Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (6. 2. 2016)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov | 07.89 | |||||||||||||||
2 | Dominik DuffekDominik Duffek | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.34 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DvořákOndřej Dvořák | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Matěj BursíkMatěj Bursík | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.01 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav AltJaroslav Alt | 01 | AK Chotěšov | 09.55 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BlažekTomáš Blažek | 02 | AK Most | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 08.07 | |||||||||||||||
3 | Timon Josef HozákTimon Josef Hozák | 01 | ASK Děčín | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Jan HendrychJan Hendrych | 02 | ASK ELNA Počerady | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Dominik HaasDominik Haas | 02 | AK Bílina | 09.27 | |||||||||||||||
Kryštof KačírekKryštof Kačírek | 01 | AK Žatec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Václav KikalVáclav Kikal | 02 | ASK Děčín | 07.86 | |||||||||||||||
3 | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.23 | |||||||||||||||
5 | Jakub KovaříkJakub Kovařík | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 09.84 | |||||||||||||||
Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LendvorskýPetr Lendvorský | 01 | ATLETIKA Kadaň | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Lukáš LachmanLukáš Lachman | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 08.10 | |||||||||||||||
3 | Miroslav MatějkaMiroslav Matějka | 01 | ASK ELNA Počerady | 08.24 | |||||||||||||||
4 | Filip MarkvartFilip Markvart | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Martin LenhartMartin Lenhart | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 09.86 | |||||||||||||||
Adam MíkaAdam Míka | 01 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ReichlTomáš Reichl | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice | 08.64 | |||||||||||||||
Tomáš PolákTomáš Polák | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.64 | ||||||||||||||||
5 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Tomáš NguyenTomáš Nguyen | 02 | ATLETIKA Kadaň | 09.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Jakub RemutaJakub Remuta | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.09 | |||||||||||||||
3 | Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck | 01 | ŠAK Chodov | 08.15 | |||||||||||||||
4 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Daniel RoštášDaniel Roštáš | 01 | AK Most | 08.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 07.77 | |||||||||||||||
2 | David VodákDavid Vodák | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.97 | |||||||||||||||
3 | Marek VachtaMarek Vachta | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.29 | |||||||||||||||
5 | Václav VávraVáclav Vávra | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.51 | |||||||||||||||
6 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SeinerOndřej Seiner | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 07.66 | |||||||||||||||
2 | Václav KikalVáclav Kikal | 02 | ASK Děčín | 07.79 | |||||||||||||||
3 | David VodákDavid Vodák | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.84 | |||||||||||||||
4 | Marek VachtaMarek Vachta | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.94 | |||||||||||||||
5 | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 07.99 | |||||||||||||||
6 | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal CshuaMichal Cshua | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Jan BertlíkJan Bertlík | 03 | AK Most | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Petr FryčekPetr Fryček | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Slovan Duchcov | 09.47 | |||||||||||||||
5 | Matěj BartoškaMatěj Bartoška | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Martin CshuaMartin Cshua | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Šimon HospodkaŠimon Hospodka | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Matěj HladíkMatěj Hladík | 03 | AK Bílina | 09.36 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HubkaVojtěch Hubka | 04 | ASK ELNA Počerady | 09.69 | |||||||||||||||
5 | Josef HluštíkJosef Hluštík | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 10.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ChalupaTomáš Chalupa | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 04 | AK Most | 09.17 | |||||||||||||||
3 | Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 04 | ASK Děčín | 10.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 08.73 | |||||||||||||||
3 | David TrilčDavid Trilč | 04 | AK Most | 09.86 | |||||||||||||||
4 | Filip PavlíčekFilip Pavlíček | 04 | AK Most | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Jakub SchüllerJakub Schüller | 03 | AK Most | 11.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Michal CshuaMichal Cshua | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.48 | |||||||||||||||
3 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Petr FryčekPetr Fryček | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Jan BertlíkJan Bertlík | 03 | AK Most | 09.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.25 | |||||||||||||||
2 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 08.27 | |||||||||||||||
3 | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 08.62 | |||||||||||||||
4 | Viktoria BabíkováViktoria Babíková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.75 | |||||||||||||||
5 | Helena BabelováHelena Babelová | 66 | ŠAK Chodov | 09.03 | |||||||||||||||
6 | Kamila BukováKamila Buková | 02 | ASK ELNA Počerady | 10.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Alexandra HoškováAlexandra Hošková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Tereza DivišováTereza Divišová | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Anna DanišováAnna Danišová | 02 | A. C. Sparta Praha | 09.02 | |||||||||||||||
5 | Adéla DobešováAdéla Dobešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 08.06 | |||||||||||||||
2 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Tereza HamerlováTereza Hamerlová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.56 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | ASK Děčín | 08.95 | |||||||||||||||
5 | Lucie HudečkováLucie Hudečková | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 09.17 | |||||||||||||||
6 | Jitka GregorováJitka Gregorová | 01 | ŠAK Chodov | 09.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Iva KoubíkováIva Koubíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.92 | |||||||||||||||
3 | Viktorie JandováViktorie Jandová | 01 | AK Bílina | 08.97 | |||||||||||||||
4 | Tereza KokšálováTereza Kokšálová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.99 | |||||||||||||||
5 | Denisa ChadimováDenisa Chadimová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 09.20 | |||||||||||||||
6 | Klára KohoutováKlára Kohoutová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Andrea KuthanováAndrea Kuthanová | 01 | ASK Děčín | 09.21 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová | 01 | ASK Děčín | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 09.50 | |||||||||||||||
6 | Michaela KunertováMichaela Kunertová | 01 | AK Chotěšov | 10.03 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula MenclováVendula Menclová | 01 | AK Bílina | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.33 | |||||||||||||||
3 | Terezie MackováTerezie Macková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.90 | |||||||||||||||
5 | Barbora LacinováBarbora Lacinová | 01 | AK Slovan Duchcov | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Tereza MachátováTereza Machátová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PodhorskáTereza Podhorská | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Eliška NácarováEliška Nácarová | 01 | ASK Děčín | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 01 | AK Chotěšov | 09.15 | |||||||||||||||
4 | Klára PetýtkováKlára Petýtková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Michaela PavlasováMichaela Pavlasová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Natálie MikešováNatálie Mikešová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 09.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.67 | |||||||||||||||
2 | Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.88 | |||||||||||||||
4 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Anna SolnickáAnna Solnická | 02 | AK Žatec | 09.82 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 09 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Kristýna SudíkováKristýna Sudíková | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.91 | |||||||||||||||
5 | Pavlína ŠedáPavlína Šedá | 02 | ASK Slavia Praha | 08.96 | |||||||||||||||
6 | Nikola ŠpůrováNikola Špůrová | 01 | AK Bílina | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 10 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠtolbováVendula Štolbová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Karolína TannertováKarolína Tannertová | 01 | AK Bílina | 10.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 11 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 08.29 | |||||||||||||||
2 | Simona WeberováSimona Weberová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Veronika VitvarováVeronika Vitvarová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.29 | |||||||||||||||
Valérie VedejováValérie Vedejová | 02 | ASK Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.21 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.30 | |||||||||||||||
5 | Vendula MenclováVendula Menclová | 01 | AK Bílina | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FeiglováAdéla Feiglová | 03 | AK Chotěšov | 09.10 | |||||||||||||||
2 | Klára BláhováKlára Bláhová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.72 | |||||||||||||||
3 | Alžběta AdamováAlžběta Adamová | 03 | ASK Lovosice | 09.90 | |||||||||||||||
4 | Aneta DidykováAneta Didyková | 04 | AK Bílina | 10.24 | |||||||||||||||
5 | Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková | 04 | AO TJ Baník Meziboří | 10.34 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BachováKateřina Bachová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 10.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Tereza FibichováTereza Fibichová | 03 | ASK Lovosice | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KodešováZuzana Kodešová | 03 | ASK Lovosice | 09.77 | |||||||||||||||
4 | Adéla GremlicováAdéla Gremlicová | 03 | AK Most | 10.35 | |||||||||||||||
5 | Anna HolcováAnna Holcová | 04 | ASK Lovosice | 10.74 | |||||||||||||||
6 | Klára JungwirthováKlára Jungwirthová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.88 | |||||||||||||||
2 | Kristína LibováKristína Libová | 04 | AK Most | 09.59 | |||||||||||||||
3 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 09.63 | |||||||||||||||
4 | Marie KryndlerováMarie Kryndlerová | 04 | AK Most | 09.73 | |||||||||||||||
Michaela KruťováMichaela Kruťová | 03 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Linda KvičerováLinda Kvičerová | 04 | ASK Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola KolínskáNikola Kolínská | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Mariána KokšálováMariána Kokšálová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Tereza KoptováTereza Koptová | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Dominika KoptováDominika Koptová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.03 | |||||||||||||||
5 | Anastázie KramerováAnastázie Kramerová | 04 | ASK Děčín | 10.09 | |||||||||||||||
6 | Věra KrálováVěra Králová | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa PipkováDenisa Pipková | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Karla MráčkováKarla Mráčková | 04 | AK Most | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Katka PospíšilováKatka Pospíšilová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.61 | |||||||||||||||
5 | Petra ModrockáPetra Modrocká | 04 | AK Žatec | 09.65 | |||||||||||||||
6 | Eliška NimcováEliška Nimcová | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Michaela SucháMichaela Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.80 | |||||||||||||||
5 | Jana SahulováJana Sahulová | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.53 | |||||||||||||||
6 | Aneta SixtováAneta Sixtová | 04 | AK Bílina | 13.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.58 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠťastnáPetra Šťastná | 04 | AK Žatec | 09.68 | |||||||||||||||
4 | Ema ŠimůnkováEma Šimůnková | 04 | ATLETIKA Kadaň | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 8 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Petra VondráčkováPetra Vondráčková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Klára VětrovcováKlára Větrovcová | 03 | AK Most | 09.18 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.08 | |||||||||||||||
6 | Nikola KolínskáNikola Kolínská | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 18.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 18.85 | |||||||||||||||
3 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 18.97 | |||||||||||||||
4 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 22.16 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 19.01 | |||||||||||||||
2 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 19.12 | |||||||||||||||
3 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 19.52 | |||||||||||||||
4 | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 19.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KikalVáclav Kikal | 02 | ASK Děčín | 18.90 | |||||||||||||||
2 | Petr LendvorskýPetr Lendvorský | 01 | ATLETIKA Kadaň | 19.38 | |||||||||||||||
3 | Jonáš JiránekJonáš Jiránek | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 19.58 | |||||||||||||||
4 | Miroslav MatějkaMiroslav Matějka | 01 | ASK ELNA Počerady | 19.90 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán MarekŠtěpán Marek | 01 | TJ Baník Stříbro | 19.64 | |||||||||||||||
2 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice | 21.14 | |||||||||||||||
3 | Ondřej DvořákOndřej Dvořák | 01 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 21.75 | |||||||||||||||
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 18.85 | |||||||||||||||
2 | Lukáš LachmanLukáš Lachman | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 19.37 | |||||||||||||||
3 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec n/O. | 20.42 | |||||||||||||||
4 | Tomáš LaubeTomáš Laube | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 20.83 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 19.36 | |||||||||||||||
2 | Kryštof KačírekKryštof Kačírek | 01 | AK Žatec | 20.51 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 01 | AK Most | 21.53 | |||||||||||||||
Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 20.15 | |||||||||||||||
2 | Jan HendrychJan Hendrych | 02 | ASK ELNA Počerady | 22.38 | |||||||||||||||
3 | Petr KadrbaPetr Kadrba | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 22.83 | |||||||||||||||
4 | Jakub KovaříkJakub Kovařík | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 24.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 19.93 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.03 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav AltJaroslav Alt | 01 | AK Chotěšov | 23.77 | |||||||||||||||
Daniel RoštášDaniel Roštáš | 01 | AK Most | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek VachtaMarek Vachta | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 19.61 | |||||||||||||||
2 | Matěj BursíkMatěj Bursík | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.89 | |||||||||||||||
3 | Milan MálekMilan Málek | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.91 | |||||||||||||||
4 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VodákDavid Vodák | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 18.92 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ReichlTomáš Reichl | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.27 | |||||||||||||||
3 | Tomáš NguyenTomáš Nguyen | 02 | ATLETIKA Kadaň | 21.97 | |||||||||||||||
4 | Timon Josef HozákTimon Josef Hozák | 01 | ASK Děčín | 22.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 20.99 | |||||||||||||||
2 | Štěpán BrukŠtěpán Bruk | 01 | ASK Děčín | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 22.32 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 20.43 | |||||||||||||||
2 | Jan BertlíkJan Bertlík | 03 | AK Most | 22.23 | |||||||||||||||
3 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 22.24 | |||||||||||||||
4 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 22.86 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán GregorŠtěpán Gregor | 04 | AK Most | 21.86 | |||||||||||||||
2 | Jindřich MusilJindřich Musil | 04 | AK Most | 24.16 | |||||||||||||||
3 | Matěj PrchlíkMatěj Prchlík | 03 | ASK Lovosice | 24.84 | |||||||||||||||
4 | Vítek OuzkýVítek Ouzký | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 25.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PodrapskýPavel Podrapský | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 22.36 | |||||||||||||||
2 | Petr FryčekPetr Fryček | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.62 | |||||||||||||||
3 | Pavel ŘapekPavel Řapek | 03 | AK Žatec | 22.81 | |||||||||||||||
4 | Filip PavlíčekFilip Pavlíček | 04 | AK Most | 24.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ChalupaTomáš Chalupa | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 22.40 | |||||||||||||||
2 | Matěj HladíkMatěj Hladík | 03 | AK Bílina | 24.24 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch HubkaVojtěch Hubka | 04 | ASK ELNA Počerady | 24.51 | |||||||||||||||
4 | Jakub SchüllerJakub Schüller | 03 | AK Most | 28.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon HospodkaŠimon Hospodka | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 23.12 | |||||||||||||||
2 | Adam JustaAdam Justa | 04 | ASK Lovosice | 25.16 | |||||||||||||||
3 | David TrilčDavid Trilč | 04 | AK Most | 25.20 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KrčilVojtěch Krčil | 04 | ASK Děčín | 25.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 19.31 | |||||||||||||||
2 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 19.71 | |||||||||||||||
3 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | AK Bílina | 19.81 | |||||||||||||||
4 | Barbora LacinováBarbora Lacinová | 01 | AK Slovan Duchcov | 22.93 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 20.02 | |||||||||||||||
2 | Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro | 20.06 | |||||||||||||||
3 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 20.30 | |||||||||||||||
Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | ACTIVITY Lanškroun | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 20.53 | |||||||||||||||
2 | Vendula MenclováVendula Menclová | 01 | AK Bílina | 20.55 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 20.77 | |||||||||||||||
4 | Adéla JiráskováAdéla Jirásková | 02 | ASK Lovosice | 20.85 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 20.69 | |||||||||||||||
2 | Terezie MackováTerezie Macková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 20.71 | |||||||||||||||
3 | Tereza DörflerováTereza Dörflerová | 01 | ASK ELNA Počerady | 21.68 | |||||||||||||||
Lucie KovářováLucie Kovářová | 01 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HamerlováTereza Hamerlová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 20.92 | |||||||||||||||
2 | Tereza DivišováTereza Divišová | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 21.60 | |||||||||||||||
3 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 02 | ASK ELNA Počerady | 21.90 | |||||||||||||||
4 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 22.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 21.98 | |||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 22.45 | |||||||||||||||
3 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.08 | |||||||||||||||
4 | Nikola ŠpůrováNikola Špůrová | 01 | AK Bílina | 23.66 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HoškováAlexandra Hošková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 20.58 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.20 | |||||||||||||||
3 | Simona WeberováSimona Weberová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 21.46 | |||||||||||||||
4 | Natálie BeckrtováNatálie Beckrtová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 22.92 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ČihařováTereza Čihařová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 20.87 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HorníkováKateřina Horníková | 01 | ASK Děčín | 21.87 | |||||||||||||||
3 | Barbora HiekováBarbora Hieková | 01 | ASK Lovosice | 21.96 | |||||||||||||||
4 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 21.08 | |||||||||||||||
2 | Daniela RůžičkováDaniela Růžičková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 22.09 | |||||||||||||||
3 | Denisa ChadimováDenisa Chadimová | 02 | AKM Viktoria Plzeň | 22.24 | |||||||||||||||
4 | Iva KoubíkováIva Koubíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 22.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 21.77 | |||||||||||||||
2 | Pavlína ŠedáPavlína Šedá | 02 | ASK Slavia Praha | 22.69 | |||||||||||||||
3 | Kamila BukováKamila Buková | 02 | ASK ELNA Počerady | 26.41 | |||||||||||||||
Sabina OuzkáSabina Ouzká | 01 | ASK ELNA Počerady | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie MikešováNatálie Mikešová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 22.83 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 23.27 | |||||||||||||||
3 | Klára PetýtkováKlára Petýtková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 23.36 | |||||||||||||||
4 | Michaela KunertováMichaela Kunertová | 01 | AK Chotěšov | 25.22 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška NácarováEliška Nácarová | 01 | ASK Děčín | 22.29 | |||||||||||||||
2 | Veronika VitvarováVeronika Vitvarová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 22.90 | |||||||||||||||
3 | Andrea KuthanováAndrea Kuthanová | 01 | ASK Děčín | 23.21 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová | 01 | ASK Děčín | 23.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 20.84 | |||||||||||||||
2 | Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 22.06 | |||||||||||||||
3 | Adéla FučíkováAdéla Fučíková | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 22.24 | |||||||||||||||
4 | Tereza FibichováTereza Fibichová | 03 | ASK Lovosice | 22.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Most | 21.24 | |||||||||||||||
2 | Nikola KolínskáNikola Kolínská | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 22.24 | |||||||||||||||
3 | Eliška MartínkováEliška Martínková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 22.41 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 23.31 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karla MráčkováKarla Mráčková | 04 | AK Most | 23.08 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KneblováKateřina Kneblová | 04 | AK Most | 24.38 | |||||||||||||||
3 | Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 24.43 | |||||||||||||||
4 | Alžběta AdamováAlžběta Adamová | 03 | ASK Lovosice | 25.59 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 21.74 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková | 03 | ASK Lovosice | 22.30 | |||||||||||||||
3 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Slovan Duchcov | 23.22 | |||||||||||||||
4 | Aneta SixtováAneta Sixtová | 04 | AK Bílina | 27.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 23.45 | |||||||||||||||
2 | Natálie KnorováNatálie Knorová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 23.83 | |||||||||||||||
3 | Marie KryndlerováMarie Kryndlerová | 04 | AK Most | 24.16 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KodešováZuzana Kodešová | 03 | ASK Lovosice | 24.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | AK Slovan Duchcov | 24.83 | |||||||||||||||
2 | Dominika KoptováDominika Koptová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.39 | |||||||||||||||
3 | Eliška NimcováEliška Nimcová | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 25.52 | |||||||||||||||
4 | Aneta DidykováAneta Didyková | 04 | AK Bílina | 26.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mariána KokšálováMariána Kokšálová | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 24.02 | |||||||||||||||
2 | Tereza NovákováTereza Nováková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 25.10 | |||||||||||||||
3 | Věra KrálováVěra Králová | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 25.21 | |||||||||||||||
4 | Adéla GremlicováAdéla Gremlicová | 03 | AK Most | 25.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 08 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VětrovcováKlára Větrovcová | 03 | AK Most | 22.54 | |||||||||||||||
2 | Denisa PipkováDenisa Pipková | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 23.22 | |||||||||||||||
3 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 23.63 | |||||||||||||||
4 | Jana SahulováJana Sahulová | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 26.44 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 09 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristína LibováKristína Libová | 04 | AK Most | 23.06 | |||||||||||||||
2 | Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová | 03 | AK Most | 23.47 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 24.68 | |||||||||||||||
4 | Anastázie KramerováAnastázie Kramerová | 04 | ASK Děčín | 25.67 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 10 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 22.73 | |||||||||||||||
2 | Pavlína LaubováPavlína Laubová | 04 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 26.17 | |||||||||||||||
3 | Veronika BartůňkováVeronika Bartůňková | 04 | AO TJ Baník Meziboří | 26.61 | |||||||||||||||
Petra ŠťastnáPetra Šťastná | 04 | AK Žatec | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 11 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KonečnáAnna Konečná | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 25.67 | |||||||||||||||
2 | Klára JungwirthováKlára Jungwirthová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 27.29 | |||||||||||||||
3 | Anna HolcováAnna Holcová | 04 | ASK Lovosice | 27.58 | |||||||||||||||
Adéla FeiglováAdéla Feiglová | 03 | AK Chotěšov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 01 | TJ Baník Stříbro | 20.68 | |||||||||||||||
2 | Petra ModrockáPetra Modrocká | 04 | AK Žatec | 24.00 | |||||||||||||||
3 | Tereza KoptováTereza Koptová | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 24.07 | |||||||||||||||
Linda KvičerováLinda Kvičerová | 04 | ASK Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro | 39.19 | |||||||||||||||
2 | Šimon WenigerŠimon Weniger | 01 | ASK Lovosice | 39.85 | |||||||||||||||
3 | Sebastian HrstkaSebastian Hrstka | 01 | AK Most | 41.89 | |||||||||||||||
4 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 48.71 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BarekVáclav Barek | 01 | A. C. Sparta Praha | 41.53 | |||||||||||||||
2 | Marek VachtaMarek Vachta | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 42.63 | |||||||||||||||
3 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 43.33 | |||||||||||||||
Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SteinerOndřej Steiner | 01 | TJ Baník Stříbro | 41.22 | |||||||||||||||
2 | Jakub RemutaJakub Remuta | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 41.23 | |||||||||||||||
3 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 41.70 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PolákTomáš Polák | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 47.19 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel LeharDaniel Lehar | 01 | AK Žatec | 39.04 | |||||||||||||||
2 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 42.83 | |||||||||||||||
3 | Jakub ChloupekJakub Chloupek | 02 | TJ Klášterec n/O. | 43.73 | |||||||||||||||
Adam BauerAdam Bauer | 02 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KikalVáclav Kikal | 02 | ASK Děčín | 41.65 | |||||||||||||||
2 | Štěpán BrukŠtěpán Bruk | 01 | ASK Děčín | 47.69 | |||||||||||||||
3 | Petr BulínPetr Bulín | 02 | TJ Klášterec n/O. | 52.44 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš FiedlerJonáš Fiedler | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 41.99 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 43.53 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 44.81 | |||||||||||||||
4 | Jindřich MazanecJindřich Mazanec | 01 | ŠAK Chodov | 46.56 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 43.02 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠtolbováVendula Štolbová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 44.77 | |||||||||||||||
3 | Adéla JiráskováAdéla Jirásková | 02 | ASK Lovosice | 45.72 | |||||||||||||||
4 | Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková | 01 | AK Chotěšov | 55.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 42.45 | |||||||||||||||
2 | Barbora HiekováBarbora Hieková | 01 | ASK Lovosice | 47.13 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | 47.32 | |||||||||||||||
4 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 02 | ASK ELNA Počerady | 47.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DörflerováTereza Dörflerová | 01 | ASK ELNA Počerady | 48.06 | |||||||||||||||
2 | Veronika MedkováVeronika Medková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 49.27 | |||||||||||||||
3 | Natálie BeckrtováNatálie Beckrtová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 51.07 | |||||||||||||||
4 | Radana HalvátováRadana Halvátová | 01 | AK Žatec | 55.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HamerlováTereza Hamerlová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 44.84 | |||||||||||||||
2 | Eliška NácarováEliška Nácarová | 01 | ASK Děčín | 49.99 | |||||||||||||||
3 | Tereza MachátováTereza Machátová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 51.40 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie JandováViktorie Jandová | 01 | AK Bílina | 51.60 | |||||||||||||||
2 | Sabina OuzkáSabina Ouzká | 01 | ASK ELNA Počerady | 53.14 | |||||||||||||||
3 | Anna SolnickáAnna Solnická | 02 | AK Žatec | 54.97 | |||||||||||||||
Jana JílkováJana Jílková | 02 | ASK Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MoulisLukáš Moulis | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 2:05.21 | |||||||||||||||
2 | Jiří JanečekJiří Janeček | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:12.01 | |||||||||||||||
3 | Jonáš JiránekJonáš Jiránek | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:16.40 | |||||||||||||||
4 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:23.76 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ReichlTomáš Reichl | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:31.97 | |||||||||||||||
6 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice | 2:35.33 | |||||||||||||||
7 | Jiří ŠindelářJiří Šindelář | 02 | TJ Spartak Vlašim | 2:35.41 | |||||||||||||||
8 | Robert KlepáčekRobert Klepáček | 02 | AK Žatec | 2:41.90 | |||||||||||||||
9 | Petr BulínPetr Bulín | 02 | TJ Klášterec n/O. | 2:57.27 | |||||||||||||||
Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | SKP Nymburk, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 04 | AK Most | 2:32.41 | |||||||||||||||
2 | Petr SynáčekPetr Synáček | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:33.73 | |||||||||||||||
3 | Pavel ŘapekPavel Řapek | 03 | AK Žatec | 2:39.75 | |||||||||||||||
4 | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 2:42.99 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KolářOndřej Kolář | 03 | TJ Klášterec n/O. | 2:51.20 | |||||||||||||||
6 | Adam JustaAdam Justa | 04 | ASK Lovosice | 2:51.83 | |||||||||||||||
7 | Pavel PodrapskýPavel Podrapský | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:54.28 | |||||||||||||||
8 | Jakub UmlaufJakub Umlauf | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 2:55.35 | |||||||||||||||
9 | David TrilčDavid Trilč | 04 | AK Most | 3:05.23 | |||||||||||||||
10 | Martin CshuaMartin Cshua | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:13.73 | |||||||||||||||
Tomáš MajerTomáš Majer | 04 | USK PROVOD Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BisováNikola Bisová | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:24.16 | |||||||||||||||
2 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 2:28.79 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RydlováKateřina Rydlová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:32.26 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠilarováMichaela Šilarová | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 2:36.67 | |||||||||||||||
5 | Klára HanákováKlára Hanáková | 02 | ACTIVITY Lanškroun | 2:38.68 | |||||||||||||||
6 | Natálie PotockáNatálie Potocká | 01 | TJ Nová Včelnice | 2:47.97 | |||||||||||||||
7 | Veronika MedkováVeronika Medková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 2:51.19 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | AK Bílina | 2:53.75 | |||||||||||||||
9 | Kristýna ŠupicováKristýna Šupicová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 2:55.45 | |||||||||||||||
10 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 02 | A. C. Sparta Praha | 3:01.03 | |||||||||||||||
11 | Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:01.66 | |||||||||||||||
12 | Eliška ŠimůnkováEliška Šimůnková | 01 | ATLETIKA Kadaň | 3:01.90 | |||||||||||||||
13 | Tereza TůmováTereza Tůmová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:08.03 | |||||||||||||||
14 | Radana HalvátováRadana Halvátová | 01 | AK Žatec | 3:09.54 | |||||||||||||||
15 | Marie StankováMarie Stanková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:18.35 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 2:29.61 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 2:54.46 | |||||||||||||||
3 | Anna KonečnáAnna Konečná | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 2:56.22 | |||||||||||||||
4 | Eliška KrobováEliška Krobová | 03 | ASK Lovosice | 2:58.24 | |||||||||||||||
5 | Ema ŠimůnkováEma Šimůnková | 04 | ATLETIKA Kadaň | 2:59.72 | |||||||||||||||
6 | Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 3:03.48 | |||||||||||||||
7 | Klára BláhováKlára Bláhová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:04.43 | |||||||||||||||
8 | Natálie KnorováNatálie Knorová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 3:06.75 | |||||||||||||||
9 | Nikola SucháNikola Suchá | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:09.20 | |||||||||||||||
10 | Kateřina KneblováKateřina Kneblová | 04 | AK Most | 3:09.28 | |||||||||||||||
11 | Anastázie KramerováAnastázie Kramerová | 04 | ASK Děčín | 3:11.70 | |||||||||||||||
12 | Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová | 03 | AK Most | 3:16.83 | |||||||||||||||
13 | Tereza NovákováTereza Nováková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 3:28.84 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán MarekŠtěpán Marek | 01 | TJ Baník Stříbro | 4:43.62 | |||||||||||||||
2 | Filip JáčFilip Jáč | 02 | ASK ELNA Počerady | 4:44.54 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BernášekTomáš Bernášek | 02 | TJ Klášterec n/O. | 4:51.65 | |||||||||||||||
4 | Radek VostřelRadek Vostřel | 02 | AK Žatec | 5:04.17 | |||||||||||||||
5 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 5:05.87 | |||||||||||||||
6 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 5:17.91 | |||||||||||||||
7 | Martin KmoníčekMartin Kmoníček | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:28.93 | |||||||||||||||
8 | Petr KadrbaPetr Kadrba | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5:29.02 | |||||||||||||||
9 | Dominik HaasDominik Haas | 02 | AK Bílina | 5:56.96 | |||||||||||||||
10 | Martin LenhartMartin Lenhart | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 6:22.56 | |||||||||||||||
11 | Michal VodvářkaMichal Vodvářka | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6:50.79 | |||||||||||||||
Jiří ŠindelářJiří Šindelář | 02 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 5:29.93 | |||||||||||||||
2 | Vítek OuzkýVítek Ouzký | 04 | TJ VTŽ Chomutov | 5:41.86 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Slovan Duchcov | 5:44.58 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch BrožVojtěch Brož | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 5:44.85 | |||||||||||||||
5 | Marek ŠtrymplMarek Štrympl | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6:24.37 | |||||||||||||||
6 | Josef ProcházkaJosef Procházka | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 6:40.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:10.46 | |||||||||||||||
2 | Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková | 01 | TJ Klášterec n/O. | 5:21.90 | |||||||||||||||
3 | Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 5:28.81 | |||||||||||||||
4 | Marie DvořákováMarie Dvořáková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 5:42.13 | |||||||||||||||
5 | Adéla DobešováAdéla Dobešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 6:20.04 | |||||||||||||||
6 | Eliška NěmcováEliška Němcová | 01 | ASK Děčín | 6:25.69 | |||||||||||||||
7 | Tereza KelnerováTereza Kelnerová | 02 | AK Žatec | 6:44.09 | |||||||||||||||
Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 5:18.54 | |||||||||||||||
2 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Slovan Duchcov | 5:57.06 | |||||||||||||||
3 | Veronika StekláVeronika Steklá | 03 | AK Bílina | 5:57.93 | |||||||||||||||
4 | Veronika StanislavováVeronika Stanislavová | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:08.72 | |||||||||||||||
5 | Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 6:16.55 | |||||||||||||||
6 | Emma OlahováEmma Olahová | 04 | AK Slovan Duchcov | 6:18.48 | |||||||||||||||
7 | Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 6:29.04 | |||||||||||||||
8 | Adéla GremlicováAdéla Gremlicová | 03 | AK Most | 7:03.49 | |||||||||||||||
Simona PlosováSimona Plosová | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.32 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Jan GurbanJan Gurban | 01 | ŠAK Chodov | 09.69 | |||||||||||||||
4 | Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek | 01 | AK Most | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MarkvartFilip Markvart | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.92 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PetrVojtěch Petr | 01 | AK Most | 11.13 | |||||||||||||||
3 | Matěj KnoblochMatěj Knobloch | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 11.19 | |||||||||||||||
4 | Jindřich KořínekJindřich Kořínek | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 11.35 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 12.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SloukaAleš Slouka | 03 | AK Bílina | 10.85 | |||||||||||||||
2 | Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo | 04 | AK Most | 12.42 | |||||||||||||||
3 | Pavel PodrapskýPavel Podrapský | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 13.34 | |||||||||||||||
Josef ProcházkaJosef Procházka | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel MesárošKarel Mesároš | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.51 | |||||||||||||||
2 | Jakub UmlaufJakub Umlauf | 03 | TJ VTŽ Chomutov | 12.33 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka | 03 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 12.54 | |||||||||||||||
4 | Jindřich MusilJindřich Musil | 04 | AK Most | 12.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza StrychováTereza Strychová | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.44 | |||||||||||||||
2 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 10.85 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 10.89 | |||||||||||||||
4 | Eva PojslováEva Pojslová | 03 | ASK Lovosice | 11.37 | |||||||||||||||
5 | Eva JurincováEva Jurincová | 03 | AK Most | 12.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková | 03 | ASK Lovosice | 11.77 | |||||||||||||||
2 | Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová | 03 | AK Most | 12.56 | |||||||||||||||
3 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | AK Slovan Duchcov | 12.59 | |||||||||||||||
4 | Tereza KoptováTereza Koptová | 03 | USK PROVOD Ústí n/L. | 13.63 | |||||||||||||||
5 | Emma OlahováEmma Olahová | 04 | AK Slovan Duchcov | 14.08 | |||||||||||||||
6 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Slovan Duchcov | 14.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LíbalováTereza Líbalová | 01 | SK Aktis Praha | 09.10 | |||||||||||||||
2 | Linda HettlerováLinda Hettlerová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 09.41 | |||||||||||||||
3 | Veronika KušnierováVeronika Kušnierová | 01 | AKM Viktoria Plzeň | 09.70 | |||||||||||||||
4 | Lucie NedvědováLucie Nedvědová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.72 | |||||||||||||||
5 | Eliška DamaškováEliška Damašková | 01 | SK Aktis Praha | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.19 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.79 | |||||||||||||||
3 | Veronika NedvědováVeronika Nedvědová | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.17 | |||||||||||||||
4 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.25 | |||||||||||||||
5 | Šárka ValáškováŠárka Valášková | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.18 | |||||||||||||||
2 | Iva KoubíkováIva Koubíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.82 | |||||||||||||||
3 | Anna DanišováAnna Danišová | 02 | A. C. Sparta Praha | 11.23 | |||||||||||||||
4 | Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová | 02 | TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... | 11.29 | |||||||||||||||
5 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 12.58 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.54 | |||||||||||||||
2 | Vendula ŠtolbováVendula Štolbová | 01 | USK PROVOD Ústí n/L. | 09.69 | |||||||||||||||
3 | Viktoria BabíkováViktoria Babíková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 11.05 | |||||||||||||||
4 | Marie StankováMarie Stanková | 02 | USK PROVOD Ústí n/L. | 12.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.81 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 1.70 | -----OOOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 1.65 | ----OXOXOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 1.60 | ---OOOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 1.60 | ---OOXXOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 1.55 | --OOOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov |
01 | 1.55 | ---OXOOXXX | |||||||||||||||
7 |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 1.55 | OOOOOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov |
01 | 1.40 | OOXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK Most |
01 | 1.40 | XXOXOXXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1.35 | OOXXX | |||||||||||||||
11 |
Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | NM | XXX | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.351.401.45 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 1.40 | OOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
2= |
Jan HříchJan Hřích
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
03 | 1.35 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
2= |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.35 | OOOOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.25 | OOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 1.15 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.251.301.351.401.451.501.531.561.601.631.65 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie NedvědováLucie Nedvědová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
01 | 1.63 | XOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 1.53 | XOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro |
01 | 1.50 | XOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice |
01 | 1.45 | XOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1.40 | XOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 1.35 | XOXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 1.35 | XOXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK Bílina |
02 | 1.35 | XOXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Tereza TůmováTereza Tůmová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Klára KohoutováKlára Kohoutová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Elizabeth KrákorováElizabeth Krákorová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
14= |
Tereza PodhorskáTereza Podhorská
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
14= |
Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK Bílina |
01 | 1.30 | XOXOXXX | |||||||||||||||
16 |
Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková
AK Chotěšov |
01 | DNP | ||||||||||||||||
MS |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.351.401.451.501.53 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.45 | OOOOOXXOXXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 1.35 | OOOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov |
03 | 1.30 | OOOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 1.30 | OOOXXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Petra HelebrantováPetra Helebrantová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
03 | 1.25 | OXXOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Eva PojslováEva Pojslová
ASK Lovosice |
03 | 1.25 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
04 | 1.20 | OOXXX | |||||||||||||||
8 |
Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK Bílina |
03 | 1.20 | OXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
03 | NM | XXX | |||||||||||||||
10 |
Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
04 | NM | XXX | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.822.022.222.422.522.622.722.822.923.023.123.22 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 3.12 | -----XOOOOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice |
02 | 2.92 | ---O-OOXXOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 2.82 | ---OOXOOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Ondřej DvořákOndřej Dvořák
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
01 | 2.22 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 5.75 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
2 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 5.24 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
3 |
Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha |
01 | 5.21 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
4 |
Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 5.20 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
5 |
Dominik DuffekDominik Duffek
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 5.13 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
6 |
Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ASK ELNA Počerady |
01 | 5.11 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
7 |
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov |
01 | 5.10 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
8 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 5.01 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
9 |
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 4.97 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
10 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 4.91 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
11 |
Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 4.89 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
12 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava |
01 | 4.81 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
13 |
Jindřich MazanecJindřich Mazanec
ŠAK Chodov |
01 | 4.60 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
14 |
Jakub ChloupekJakub Chloupek
TJ Klášterec n/O. |
02 | 4.44 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
15 |
Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 4.40 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
16 |
Václav VávraVáclav Vávra
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 4.37 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
17 |
Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 4.26 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
18 |
Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník Meziboří |
02 | 4.20 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
19 |
Timon Josef HozákTimon Josef Hozák
ASK Děčín |
01 | 3.74 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
20 |
Michal VodvářkaMichal Vodvářka
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 3.68 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
21 |
Dominik HaasDominik Haas
AK Bílina |
02 | 3.49 | 3.49 | 3.36 | 3.36 | 3.49 | ||||||||||||
Milan MálekMilan Málek
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Adam BauerAdam Bauer
ŠAK Chodov |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK Lovosice |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal CshuaMichal Cshua
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.56 | 4.54 | 4.50 | 4.53 | 4.54 | 4.49 | 4.56 | X | |||||||||
2 |
Štěpán GregorŠtěpán Gregor
AK Most |
04 | 4.55 | 4.43 | 4.05 | 4.14 | 4.43 | 4.45 | 4.48 | 4.55 | |||||||||
3 |
Jan HříchJan Hřích
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
03 | 4.55 | 4.16 | 4.24 | X | 4.24 | X | 4.55 | X | |||||||||
4 |
Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O. |
03 | 4.40 | 4.21 | 4.40 | 4.29 | 4.40 | 4.17 | 4.26 | 4.26 | |||||||||
5 |
Aleš SloukaAleš Slouka
AK Bílina |
03 | 4.36 | 3.79 | 3.89 | 4.12 | 4.12 | 3.79 | 4.04 | 4.36 | |||||||||
6 |
Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.32 | 3.93 | 4.18 | 4.07 | 4.18 | 4.23 | 4.32 | X | |||||||||
7 |
Jan BertlíkJan Bertlík
AK Most |
03 | 4.23 | 4.01 | X | X | 4.01 | X | 4.23 | 3.47 | |||||||||
8 |
Matěj BartoškaMatěj Bartoška
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 4.08 | 3.99 | 3.90 | 4.04 | 4.04 | 3.88 | 4.08 | 3.77 | |||||||||
9 |
Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK Lovosice |
03 | 3.95 | 3.95 | 3.49 | 3.70 | 3.95 | ||||||||||||
10 |
Josef ProcházkaJosef Procházka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.82 | X | 3.50 | 3.82 | 3.82 | ||||||||||||
11 |
Matěj HladíkMatěj Hladík
AK Bílina |
03 | 3.79 | 3.79 | 3.52 | 3.57 | 3.79 | ||||||||||||
12 |
Vojtěch BrožVojtěch Brož
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.67 | 3.33 | 3.54 | 3.67 | 3.67 | ||||||||||||
13 |
Lukáš KarbulkaLukáš Karbulka
TJ Sokol Roudnice n/L. |
03 | 3.62 | 3.62 | 3.49 | 3.15 | 3.62 | ||||||||||||
Martin CshuaMartin Cshua
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | NM | X | X | - | 0 | |||||||||||||
Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK Most |
04 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 5.16 | 4.99 | 4.77 | 5.16 | 5.16 | ||||||||||||
2 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro |
02 | 5.06 | 4.99 | 5.06 | 4.91 | 5.06 | ||||||||||||
3 |
Vendula MenclováVendula Menclová
AK Bílina |
01 | 4.99 | 4.31 | 4.47 | 4.55 | 4.55 | 4.99 | 4.72 | 4.36 | |||||||||
4 |
Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
01 | 4.93 | 4.77 | 4.93 | 4.68 | 4.93 | ||||||||||||
5 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 4.92 | 4.86 | X | 3.77 | 4.86 | 4.71 | 4.92 | X | |||||||||
6 |
Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 4.80 | X | 4.70 | 4.80 | 4.80 | ||||||||||||
7 |
Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla Praha |
02 | 4.75 | 4.75 | 4.55 | 4.48 | 4.75 | ||||||||||||
9 |
Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 4.75 | 4.75 | X | X | 4.75 | X | 4.43 | X | |||||||||
9 |
Šárka ValáškováŠárka Valášková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
02 | 4.71 | 4.47 | 4.05 | 4.71 | 4.71 | ||||||||||||
10 |
Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 4.70 | X | 4.70 | 4.23 | 4.70 | 4.15 | X | 4.46 | |||||||||
11 |
Alexandra HoškováAlexandra Hošková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 4.65 | 4.42 | 4.31 | X | 4.42 | 4.65 | X | X | |||||||||
12 |
Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 4.55 | 4.39 | 4.54 | 4.55 | 4.55 | 4.43 | 4.44 | X | |||||||||
13 |
Viktoria BabíkováViktoria Babíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 4.54 | 4.54 | X | X | 4.54 | 4.36 | 4.21 | 3.40 | |||||||||
14 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 4.46 | 4.46 | X | X | 4.46 | ||||||||||||
15 |
Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 4.45 | 4.35 | 4.45 | 4.34 | 4.45 | 4.31 | 4.45 | 4.36 | |||||||||
16 |
Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK Děčín |
01 | 4.37 | 4.14 | 4.37 | 4.36 | 4.37 | ||||||||||||
18 |
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK Bílina |
01 | 4.37 | 4.06 | 3.94 | 4.37 | 4.37 | ||||||||||||
19 |
Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK Děčín |
01 | 4.37 | 4.37 | 3.90 | X | 4.37 | ||||||||||||
19 |
Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
01 | 4.33 | 4.30 | 4.33 | 3.73 | 4.33 | ||||||||||||
20 |
Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 4.22 | 4.22 | 3.95 | 4.00 | 4.22 | ||||||||||||
21 |
Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 4.20 | 4.19 | 4.02 | 4.20 | 4.20 | ||||||||||||
22 |
Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 3.98 | 3.71 | 3.98 | 3.84 | 3.98 | ||||||||||||
23 |
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK Bílina |
02 | 3.88 | 3.79 | 3.88 | 3.79 | 3.88 | ||||||||||||
24 |
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK Bílina |
02 | 3.80 | 3.80 | X | 3.80 | 3.80 | ||||||||||||
25 |
Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová
ASK Děčín |
01 | 3.72 | X | 3.72 | 3.56 | 3.72 | ||||||||||||
26 |
Viktorie JandováViktorie Jandová
AK Bílina |
01 | 3.60 | 3.54 | 3.60 | X | 3.60 | ||||||||||||
27 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK Bílina |
02 | 3.56 | X | X | 3.56 | 3.56 | ||||||||||||
MS |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 5.19 | ||||||||||||||||
Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O. |
02 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Klára KohoutováKlára Kohoutová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Valérie VedejováValérie Vedejová
ASK Lovosice |
02 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva PojslováEva Pojslová
ASK Lovosice |
03 | 4.49 | 4.45 | 4.26 | 4.42 | 4.45 | 4.37 | 4.49 | 4.47 | |||||||||
2 |
Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ Chomutov |
04 | 4.23 | 4.16 | 4.15 | 4.00 | 4.16 | X | 4.23 | X | |||||||||
3 |
Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ Chomutov |
03 | 4.19 | 4.19 | 3.99 | 3.90 | 4.19 | 4.17 | 3.86 | X | |||||||||
4 |
Petra VondráčkováPetra Vondráčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 4.11 | 4.00 | 4.11 | 3.75 | 4.11 | 3.93 | 3.98 | X | |||||||||
5 |
Eva JurincováEva Jurincová
AK Most |
03 | 4.07 | 3.90 | X | 3.84 | 3.90 | 4.07 | 4.01 | X | |||||||||
6 |
Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK Bílina |
03 | 3.99 | 3.76 | 3.80 | X | 3.80 | 3.93 | 3.77 | 3.99 | |||||||||
7 |
Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L. |
04 | 3.96 | 3.86 | 3.91 | 3.87 | 3.91 | 3.52 | 3.95 | 3.96 | |||||||||
8 |
Eliška MartínkováEliška Martínková
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 3.79 | 3.79 | 3.72 | 3.65 | 3.79 | 3.61 | X | X | |||||||||
9 |
Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
03 | 3.76 | X | 3.69 | 3.76 | 3.76 | ||||||||||||
10 |
Klára VětrovcováKlára Větrovcová
AK Most |
03 | 3.75 | X | 3.75 | 3.49 | 3.75 | ||||||||||||
11 |
Lucie RychtaříkováLucie Rychtaříková
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
04 | 3.65 | 3.57 | 3.65 | X | 3.65 | ||||||||||||
12 |
Ester MarhanováEster Marhanová
AK Bílina |
03 | 3.59 | 3.19 | 3.36 | 3.59 | 3.59 | ||||||||||||
13 |
Veronika StekláVeronika Steklá
AK Bílina |
03 | 3.49 | 3.49 | X | 3.39 | 3.49 | ||||||||||||
14 |
Kristína LibováKristína Libová
AK Most |
04 | 3.46 | 3.46 | 3.46 | X | 3.46 | ||||||||||||
Anna KonečnáAnna Konečná
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | NM | 0 | ||||||||||||||||
Kateřina KneblováKateřina Kneblová
AK Most |
04 | NM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla FeiglováAdéla Feiglová
AK Chotěšov |
03 | 11.47 | 11.47 | 09.81 | 11.13 | 11.47 | 11.39 | 10.38 | 10.73 | |||||||||
2 |
Karla MráčkováKarla Mráčková
AK Most |
04 | 10.36 | 09.59 | 09.01 | 10.00 | 10.00 | 10.36 | 10.02 | 09.23 | |||||||||
3 |
Veronika StekláVeronika Steklá
AK Bílina |
03 | 09.81 | 09.81 | 09.32 | 09.73 | 09.81 | 09.56 | 09.25 | 08.61 | |||||||||
4 |
Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 09.47 | 08.71 | 08.43 | 08.45 | 08.71 | 09.47 | 08.19 | 08.46 | |||||||||
5 |
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan Duchcov |
03 | 08.17 | 07.37 | 07.94 | 07.97 | 07.97 | 08.17 | 08.16 | 08.08 | |||||||||
6 |
Katka PospíšilováKatka Pospíšilová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
04 | 07.52 | 07.38 | 07.52 | 07.44 | 07.52 | X | 06.62 | 07.13 | |||||||||
7 |
Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 07.43 | 07.02 | X | 06.42 | 07.02 | 06.59 | 07.43 | 06.81 | |||||||||
8 |
Kateřina BachováKateřina Bachová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
04 | 06.10 | 05.24 | 06.10 | 04.73 | 06.10 | X | 05.29 | 05.58 | |||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek ŠtrymplMarek Štrympl
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 09.53 | X | 09.53 | X | 09.53 | 09.18 | 09.22 | X | |||||||||
2 |
Michal CshuaMichal Cshua
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 08.80 | 08.31 | 08.80 | 08.59 | 08.80 | 08.35 | 08.70 | X | |||||||||
3 |
Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L. |
03 | 07.94 | 07.94 | 07.35 | X | 07.94 | 06.53 | X | 06.07 | |||||||||
4 |
Josef HluštíkJosef Hluštík
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny |
03 | 07.40 | 05.81 | 06.55 | 07.40 | 07.40 | 06.64 | X | 06.79 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 12.20 | 10.78 | 11.02 | 12.20 | 12.20 | 10.70 | 12.06 | X | |||||||||
2 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
Atletika Jemnice |
01 | 10.98 | 10.32 | 10.98 | 09.55 | 10.98 | ||||||||||||
3 |
Michaela KunertováMichaela Kunertová
AK Chotěšov |
01 | 10.16 | 09.65 | X | 09.68 | 09.68 | 10.16 | X | 10.10 | |||||||||
4 |
Lucie HudečkováLucie Hudečková
AKM Viktoria Plzeň |
01 | 10.14 | 07.67 | 10.14 | 09.04 | 10.14 | ||||||||||||
5 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK Bílina |
01 | 10.07 | 09.45 | X | X | 09.45 | 08.62 | 09.10 | 10.07 | |||||||||
6 |
Nicola KovaříčkováNicola Kovaříčková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 09.56 | 09.53 | 09.56 | 09.37 | 09.56 | ||||||||||||
7 |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 09.52 | 08.95 | 08.81 | 09.41 | 09.41 | 09.26 | 09.52 | 09.16 | |||||||||
8 |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro |
01 | 09.34 | 09.34 | 07.85 | 09.20 | 09.34 | ||||||||||||
9 |
Veronika ŠkaloudováVeronika Škaloudová
AK Most |
02 | 09.02 | 08.40 | 08.48 | 08.65 | 08.65 | 09.02 | 08.42 | 08.76 | |||||||||
10 |
Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK Chodov |
01 | 08.58 | 08.58 | 08.55 | 08.38 | 08.58 | ||||||||||||
11 |
Michaela BekováMichaela Beková
ŠAK Chodov |
02 | 08.58 | 08.38 | 07.43 | 08.58 | 08.58 | ||||||||||||
12 |
Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 08.34 | 07.39 | 07.77 | 08.34 | 08.34 | 08.28 | 08.24 | 08.09 | |||||||||
13 |
Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 08.22 | 08.08 | 07.69 | 07.87 | 08.08 | 07.42 | 08.22 | 07.70 | |||||||||
14 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 08.09 | 07.73 | 08.09 | 08.00 | 08.09 | ||||||||||||
15 |
Klára KubínováKlára Kubínová
AK Most |
02 | 07.80 | 07.80 | 07.77 | 07.35 | 07.80 | 07.28 | 07.49 | 07.34 | |||||||||
16 |
Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 07.37 | 07.19 | 07.37 | 06.80 | 07.37 | ||||||||||||
17 |
Klára PetýtkováKlára Petýtková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 07.08 | 07.08 | X | X | 07.08 | ||||||||||||
18 |
Eliška NěmcováEliška Němcová
ASK Děčín |
01 | 06.89 | 06.89 | 06.85 | 06.29 | 06.89 | ||||||||||||
19 |
Klára ŠponarováKlára Šponarová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 06.75 | X | 06.75 | 06.49 | 06.75 | ||||||||||||
20 |
Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 06.54 | 06.54 | 06.02 | 05.73 | 06.54 | ||||||||||||
21 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 06.51 | 06.51 | 06.37 | X | 06.51 | ||||||||||||
22 |
Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 06.38 | 05.92 | 06.38 | 06.26 | 06.38 | ||||||||||||
23 |
Barbora LacinováBarbora Lacinová
AK Slovan Duchcov |
01 | 06.37 | 05.96 | 05.89 | 06.37 | 06.37 | ||||||||||||
24 |
Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK Bílina |
01 | 06.29 | 06.29 | 06.29 | 06.27 | 06.29 | ||||||||||||
25 |
Tereza KokšálováTereza Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 06.00 | 05.95 | 05.52 | 06.00 | 06.00 | ||||||||||||
26 |
Simona VorlíčkováSimona Vorlíčková
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 05.16 | 05.15 | 05.16 | X | 05.16 | ||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 13.02 | 11.17 | 11.75 | 12.46 | 12.46 | 12.59 | 12.18 | 13.02 | |||||||||
2 |
Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 12.74 | 11.75 | 12.74 | 11.22 | 12.74 | 11.89 | X | 11.56 | |||||||||
3 |
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK Chodov |
01 | 12.02 | 10.95 | 12.02 | 11.01 | 12.02 | ||||||||||||
4 |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 11.66 | 11.15 | 10.56 | 11.66 | 11.66 | ||||||||||||
5 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 11.64 | X | X | 11.64 | 11.64 | ||||||||||||
6 |
Moritz MlenskýMoritz Mlenský
ASK Lovosice |
02 | 11.31 | 09.70 | 11.25 | 10.45 | 11.25 | 11.31 | 09.88 | 10.70 | |||||||||
7 |
Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov |
01 | 11.28 | 11.28 | 10.77 | 10.69 | 11.28 | ||||||||||||
8 |
Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ Chomutov |
02 | 10.94 | 10.25 | 10.40 | 10.18 | 10.40 | 10.20 | 10.94 | 10.67 | |||||||||
9 |
David VodákDavid Vodák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 10.90 | 10.51 | 10.21 | 10.90 | 10.90 | 10.54 | X | 10.69 | |||||||||
10 |
Tomáš BlažekTomáš Blažek
AK Most |
02 | 10.69 | 10.66 | 10.41 | 10.00 | 10.66 | 10.69 | 10.50 | 10.04 | |||||||||
11 |
Jaroslav AltJaroslav Alt
AK Chotěšov |
01 | 10.14 | X | 09.93 | 08.54 | 09.93 | 08.94 | 10.14 | 09.25 | |||||||||
12 |
Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 09.58 | 09.58 | 09.08 | 09.04 | 09.58 | 09.31 | 08.99 | 08.69 | |||||||||
13 |
Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck
ŠAK Chodov |
01 | 09.46 | 09.33 | 09.46 | 09.38 | 09.46 | ||||||||||||
14 |
Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK Most |
01 | 09.17 | 07.63 | 08.68 | 09.17 | 09.17 | ||||||||||||
15 |
Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L. |
01 | 08.23 | 08.01 | 07.77 | 08.23 | 08.23 | ||||||||||||
16 |
Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA Počerady |
02 | 07.74 | 07.10 | 07.74 | 07.43 | 07.74 | ||||||||||||
17 |
Tomáš PolákTomáš Polák
USK PROVOD Ústí n/L. |
02 | 07.70 | 07.17 | 07.70 | 07.16 | 07.70 | ||||||||||||
Celkem 17 závodníků |