Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (6. - 7. 2. 2016)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 06.87
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.06
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.09
4 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 Slovensko Slovensko 07.34
5 Robert KučeraRobert Kučera 88 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 07.38
6 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.43
7 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Slovensko Slovensko 07.67
8 Daniel SabolDaniel Sabol 77 Slovensko Slovensko 08.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK Most AK Most 07.02
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.08
3 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 07.27
4 Tomáš PopelkaTomáš Popelka 99 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto 07.39
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 07.65
6 Marek StašMarek Staš 86 Slovensko Slovensko 07.81
7 Jozef PastorJozef Pastor 00 Slovensko Slovensko 08.16
Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 06.83
2 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 07.04
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.09
4 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.10
5 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.41
6 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha 07.53
7 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha 07.55
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 10.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 07.05
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK Most AK Most 07.05
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.07
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.17
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK Most AK Most 07.30
6 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.62
7 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.70
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC Pardubice AC Pardubice 07.00
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 07.03
3 Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.17
4 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Slovensko Slovensko 07.26
5 Adam KřehkýAdam Křehký 92 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha 07.33
6 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.41
Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 06.78
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 06.96
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.02
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.03
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.04
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.05
7 Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.07
8 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.21
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ 07.22
2 Adam KřehkýAdam Křehký 92 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha 07.31
3 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.37
4 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha 07.61
Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK Most AK Most DQ
Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis Praha SK Aktis Praha DNS
Robert KučeraRobert Kučera 88 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. DNS
Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS Praha VSK FTVS Praha DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 06.90
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK Most AK Most 06.95
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 06.98
4 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC Pardubice AC Pardubice 07.01
5 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK Most AK Most 07.01
6 Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 07.08
7 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Slovensko Slovensko 07.16
Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.20
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.28
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.32
4 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.70
5 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.70
Adam SalfickýAdam Salfický 97 AC Pardubice AC Pardubice DQ
Zouri Alex AlZouri Alex Al 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNS
Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.21
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 07.34
3 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 07.55
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 07.56
5 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.80
Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.31
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.34
3 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.37
4 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.42
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 07.48
6 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 07.57
7 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 07.89
8 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.05
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.24
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.41
3 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.42
4 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N. ŠAK SG Jablonec n/N. 07.50
5 Christophe BordesChristophe Bordes 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.63
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 07.66
7 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.82
Samuel BekiarisSamuel Bekiaris 97 Slovensko Slovensko DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.13
2 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.21
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.25
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.32
5 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.37
6 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.39
7 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.48
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DQ
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 07.47
2 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 07.56
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 07.64
4 Christophe BordesChristophe Bordes 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.65
5 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 07.66
6 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.69
7 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.85
Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.20
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.32
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 07.37
4 Lukáš VančuraLukáš Vančura 97 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.40
5 Josef HavrdaJosef Havrda 97 ŠAK SG Jablonec n/N. ŠAK SG Jablonec n/N. 07.49
6 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.62
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim DNS
Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.18
2 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC Pardubice AC Pardubice 07.31
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.34
4 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 07.66
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.82
6 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 Slovensko Slovensko 08.18
Pavel BartušíkPavel Bartušík 00 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ DQ
Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.30
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.39
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.49
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.65
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.71
6 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.86
7 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 07.89
8 Matěj KutálekMatěj Kutálek 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.25
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.40
3 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 07.62
4 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.78
5 Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
6 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.32
Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.32
2 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.33
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.50
4 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.71
5 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.73
6 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.78
7 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 08.18
8 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 08.53
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 07.31
2 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 07.38
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.49
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.65
5 Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.03
6 Viktor KusalaViktor Kusala 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.32
Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.29
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC Pardubice AC Pardubice 07.33
3 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.80
4 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 07.82
5 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK Bílina AK Bílina 07.85
6 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.85
7 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.96
Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.16
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.18
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 07.23
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.38
5 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.42
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.50
7 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ 07.62
Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.52
2 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.64
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.68
4 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 07.71
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha DNS
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Finále C (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.18
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC Pardubice AC Pardubice 07.29
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.32
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 07.35
5 Jakub UrbanJakub Urban 00 AC Pardubice AC Pardubice 07.36
6 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 07.45
Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník DNS
Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.54
2 Jana VelďákováJana Velďáková 81 Slovensko Slovensko 07.58
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.08
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.14
5 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
6 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 08.97
7 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09.04
8 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.19
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 08.32
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.39
4 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.60
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 09.37
6 Hedvika ŘimnáčováHedvika Řimnáčová 91 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.59
Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto DNF
Anna ŠvecováAnna Švecová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.61
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Slovensko Slovensko 07.61
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.73
4 Dana VelďákováDana Velďáková 81 Slovensko Slovensko 07.75
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.11
6 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.23
7 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 08.56
8 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.74
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.87
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.07
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.14
5 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 08.15
6 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková 92 AC Pardubice AC Pardubice 08.45
7 Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová 93 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.72
8 Sarah VegnerováSarah Vegnerová 95 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.95
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana VelďákováJana Velďáková 81 Slovensko Slovensko 07.53
2 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Slovensko Slovensko 07.56
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.62
4 Nikola BendováNikola Bendová 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 07.62
5 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.65
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.69
7 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 07.71
8 Dana VelďákováDana Velďáková 81 Slovensko Slovensko 07.80
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.88
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.07
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.12
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.13
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.13
6 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.15
7 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 08.18
8 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.36
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.70
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.01
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.03
4 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.54
5 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
6 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.80
7 Kristýna VojtěchovskáKristýna Vojtěchovská 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 09.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.92
2 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.95
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.17
4 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.34
5 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.60
6 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.62
7 Daniela UjlakiováDaniela Ujlakiová 97 Slovensko Slovensko 08.93
Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.77
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 07.95
3 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 07.98
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.01
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 08.04
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.15
7 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.38
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.54
2 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.56
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.64
4 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.79
5 Tereza PflégrováTereza Pflégrová 98 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.85
6 Daniela UjlakiováDaniela Ujlakiová 97 Slovensko Slovensko 08.94
Kristýna VojtěchovskáKristýna Vojtěchovská 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.97
2 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.12
3 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 08.31
4 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.60
5 Karolína KánássyováKarolína Kánássyová 01 Slovensko Slovensko 08.63
6 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 08.83
7 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.56
Ksenia BocharovaKsenia Bocharova 00 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.13
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.30
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 08.44
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.54
5 Julie MackováJulie Macková 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 08.76
6 Nikola LudvíkováNikola Ludvíková 00 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 08.85
7 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ 09.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.08
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.24
3 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.40
4 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.60
5 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.75
6 Nikola TopolováNikola Topolová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
7 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 09.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 08.12
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.28
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 08.45
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.54
5 Tereza BútorováTereza Bútorová 99 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.89
6 Marika VávrováMarika Vávrová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.92
7 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
8 Kateřina PlchováKateřina Plchová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 09.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.15
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.23
3 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 08.62
4 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 08.81
5 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.07
6 Anežka HuňáčkováAnežka Huňáčková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.40
Veronika ValešováVeronika Valešová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 07.94
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 07.95
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
4 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.13
5 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 08.14
6 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 08.19
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 TJ Lokomotiva Rakovník TJ Lokomotiva Rakovník 08.20
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.34
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.27
2 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 08.29
3 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 08.37
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 08.45
5 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 08.52
6 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 08.53
Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč DNS
Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 21.21
2 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 21.41
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 21.61
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 23.03
5 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 29.40
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 21.75
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 21.81
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 22.08
4 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 22.11
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 21.93
2 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 21.97
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 22.34
4 Marek StašMarek Staš 86 Slovensko Slovensko 25.31
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 21.89
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.25
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 22.46
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.81
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 22.49
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice AC Domažlice 22.75
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 22.75
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK Most AK Most 22.78
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 22.55
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 22.67
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 22.98
4 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 23.16
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 23.07
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.08
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.20
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 23.26
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 23.13
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.58
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 24.77
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik AmbrózyErik Ambrózy 93 Slovensko Slovensko 23.11
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 24.34
3 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.13
4 Jozef PastorJozef Pastor 00 Slovensko Slovensko 26.64
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 22.01
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 22.06
3 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 23.13
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 24.82
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.36
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.57
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.74
4 Samuel BekiarisSamuel Bekiaris 97 Slovensko Slovensko 23.57
5 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 25.12
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.97
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 23.00
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 23.15
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 23.99
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.20
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.26
3 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 23.50
4 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 23.81
5 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC Pardubice AC Pardubice 24.19
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 23.62
2 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 23.88
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 24.10
4 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 24.40
5 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 25.12
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 23.31
2 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 23.74
3 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 24.26
4 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 24.26
5 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 25.47
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HozaFrantišek Hoza 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 24.57
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 24.85
3 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 25.02
4 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 25.67
5 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 26.69
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O. 22.54
2 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC Pardubice AC Pardubice 22.64
3 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 22.94
4 Samuel DulinaSamuel Dulina 01 Slovensko Slovensko 27.22
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 22.51
2 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 22.81
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 23.28
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.67
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 23.28
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.51
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.67
4 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 24.05
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 24.60
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 23.57
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 23.85
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.24
Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 23.41
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Bílina AK Bílina 23.90
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 24.31
4 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 24.59
5 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ Chomutov TJ VTŽ Chomutov 23.75
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 24.33
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 24.46
4 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 24.49
Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 23.99
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.37
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 24.59
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 24.88
5 Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 25.32
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 24.53
2 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 24.98
Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890 AC Praha 1890 DNF
Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha DNS
Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 --- ------ --- -- SK Aktis Praha SK Aktis Praha 24.92
2 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 24.95
3 Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 25.32
4 Viktor KusalaViktor Kusala 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.21
5 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 31.10
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 25.57
2 Jakub KonvičkaJakub Konvička 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 26.56
3 Matěj KutálekMatěj Kutálek 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 26.64
4 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.40
5 Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 28.07
Celkem 5 závodníků

200 m - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil VrátnýKamil Vrátný 72 AC Praha 1890 AC Praha 1890 26.84
2 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 Praha 5 Praha 5 30.38
3 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 34.06
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians Praha TJ Bohemians Praha 38.11
5 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará Boleslav TJ Slavoj Stará Boleslav 44.76
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 Slovensko Slovensko 23.91
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto 24.65
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 24.85
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 25.93
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC Pardubice AC Pardubice 26.21
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 25.02
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto 25.29
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.11
4 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 26.47
5 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 27.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 25.88
2 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.01
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC Pardubice AC Pardubice 26.11
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.51
5 Hedvika ŘimnáčováHedvika Řimnáčová 91 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 33.01
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 26.52
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.68
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.69
4 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 93 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 26.77
5 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 29.35
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 26.99
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 27.55
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 27.86
4 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 27.88
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 28.14
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 24.53
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 24.92
3 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 25.39
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 25.73
5 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 28.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 25.86
2 Denisa MajerováDenisa Majerová 97 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 26.01
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.13
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 26.72
5 Kristýna VojtěchovskáKristýna Vojtěchovská 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 31.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 25.93
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 26.39
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 26.61
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 27.18
5 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 30.82
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 26.71
2 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 27.31
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 27.78
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.85
5 Daniela UjlakiováDaniela Ujlakiová 97 Slovensko Slovensko 29.55
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 27.41
2 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.81
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 27.94
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 28.06
5 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 30.44
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 28.10
2 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.24
3 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 28.68
4 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 29.74
5 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 30.67
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 24.56
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 25.08
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 25.18
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 26.58
5 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 29.40
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 26.54
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.57
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 26.60
4 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 28.65
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 26.44
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 26.54
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 26.63
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK Sokolov AK Sokolov 26.91
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 30.42
Poznámky:
Závodnice Jarošková (UNICH) startovala bez bez souhlasu technického delegáta.
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 26.52
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.53
3 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 26.74
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 26.98
5 Tina ProzrováTina Prozrová 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 32.15
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 26.69
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 26.84
3 Ester MerunkováEster Merunková 00 ŠAK SG Jablonec n/N. ŠAK SG Jablonec n/N. 27.08
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 27.37
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 27.03
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 27.48
3 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková 00 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.57
4 Marie KováříkováMarie Kováříková 99 AC Pardubice AC Pardubice 27.59
5 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 28.65
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 26.82
2 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.05
3 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 27.72
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.74
5 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 30.80
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.65
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 27.93
3 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 28.31
4 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 28.36
5 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova 00 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 29.82
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.82
2 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 28.83
3 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 28.98
4 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková 00 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 29.06
5 Nikola LudvíkováNikola Ludvíková 00 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 30.16
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 28.68
2 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 28.99
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 30.36
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 30.96
5 Markéta SmutkováMarkéta Smutková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 31.59
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.66
2 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 28.85
3 Tereza HulákováTereza Huláková 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 31.14
4 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ ATLETIKA HOSTIVAŘ 32.60
Celkem 4 závodníků

200 m - Veteránky (Finále)

Finále (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa SeverováDenisa Severová 76 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 28.82
2 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 30.51
3 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 31.10
4 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 31.34
5 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890 AC Praha 1890 31.37
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 46.94
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 47.47
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 47.62
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 48.42
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC Domažlice AC Domažlice 50.48
2 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK Bílina AK Bílina 50.56
Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha DNS
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 49.90
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 50.00
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 50.32
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň DNS
Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 50.60
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 51.06
3 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 52.08
4 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 53.25
Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MelicherMartin Melicher 96 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 53.08
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 54.63
3 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 56.69
4 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 57.04
5 Filip ŠimekFilip Šimek 79 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 64.76
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 49.58
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 49.66
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 50.49
4 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N. ŠAK SG Jablonec n/N. 50.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 51.07
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 52.20
3 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 52.35
4 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 52.95
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 52.33
2 Petr PoselPetr Posel 98 ASK Lovosice ASK Lovosice 52.87
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 53.37
4 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 53.43
5 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53.87
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AljančičDavid Aljančič 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.84
2 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 53.73
3 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín Praha SC Radotín Praha 53.77
4 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 54.52
5 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 54.71
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 55.46
2 Jakub VlčekJakub Vlček 98 ŠAK Novoborská Praha ŠAK Novoborská Praha 55.61
3 Martin VlachMartin Vlach 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 55.70
4 Pavel SieglPavel Siegl 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 55.97
Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O. 51.14
2 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 51.61
3 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 52.81
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 55.96
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 52.20
2 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 52.98
3 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 53.23
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 54.57
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 54.17
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 54.19
3 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 54.51
4 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 55.78
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 52.57
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 54.20
3 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK Žatec AK Žatec 55.38
Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC Pardubice AC Pardubice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 54.62
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.10
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.74
4 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 55.75
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 56.08
2 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 56.24
3 Jakub KonvičkaJakub Konvička 99 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 60.47
Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L. DNS
Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s. Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková 88 Slovensko Slovensko 55.76
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 56.26
3 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 56.99
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 57.01
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 55.68
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp Brno AK Olymp Brno 56.03
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 57.65
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 57.69
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 58.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 58.51
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 59.36
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 59.70
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 60.08
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 60.47
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC Pardubice AC Pardubice 59.59
2 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 61.59
3 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 61.73
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Bílina AK Bílina 62.21
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní Počernice TJ Sokol Dolní Počernice 65.58
Celkem 5 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 56.49
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 57.33
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 58.18
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 59.54
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 59.55
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 59.38
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.80
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 60.45
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 60.53
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 62.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 59.80
2 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 61.39
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 61.40
4 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 64.62
5 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 65.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka Praha SK Kotlářka Praha 63.18
2 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 63.51
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 64.22
4 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 65.08
5 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 68.96
6 Jana SantolíkováJana Santolíková 98 PSK Olymp Praha PSK Olymp Praha 69.92
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK Lovosice ASK Lovosice 57.78
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 58.96
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 59.75
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 60.58
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 61.32
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 62.54
3 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 62.99
4 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 64.41
Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 63.57
2 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK Lovosice ASK Lovosice 63.86
3 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890 AC Praha 1890 64.19
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak Vlašim TJ Spartak Vlašim 65.38
5 Julie FarováJulie Farová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 65.98
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 64.77
2 Anežka SládkováAnežka Sládková 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 67.16
3 Andrea KotkováAndrea Kotková 99 AC Slovan Liberec, o.s. AC Slovan Liberec, o.s. 67.29
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 67.77
5 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s. 69.98
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marika VávrováMarika Vávrová 00 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 66.89
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s. TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 68.01
3 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 68.50
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 69.81
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 71.35
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1:49.13
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:49.98
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:50.00
4 Jan MurínJan Murín 92 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 1:52.35
5 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká Lípa AC Česká Lípa 1:52.80
6 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1:55.95
7 Jan FrišJan Friš 95 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1:57.67
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha DNF
Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC Čáslav AC Čáslav DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 7.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí.