Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Ostrava (6. 2. 2016)4 x 200 m - Muži (Běh)
Běh (so, 6.2.2016 - 17:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořák, Suchánek, Tuček, Juránek Dvořák, Suchánek, Tuček, Juránek | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:28.63 | |||||||||||||||
2 | Jarošek, Smolka, Lampa, Baran Jarošek, Smolka, Lampa, Baran | TJ Sokol Opava | 3 | 1:34.24 | |||||||||||||||
3 | Linhart, Vach, Mizerák, Ožana Linhart, Vach, Mizerák, Ožana | Atletický oddíl Slavia Havířov | 4 | 1:35.87 | |||||||||||||||
4 | Maťa, Kantror, Mališka, Lehocký Maťa, Kantror, Mališka, Lehocký | SK Přerov | 6 | 1:36.08 | |||||||||||||||
5 | Schmöder, Zach, Řezníček, Klézl Schmöder, Zach, Řezníček, Klézl | AC Moravská Slavia Brno | 2 | 1:37.33 | |||||||||||||||
6 | Broda, Matocha, Glac, Pasieka Broda, Matocha, Glac, Pasieka | TJ Jäkl Karviná | 1 | 1:43.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016 - 17:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaverka, Milar, Hlavinka, Navrátil Vaverka, Milar, Hlavinka, Navrátil | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:33.42 | |||||||||||||||
2 | Habr, Hvasta, Zeman, Klaška Habr, Hvasta, Zeman, Klaška | AC Moravská Slavia Brno | 4 | 1:40.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 17:25) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Látal, Vychodil, Namyslo, Nastoupil Látal, Vychodil, Namyslo, Nastoupil | AK Olomouc | 3 | 1:34.60 | |||||||||||||||
2 | Kalous, Ševčík, Dušek, Papp Kalous, Ševčík, Dušek, Papp | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 1:43.46 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 200 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 6.2.2016 - 17:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Coufalová K., Coufalová D., Freibergerová A., Jeřábková Coufalová K., Coufalová D., Freibergerová A., Jeřábková | AC Moravská Slavia Brno | 3 | 1:48.71 | |||||||||||||||
2 | RAŠKOVÁ, Krtková, K. Siebeltovíá, Lisníková RAŠKOVÁ, Krtková, K. Siebeltovíá, Lisníková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2 | 1:51.39 | |||||||||||||||
3 | Voráčková, Ondrašíková, Vańková, Vrzalová Voráčková, Ondrašíková, Vańková, Vrzalová | SSK Vítkovice | 4 | 1:57.36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016 - 17:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hejmová M., Pilušová, Krejčiříková, Kocurková Hejmová M., Pilušová, Krejčiříková, Kocurková | Atletický klub Zlín, z.s. | 3 | 1:57.48 | |||||||||||||||
Trundová, Langerová, Dušánková, Hegrová Trundová, Langerová, Dušánková, Hegrová | TJ Šumperk | 2 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 6.2.2016 - 17:15) official | Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lichnovská, Schindlerová, Králová, Václavíková Lichnovská, Schindlerová, Králová, Václavíková | TJ Sokol Opava | 5 | 1:49.99 | |||||||||||||||
2 | Kašparková, Koppová, Fráňová, Hanáková Kašparková, Koppová, Fráňová, Hanáková | Atletický klub Zlín, z.s. | 4 | 1:50.65 | |||||||||||||||
Kvapilová, Namyslová, Novotná, Gieselová Kvapilová, Namyslová, Novotná, Gieselová | AK Olomouc | 1 | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |