Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Ostrava (6. 2. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 06.80 q
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 3 07.02 q
3 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.04 q
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 1 07.21 q
MS Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.28 q
6 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.30
7 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.41
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 07.17 q
2= Filip DittrichFilip Dittrich 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.26 q
2= Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 1 07.26 q
4 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 07.46
5 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.47
6 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 8 07.50
7 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.87
Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 11:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.48
2 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.59
3 Dominik KantorDominik Kantor 96 SK PřerovSK Přerov 5 07.60
4 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2 07.82
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 08.03
6 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.05
7 Martin BudíkMartin Budík 87 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.14
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 06.80 q
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 3 07.02 q
3 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.04 q
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4 07.17 q
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 1 07.21 q
6 Filip DittrichFilip Dittrich 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.26 q
6 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 1 07.26 q
8 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.28 q
9 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 07.30
10 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.41
11 David KlézlDavid Klézl 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 07.46
12 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 07.47
13 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 07.48
14 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 8 07.50
15 Lukáš HálaLukáš Hála 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.59
16 Dominik KantorDominik Kantor 96 SK PřerovSK Přerov 5 07.60
17 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2 07.82
18 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 07.87
19 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 7 08.03
20 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.05
21 Martin BudíkMartin Budík 87 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.14
Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 5 DNS
Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 13:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 06.77
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.00
3 Milan PírekMilan Pírek 87 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.06
4 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6 07.18
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 2 07.22
6 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 7 07.24
MS Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 07.25
Filip DittrichFilip Dittrich 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.04 q
2 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.09 q
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.17 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.23 q
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 3 07.24 q
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DQ
Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 5 07.25 q
2 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.40 q
3 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.43
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 07.47
5 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.48
6 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.68
MS Yousuf Sager MohamedYousuf Sager Mohamed 98 QatarQatar 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 07.38 q
2 Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 5 07.41
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 4 07.46
4 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 3 07.52
5 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 07.54
6 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 7 07.57
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 AK OlomoucAK Olomouc 1 07.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KantorLukáš Kantor 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.54
2 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.61
3 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.65
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 4 07.65
5 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.83
6 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.86
7 Dominik GlacDominik Glac 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1 08.11
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.04 q
2 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.09 q
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 07.17 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.23 q
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 3 07.24 q
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 5 07.25 q
7 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 2 07.38 q
8 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.40 q
9 Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 5 07.41
10 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.43
11 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 JAC BrnoJAC Brno 4 07.46
12 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 07.47
13 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.48
14 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 3 07.52
15 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 07.54
16 Lukáš KantorLukáš Kantor 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 07.54
17 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 7 07.57
18 Tomáš JanečekTomáš Janeček 98 AK OlomoucAK Olomouc 1 07.60
19 Daniel RychlíkDaniel Rychlík 97 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 07.61
20 Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.65
21 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 4 07.65
22 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 07.68
23 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.83
24 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.86
25 Dominik GlacDominik Glac 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1 08.11
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DQ
Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 DNS
Yousuf Sager MohamedYousuf Sager Mohamed 98 QatarQatar 4 DNS

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 13:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.00
2 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.09
3 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.14
4 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 2 07.17
5 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 1 07.33
6 Adam RöderAdam Röder 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.50
Martin ReinerMartin Reiner 98 JAC BrnoJAC Brno 8 DNS
Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.18 q
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 6 07.39 q
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.41 q
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 AK OlomoucAK Olomouc 2 07.43 q
5 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 07.47 q
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 07.48 q
7 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.49
MS Abdulkader Andu NuhAbdulkader Andu Nuh 99 QatarQatar 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.48 q
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 07.69
MS Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 3 07.70
4 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.71
5 Marek MiketaMarek Miketa 99 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.73
2 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 07.74
3 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 6 07.78
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 SK PřerovSK Přerov 4 07.84
5 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 07.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.75
2 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 07.80
3 Josef ZajíčekJosef Zajíček 00 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.80
4 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.84
5 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 08.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.2.2016 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.74
2 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 4 07.89
3 Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc 5 08.00
4 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.48
5 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 08.86
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.2.2016 - 11:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.42 q
2 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.49
3 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.54
MS Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 07.73
Martin HladkýMartin Hladký 99 AC ProstějovAC Prostějov 5 DQ 162.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.18 q
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 6 07.39 q
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 07.41 q
4 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 07.42 q
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 AK OlomoucAK Olomouc 2 07.43 q
6 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 07.47 q
7 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 07.48 q
8 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 07.48 q
9 Lukáš HabrLukáš Habr 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.49
10 Otakar ZárubaOtakar Záruba 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.49
11 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 07.54
12 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 07.69
13 Martin FabiánMartin Fabián 00 SlovenskoSlovensko 3 07.70
14 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.71
15 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 07.73
16 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 07.73
17 Jiří BrtníkJiří Brtník 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 07.74
17 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 07.74
19 Lukáš KubátLukáš Kubát 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 07.75
20 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 6 07.78
21 Adam SmíšekAdam Smíšek 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4 07.80
22 Josef ZajíčekJosef Zajíček 00 AK OlomoucAK Olomouc 6 07.80
23 Marek MiketaMarek Miketa 99 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 07.82
24 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 07.84
25 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 SK PřerovSK Přerov 4 07.84
26 Martin KocourekMartin Kocourek 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 3 07.88
27 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 4 07.89
28 Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc 5 08.00
29 Siddartha SivilaSiddartha Sivila 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2 08.01
30 Tomáš BortelTomáš Bortel 99 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.48
31 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 08.86
Abdulkader Andu NuhAbdulkader Andu Nuh 99 QatarQatar 5 DNS
Martin HladkýMartin Hladký 99 AC ProstějovAC Prostějov 5 DQ 162.7

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 13:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.17
2 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 5 07.30
3 Daniel BoďaDaniel Boďa 00 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 07.36
4 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.37
5 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 AK OlomoucAK Olomouc 2 07.43
6 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 07.49
7 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 07.53
Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 AK HodonínAK Hodonín 3 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 07.64 q
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.64 q
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.80 q
4 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6 08.04 q
5 Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.13 q
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 08.11 q
2 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 08.27 q
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.48 q
4 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.85
5 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 2 09.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 07.64 q
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.64 q
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 07.80 q
4 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6 08.04 q
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 08.11 q
6 Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.13 q
7 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 08.27 q
8 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 08.48 q
9 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.85
10 Darina DvorskáDarina Dvorská 80 AK HodonínAK Hodonín 2 09.18

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 13:35) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 07.69
2 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 6 08.04
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 08.06
4 Tran Vi Thanh PhamTran Vi Thanh Pham 95 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 08.17
5 Karolína CoufalováKarolína Coufalová 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 08.26
6 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.39
Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 DQ
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 4 07.65 q
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 07.99 q
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 5 08.11 q
4 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.35 q
5 Nikola HelekalováNikola Helekalová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 08.45
6 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.54
7 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 7 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.71 q
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.80 q
3 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.27 q
4 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 08.39 q
5 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 08.49
6 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.60
7 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1 09.53
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 4 07.65 q
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.71 q
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 5 07.80 q
4 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 07.99 q
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 5 08.11 q
6 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.27 q
7 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 08.35 q
8 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 08.39 q
9 Nikola HelekalováNikola Helekalová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 08.45
10 Lucie HanákováLucie Hanáková 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 08.49
11 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 08.54
12 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.60
13 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 JAC BrnoJAC Brno 7 08.75
14 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1 09.53

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 4 07.56
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 07.71
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK OlomoucAK Olomouc 3 07.80
4 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 08.03
5 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 2 08.03
6 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 08.23
7 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 08.27
8 Nikola HelekalováNikola Helekalová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 8 08.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: 8 časů (q)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 08.12 q
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.12 q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.14 q
4 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.27 q
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 08.39 q
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.65
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MiklášováAneta Miklášová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.28 q
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.34 q
3 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.42 q
4 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.45
5 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 1 08.45
Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 DNS
Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie JoanniduMarie Joannidu 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.43
2 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5 08.44
3 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 6 08.51
4 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 08.63
5 Nikola BartíkováNikola Bartíková 00 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.65
6 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.66
7 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 1 08.72
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016 - 10:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.50
2 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5 08.51
3 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.54
4 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.55
5 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.71
6 Simona ProcházkováSimona Procházková 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1 08.90
7 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.97
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 5 08.12 q
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3 08.12 q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 08.14 q
4 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.27 q
5 Aneta MiklášováAneta Miklášová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 5 08.28 q
6 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 4 08.34 q
7 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 08.39 q
8 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.42 q
9 Marie JoanniduMarie Joannidu 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 08.43
10 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5 08.44
11 Lada ČinčilováLada Činčilová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 08.45
12 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 1 08.45
13 Lucie HrdličkováLucie Hrdličková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 08.50
14 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 6 08.51
15 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5 08.51
16 Lucie KyseláLucie Kyselá 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 08.54
17 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.55
18 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 3 08.63
19 Nikola BartíkováNikola Bartíková 00 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.65
20 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.65
21 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 08.66
22 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.71
23 Lenka BurianováLenka Burianová 00 JAC BrnoJAC Brno 1 08.72
24 Simona ProcházkováSimona Procházková 00 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1 08.90
25 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 08.97
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DQ
Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6 DNS
Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 DNS

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 6.2.2016 - 13:25) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 JAC BrnoJAC Brno 4 07.98
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 08.07
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 08.14
4 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 AK OlomoucAK Olomouc 7 08.31
5 Aneta MiklášováAneta Miklášová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 08.33
6 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.36
7 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.42
Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1 DNP
Celkem 8 závodníků