 X14.7914.8714.8714.60XX
5 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 15 14.42 14.1113.4714.0914.1114.2914.4214.29
6 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14 13.40 13.4013.4012.7913.40
7 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 16 13.36 12.9413.1413.3613.36
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 8 DNS
Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 6 DNS
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 17 14.08 13.8013.8214.0814.0813.7813.63X
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 13 13.68 13.2113.45X13.45XX13.68
3 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11 13.59 13.5311.61X13.5313.5913.4313.33
4 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12 13.25 XX13.2513.25
5 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 4 12.77 12.2712.2112.7712.77
6 Jan BelákJan Belák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 7 12.29 12.2912.10-12.29
7 Pavel GajdušekPavel Gajdušek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
97 1 11.42 XX11.4211.42
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2 DNS
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 16:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
JAC BrnoJAC Brno
99 10 13.20 13.1012.8613.2013.20
2 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 3 11.93 11.9311.6611.3211.93
3 Filip SloukaFilip Slouka
JAC BrnoJAC Brno
99 9 11.48 X11.48X11.48
Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5 DNS
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Helena TomkováHelena Tomková
SK PřerovSK Přerov
92 7 11.32 10.8410.9111.0011.0010.9211.0811.32
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 14 11.15 10.829.6011.0511.05X11.15X
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
94 8 10.13 XX10.1310.13
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 12 DNS
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 20 NL 11.89 11.57X11.6411.64X11.89X
2 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 16 11.73 X11.4510.0411.4511.67X11.73
3 Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 18 11.41 X11.04X11.0411.1610.7011.41
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC BrnoJAC Brno
98 19 11.38 XX11.2011.2011.3811.00X
5 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 9 10.76 XX10.7610.7610.5410.4810.66
6 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 5 10.62 X10.62X10.62
7 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 6 10.56 XX10.5610.56
8 Karolína FuksováKarolína Fuksová
AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ...
98 13 10.45 10.3110.4510.2310.45
9 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 17 9.93 9.939.729.769.93
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1 DNS
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 14:55) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČervenkováLucie Červenková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 11 11.40 XX11.1211.1211.4011.34X
2 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 15 10.71 10.6610.5310.7110.71
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 21 10.64 10.6410.3910.6210.64
4 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2 10.51 9.7510.5110.4110.51
5 Eliška KreiselováEliška Kreiselová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 3 10.37 10.2210.3710.2610.37
6 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 10 10.14 9.709.8110.1410.14
7 Petra FritschováPetra Fritschová
JAC BrnoJAC Brno
99 4 09.83 XX9.839.83
Celkem 7 závodníků