Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (6. 2. 2016)60 m - Muži (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 06.80 | q | |||||||||||||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 3 | 07.02 | q | |||||||||||||
3 | Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.04 | q | |||||||||||||
4 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SK Přerov | 1 | 07.21 | q | |||||||||||||
MS | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | 07.28 | q | |||||||||||||
6 | Jiří MorcinekJiří Morcinek | 96 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.30 | ||||||||||||||
7 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.41 | ||||||||||||||
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 4 | 07.17 | q | |||||||||||||
2= | Filip DittrichFilip Dittrich | 93 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.26 | q | |||||||||||||
2= | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 1 | 07.26 | q | |||||||||||||
4 | David KlézlDavid Klézl | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 07.46 | ||||||||||||||
5 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.47 | ||||||||||||||
6 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 8 | 07.50 | ||||||||||||||
7 | Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.87 | ||||||||||||||
Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 11:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš TrlicaLukáš Trlica | 92 | SSK Vítkovice | 4 | 07.48 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HálaLukáš Hála | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.59 | ||||||||||||||
3 | Dominik KantorDominik Kantor | 96 | SK Přerov | 5 | 07.60 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MizerákLukáš Mizerák | 81 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 07.82 | ||||||||||||||
5 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 08.03 | ||||||||||||||
6 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.05 | ||||||||||||||
7 | Martin BudíkMartin Budík | 87 | SSK Vítkovice | 6 | 08.14 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 06.80 | q | ||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 3 | 07.02 | q | ||
3 | Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.04 | q | ||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 4 | 07.17 | q | ||
5 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SK Přerov | 1 | 07.21 | q | ||
6 | Filip DittrichFilip Dittrich | 93 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.26 | q | ||
6 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 1 | 07.26 | q | ||
8 | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | 07.28 | q | ||
9 | Jiří MorcinekJiří Morcinek | 96 | TJ TŽ Třinec | 7 | 07.30 | |||
10 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.41 | |||
11 | David KlézlDavid Klézl | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 07.46 | |||
12 | Tomáš HolýTomáš Holý | 96 | Atletický klub Zlín, z.s. | 6 | 07.47 | |||
13 | Lukáš TrlicaLukáš Trlica | 92 | SSK Vítkovice | 4 | 07.48 | |||
14 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 8 | 07.50 | |||
15 | Lukáš HálaLukáš Hála | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.59 | |||
16 | Dominik KantorDominik Kantor | 96 | SK Přerov | 5 | 07.60 | |||
17 | Lukáš MizerákLukáš Mizerák | 81 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 2 | 07.82 | |||
18 | Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 7 | 07.87 | |||
19 | Silvestr MatochaSilvestr Matocha | 89 | TJ Jäkl Karviná | 7 | 08.03 | |||
20 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 08.05 | |||
21 | Martin BudíkMartin Budík | 87 | SSK Vítkovice | 6 | 08.14 | |||
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 5 | DNS | ||||
Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 3 | DQ |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 13:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 06.77 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 4 | 07.00 | ||||||||||||||
3 | Milan PírekMilan Pírek | 87 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.06 | ||||||||||||||
4 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 6 | 07.18 | ||||||||||||||
5 | Lukáš LehockýLukáš Lehocký | 88 | SK Přerov | 2 | 07.22 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 7 | 07.24 | ||||||||||||||
MS | Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka | 95 | AK Slovan Moravská Třebová | 8 | 07.25 | ||||||||||||||
Filip DittrichFilip Dittrich | 93 | VSK Univerzita Brno | 1 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:30) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.04 | q | |||||||||||||
2 | Filip NavrátilFilip Navrátil | 97 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.09 | q | |||||||||||||
3 | Martin HlavinkaMartin Hlavinka | 97 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.17 | q | |||||||||||||
4 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2 | 07.23 | q | |||||||||||||
5 | Filip DvořákFilip Dvořák | 97 | AK Hodonín | 3 | 07.24 | q | |||||||||||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 1 | DQ | |||||||||||||||
Dominik OrálekDominik Orálek | 98 | AK Olomouc | 7 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 5 | 07.25 | q | |||||||||||||
2 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 6 | 07.40 | q | |||||||||||||
3 | Filip LorenzFilip Lorenz | 98 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.43 | ||||||||||||||
4 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | TJ Šumperk | 7 | 07.47 | ||||||||||||||
5 | Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.48 | ||||||||||||||
6 | Leon GattermayerLeon Gattermayer | 97 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.68 | ||||||||||||||
MS | Yousuf Sager MohamedYousuf Sager Mohamed | 98 | Qatar | 4 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 11:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RöderAdam Röder | 98 | AK Olomouc | 2 | 07.38 | q | |||||||||||||
2 | Martin ReinerMartin Reiner | 98 | JAC Brno | 5 | 07.41 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda | 98 | JAC Brno | 4 | 07.46 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan | 97 | SK Přerov | 3 | 07.52 | ||||||||||||||
5 | František DolníčekFrantišek Dolníček | 97 | TJ Šumperk | 6 | 07.54 | ||||||||||||||
6 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 7 | 07.57 | ||||||||||||||
7 | Tomáš JanečekTomáš Janeček | 98 | AK Olomouc | 1 | 07.60 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 6.2.2016 - 11:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KantorLukáš Kantor | 98 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.54 | ||||||||||||||
2 | Daniel RychlíkDaniel Rychlík | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 07.61 | ||||||||||||||
3 | Dominik ČermínDominik Čermín | 98 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.65 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 4 | 07.65 | ||||||||||||||
5 | Alexandros SamarasAlexandros Samaras | 97 | TJ Sokol Opava | 7 | 07.83 | ||||||||||||||
6 | Martin KomínekMartin Komínek | 98 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.86 | ||||||||||||||
7 | Dominik GlacDominik Glac | 98 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 08.11 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.04 | q | ||
2 | Filip NavrátilFilip Navrátil | 97 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.09 | q | ||
3 | Martin HlavinkaMartin Hlavinka | 97 | VSK Univerzita Brno | 6 | 07.17 | q | ||
4 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2 | 07.23 | q | ||
5 | Filip DvořákFilip Dvořák | 97 | AK Hodonín | 3 | 07.24 | q | ||
6 | Rostislav MališkaRostislav Mališka | 98 | SK Přerov | 5 | 07.25 | q | ||
7 | Adam RöderAdam Röder | 98 | AK Olomouc | 2 | 07.38 | q | ||
8 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 6 | 07.40 | q | ||
9 | Martin ReinerMartin Reiner | 98 | JAC Brno | 5 | 07.41 | |||
10 | Filip LorenzFilip Lorenz | 98 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.43 | |||
11 | Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda | 98 | JAC Brno | 4 | 07.46 | |||
12 | Daniel SojákDaniel Soják | 97 | TJ Šumperk | 7 | 07.47 | |||
13 | Marian OtrubaMarian Otruba | 97 | TJ TŽ Třinec | 1 | 07.48 | |||
14 | Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan | 97 | SK Přerov | 3 | 07.52 | |||
15 | František DolníčekFrantišek Dolníček | 97 | TJ Šumperk | 6 | 07.54 | |||
16 | Lukáš KantorLukáš Kantor | 98 | TJ TŽ Třinec | 2 | 07.54 | |||
17 | Jiří VachJiří Vach | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 7 | 07.57 | |||
18 | Tomáš JanečekTomáš Janeček | 98 | AK Olomouc | 1 | 07.60 | |||
19 | Daniel RychlíkDaniel Rychlík | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 07.61 | |||
20 | Dominik ČermínDominik Čermín | 98 | TJ Sokol Opava | 5 | 07.65 | |||
21 | Vojtěch BřezkaVojtěch Březka | 98 | AK Kroměříž | 4 | 07.65 | |||
22 | Leon GattermayerLeon Gattermayer | 97 | VSK Univerzita Brno | 2 | 07.68 | |||
23 | Alexandros SamarasAlexandros Samaras | 97 | TJ Sokol Opava | 7 | 07.83 | |||
24 | Martin KomínekMartin Komínek | 98 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.86 | |||
25 | Dominik GlacDominik Glac | 98 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 08.11 | |||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 1 | DQ | ||||
Dominik OrálekDominik Orálek | 98 | AK Olomouc | 7 | DNS | ||||
Yousuf Sager MohamedYousuf Sager Mohamed | 98 | Qatar | 4 | DNS |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 13:45) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 07.00 | ||||||||||||||
2 | Filip NavrátilFilip Navrátil | 97 | VSK Univerzita Brno | 5 | 07.09 | ||||||||||||||
3 | Martin HlavinkaMartin Hlavinka | 97 | VSK Univerzita Brno | 3 | 07.14 | ||||||||||||||
4 | Filip DvořákFilip Dvořák | 97 | AK Hodonín | 2 | 07.17 | ||||||||||||||
5 | Filip SamuelFilip Samuel | 98 | AK Olomouc | 1 | 07.33 | ||||||||||||||
6 | Adam RöderAdam Röder | 98 | AK Olomouc | 7 | 07.50 | ||||||||||||||
Martin ReinerMartin Reiner | 98 | JAC Brno | 8 | DNS | |||||||||||||||
Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 6 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:20) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 07.18 | q | |||||||||||||
2 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | JAC Brno | 6 | 07.39 | q | |||||||||||||
3 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 3 | 07.41 | q | |||||||||||||
4 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | AK Olomouc | 2 | 07.43 | q | |||||||||||||
5 | Daniel BoďaDaniel Boďa | 00 | Athletic Runners Club Brno | 7 | 07.47 | q | |||||||||||||
6 | Vít JánošVít Jánoš | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 8 | 07.48 | q | |||||||||||||
7 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 07.49 | ||||||||||||||
MS | Abdulkader Andu NuhAbdulkader Andu Nuh | 99 | Qatar | 5 | DNS | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SmělíkJan Smělík | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2 | 07.48 | q | |||||||||||||
2 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 07.69 | ||||||||||||||
MS | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovensko | 3 | 07.70 | ||||||||||||||
4 | Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň | 99 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.71 | ||||||||||||||
5 | Marek MiketaMarek Miketa | 99 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.82 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denis KukelkaDenis Kukelka | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.73 | ||||||||||||||
2 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | SK Speed Brno | 5 | 07.74 | ||||||||||||||
3 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 6 | 07.78 | ||||||||||||||
4 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | SK Přerov | 4 | 07.84 | ||||||||||||||
5 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno | 3 | 07.88 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 6.2.2016 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KubátLukáš Kubát | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.75 | ||||||||||||||
2 | Adam SmíšekAdam Smíšek | 00 | AK Bohumín, o.s. | 4 | 07.80 | ||||||||||||||
3 | Josef ZajíčekJosef Zajíček | 00 | AK Olomouc | 6 | 07.80 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.84 | ||||||||||||||
5 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Znojmo | 2 | 08.01 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 6.2.2016 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 07.74 | ||||||||||||||
2 | Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek | 99 | SK Přerov | 4 | 07.89 | ||||||||||||||
3 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | AK Olomouc | 5 | 08.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.48 | ||||||||||||||
5 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 08.86 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 6.2.2016 - 11:20) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.42 | q | |||||||||||||
2 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 07.49 | ||||||||||||||
3 | Jakub BystroňJakub Bystroň | 99 | SSK Vítkovice | 2 | 07.54 | ||||||||||||||
MS | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 6 | 07.73 | ||||||||||||||
Martin HladkýMartin Hladký | 99 | AC Prostějov | 5 | DQ 162.7 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 07.18 | q | ||
2 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | JAC Brno | 6 | 07.39 | q | ||
3 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 3 | 07.41 | q | ||
4 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 4 | 07.42 | q | ||
5 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | AK Olomouc | 2 | 07.43 | q | ||
6 | Daniel BoďaDaniel Boďa | 00 | Athletic Runners Club Brno | 7 | 07.47 | q | ||
7 | Vít JánošVít Jánoš | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 8 | 07.48 | q | ||
8 | Jan SmělíkJan Smělík | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2 | 07.48 | q | ||
9 | Lukáš HabrLukáš Habr | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 07.49 | |||
10 | Otakar ZárubaOtakar Záruba | 99 | TJ Sokol Opava | 1 | 07.49 | |||
11 | Jakub BystroňJakub Bystroň | 99 | SSK Vítkovice | 2 | 07.54 | |||
12 | Lukáš HvastaLukáš Hvasta | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 07.69 | |||
13 | Martin FabiánMartin Fabián | 00 | Slovensko | 3 | 07.70 | |||
14 | Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň | 99 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.71 | |||
15 | Jiří KaplánekJiří Kaplánek | 99 | Atletika Jihlava | 6 | 07.73 | |||
16 | Denis KukelkaDenis Kukelka | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 07.73 | |||
17 | Jiří BrtníkJiří Brtník | 00 | SK Speed Brno | 5 | 07.74 | |||
17 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 07.74 | |||
19 | Lukáš KubátLukáš Kubát | 99 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3 | 07.75 | |||
20 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 6 | 07.78 | |||
21 | Adam SmíšekAdam Smíšek | 00 | AK Bohumín, o.s. | 4 | 07.80 | |||
22 | Josef ZajíčekJosef Zajíček | 00 | AK Olomouc | 6 | 07.80 | |||
23 | Marek MiketaMarek Miketa | 99 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 07.82 | |||
24 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 5 | 07.84 | |||
25 | Matěj DluhošMatěj Dluhoš | 99 | SK Přerov | 4 | 07.84 | |||
26 | Martin KocourekMartin Kocourek | 00 | SK Speed Brno | 3 | 07.88 | |||
27 | Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek | 99 | SK Přerov | 4 | 07.89 | |||
28 | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | AK Olomouc | 5 | 08.00 | |||
29 | Siddartha SivilaSiddartha Sivila | 00 | TJ Znojmo | 2 | 08.01 | |||
30 | Tomáš BortelTomáš Bortel | 99 | Atletický klub Emila Zátopk... | 6 | 08.48 | |||
31 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 08.86 | |||
Abdulkader Andu NuhAbdulkader Andu Nuh | 99 | Qatar | 5 | DNS | ||||
Martin HladkýMartin Hladký | 99 | AC Prostějov | 5 | DQ 162.7 |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 13:40) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 07.17 | ||||||||||||||
2 | Luděk MatoušekLuděk Matoušek | 00 | JAC Brno | 5 | 07.30 | ||||||||||||||
3 | Daniel BoďaDaniel Boďa | 00 | Athletic Runners Club Brno | 7 | 07.36 | ||||||||||||||
4 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 6 | 07.37 | ||||||||||||||
5 | Matěj NamysloMatěj Namyslo | 99 | AK Olomouc | 2 | 07.43 | ||||||||||||||
6 | Jan SmělíkJan Smělík | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 1 | 07.49 | ||||||||||||||
7 | Vít JánošVít Jánoš | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 8 | 07.53 | ||||||||||||||
Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | AK Hodonín | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 5 | 07.64 | q | |||||||||||||
2 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AK Olymp Brno | 4 | 07.64 | q | |||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 3 | 07.80 | q | |||||||||||||
4 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Šternberk | 6 | 08.04 | q | |||||||||||||
5 | Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham | 95 | AK Olymp Brno | 2 | 08.13 | q | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:10) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 4 | 08.11 | q | |||||||||||||
2 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 08.27 | q | |||||||||||||
3 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.48 | q | |||||||||||||
4 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.85 | ||||||||||||||
5 | Darina DvorskáDarina Dvorská | 80 | AK Hodonín | 2 | 09.18 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 5 | 07.64 | q | ||
2 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AK Olymp Brno | 4 | 07.64 | q | ||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 3 | 07.80 | q | ||
4 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Šternberk | 6 | 08.04 | q | ||
5 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 4 | 08.11 | q | ||
6 | Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham | 95 | AK Olymp Brno | 2 | 08.13 | q | ||
7 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 5 | 08.27 | q | ||
8 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 08.48 | q | ||
9 | Jana LánskáJana Lánská | 91 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6 | 08.85 | |||
10 | Darina DvorskáDarina Dvorská | 80 | AK Hodonín | 2 | 09.18 |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 13:35) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 4 | 07.69 | ||||||||||||||
2 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Šternberk | 6 | 08.04 | ||||||||||||||
3 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 2 | 08.06 | ||||||||||||||
4 | Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham | 95 | AK Olymp Brno | 7 | 08.17 | ||||||||||||||
5 | Karolína CoufalováKarolína Coufalová | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 1 | 08.26 | ||||||||||||||
6 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | Atletika Poruba z.s. | 8 | 08.39 | ||||||||||||||
Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AK Olymp Brno | 5 | DQ | |||||||||||||||
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:00) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 4 | 07.65 | q | |||||||||||||
2 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk | 3 | 07.99 | q | |||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... | 5 | 08.11 | q | |||||||||||||
4 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | AK Olymp Brno | 6 | 08.35 | q | |||||||||||||
5 | Nikola HelekalováNikola Helekalová | 98 | TJ Šumperk | 2 | 08.45 | ||||||||||||||
6 | Vendula VacurováVendula Vacurová | 98 | SSK Vítkovice | 1 | 08.54 | ||||||||||||||
7 | Aneta KovářováAneta Kovářová | 97 | JAC Brno | 7 | 08.75 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:00) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 07.71 | q | |||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 5 | 07.80 | q | |||||||||||||
3 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | 08.27 | q | |||||||||||||
4 | Zita DušánkováZita Dušánková | 98 | TJ Šumperk | 6 | 08.39 | q | |||||||||||||
5 | Lucie HanákováLucie Hanáková | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 08.49 | ||||||||||||||
6 | Veronika MuchováVeronika Muchová | 98 | AK Kroměříž | 7 | 08.60 | ||||||||||||||
7 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 09.53 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 4 | 07.65 | q | ||
2 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4 | 07.71 | q | ||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 5 | 07.80 | q | ||
4 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk | 3 | 07.99 | q | ||
5 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... | 5 | 08.11 | q | ||
6 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | 08.27 | q | ||
7 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | AK Olymp Brno | 6 | 08.35 | q | ||
8 | Zita DušánkováZita Dušánková | 98 | TJ Šumperk | 6 | 08.39 | q | ||
9 | Nikola HelekalováNikola Helekalová | 98 | TJ Šumperk | 2 | 08.45 | |||
10 | Lucie HanákováLucie Hanáková | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 08.49 | |||
11 | Vendula VacurováVendula Vacurová | 98 | SSK Vítkovice | 1 | 08.54 | |||
12 | Veronika MuchováVeronika Muchová | 98 | AK Kroměříž | 7 | 08.60 | |||
13 | Aneta KovářováAneta Kovářová | 97 | JAC Brno | 7 | 08.75 | |||
14 | Sabina KramnáSabina Kramná | 98 | TJ Jäkl Karviná | 1 | 09.53 |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 13:30) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 4 | 07.56 | ||||||||||||||
2 | Kateřina VávrováKateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 07.71 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 3 | 07.80 | ||||||||||||||
4 | Eliška HegrováEliška Hegrová | 98 | TJ Šumperk | 6 | 08.03 | ||||||||||||||
5 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... | 2 | 08.03 | ||||||||||||||
6 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 7 | 08.23 | ||||||||||||||
7 | Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská | 97 | AK Olymp Brno | 1 | 08.27 | ||||||||||||||
8 | Nikola HelekalováNikola Helekalová | 98 | TJ Šumperk | 8 | 08.44 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: 8 časů (q)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 5 | 08.12 | q | |||||||||||||
2 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | TJ Šumperk | 3 | 08.12 | q | |||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 6 | 08.14 | q | |||||||||||||
4 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.27 | q | |||||||||||||
5 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk | 1 | 08.39 | q | |||||||||||||
6 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 08.65 | ||||||||||||||
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 2 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 08.28 | q | |||||||||||||
2 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 99 | AK Olomouc | 4 | 08.34 | q | |||||||||||||
3 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.42 | q | |||||||||||||
4 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 7 | 08.45 | ||||||||||||||
5 | Julie SýkorováJulie Sýkorová | 99 | AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... | 1 | 08.45 | ||||||||||||||
Denisa PrachařováDenisa Prachařová | 99 | TJ Šumperk | 6 | DNS | |||||||||||||||
Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie JoanniduMarie Joannidu | 99 | SSK Vítkovice | 2 | 08.43 | ||||||||||||||
2 | Veronika VolnáVeronika Volná | 99 | AK Bohumín, o.s. | 5 | 08.44 | ||||||||||||||
3 | Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová | 99 | AC Prostějov | 6 | 08.51 | ||||||||||||||
4 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 3 | 08.63 | ||||||||||||||
5 | Nikola BartíkováNikola Bartíková | 00 | AK Kroměříž | 7 | 08.65 | ||||||||||||||
6 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 08.66 | ||||||||||||||
7 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 1 | 08.72 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 6.2.2016 - 10:50) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 6 | 08.50 | ||||||||||||||
2 | Petra JaníkováPetra Janíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 5 | 08.51 | ||||||||||||||
3 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 08.54 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.55 | ||||||||||||||
5 | Nikola MatýskováNikola Matýsková | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.71 | ||||||||||||||
6 | Simona ProcházkováSimona Procházková | 00 | TJ Znojmo | 1 | 08.90 | ||||||||||||||
7 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.97 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 5 | 08.12 | q | ||
2 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | TJ Šumperk | 3 | 08.12 | q | ||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 6 | 08.14 | q | ||
4 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 7 | 08.27 | q | ||
5 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 08.28 | q | ||
6 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 99 | AK Olomouc | 4 | 08.34 | q | ||
7 | Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk | 1 | 08.39 | q | ||
8 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.42 | q | ||
9 | Marie JoanniduMarie Joannidu | 99 | SSK Vítkovice | 2 | 08.43 | |||
10 | Veronika VolnáVeronika Volná | 99 | AK Bohumín, o.s. | 5 | 08.44 | |||
11 | Lada ČinčilováLada Činčilová | 00 | SSK Vítkovice | 7 | 08.45 | |||
12 | Julie SýkorováJulie Sýkorová | 99 | AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... | 1 | 08.45 | |||
13 | Lucie HrdličkováLucie Hrdličková | 99 | SSK Vítkovice | 6 | 08.50 | |||
14 | Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová | 99 | AC Prostějov | 6 | 08.51 | |||
15 | Petra JaníkováPetra Janíková | 99 | AK Bohumín, o.s. | 5 | 08.51 | |||
16 | Lucie KyseláLucie Kyselá | 00 | SSK Vítkovice | 3 | 08.54 | |||
17 | Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková | 00 | TJ Sokol Opava | 4 | 08.55 | |||
18 | Lenka JaroškováLenka Jarošková | 00 | AK Bohumín, o.s. | 3 | 08.63 | |||
19 | Nikola BartíkováNikola Bartíková | 00 | AK Kroměříž | 7 | 08.65 | |||
20 | Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 08.65 | |||
21 | Alena MatějákováAlena Matějáková | 00 | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 08.66 | |||
22 | Nikola MatýskováNikola Matýsková | 99 | TJ Sokol Opava | 2 | 08.71 | |||
23 | Lenka BurianováLenka Burianová | 00 | JAC Brno | 1 | 08.72 | |||
24 | Simona ProcházkováSimona Procházková | 00 | TJ Znojmo | 1 | 08.90 | |||
25 | Veronika HajduškováVeronika Hajdušková | 00 | Atletický klub Emila Zátopk... | 7 | 08.97 | |||
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková | 00 | TJ TŽ Třinec | 2 | DQ | ||||
Denisa PrachařováDenisa Prachařová | 99 | TJ Šumperk | 6 | DNS | ||||
Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | TJ Sokol Přísnotice | 3 | DNS |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 13:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | JAC Brno | 4 | 07.98 | ||||||||||||||
2 | Dominika LangerováDominika Langerová | 99 | TJ Šumperk | 5 | 08.07 | ||||||||||||||
3 | Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová | 99 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3 | 08.14 | ||||||||||||||
4 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 99 | AK Olomouc | 7 | 08.31 | ||||||||||||||
5 | Aneta MiklášováAneta Miklášová | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2 | 08.33 | ||||||||||||||
6 | Nikola VáclavíkováNikola Václavíková | 00 | TJ Sokol Opava | 6 | 08.36 | ||||||||||||||
7 | Petra KrálováPetra Králová | 99 | TJ Sokol Opava | 8 | 08.42 | ||||||||||||||
Markéta TrundováMarkéta Trundová | 99 | TJ Šumperk | 1 | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |