Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (6. - 7. 2. 2016)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
PSK Olymp Praha |
93 | 7.93 | ||||||||||||||||
2 |
Adam ZelinkaAdam Zelinka
Univerzitní sportovní klub ... |
91 | 7.20 | ||||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha |
91 | 7.18 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC Pardubice |
96 | 6.89 | ||||||||||||||||
5 |
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC Pardubice |
97 | 6.82 | ||||||||||||||||
6 |
David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia Praha |
96 | 6.77 | ||||||||||||||||
7 |
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO Kladno |
88 | 6.64 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta Praha |
92 | 6.47 | ||||||||||||||||
9 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 6.46 | ||||||||||||||||
10 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 6.45 | ||||||||||||||||
11 |
Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak Třebíč |
88 | 6.27 | ||||||||||||||||
12 |
Peter SamuelisPeter Samuelis
Slovensko |
90 | 6.24 | ||||||||||||||||
13 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 6.22 | ||||||||||||||||
14 |
Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 6.19 | ||||||||||||||||
15 |
Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4 |
95 | 6.13 | ||||||||||||||||
16 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 6.08 | ||||||||||||||||
17 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 6.00 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České Budějovice |
78 | 5.88 | ||||||||||||||||
19 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.79 | ||||||||||||||||
20 |
Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS Praha |
90 | 5.74 | ||||||||||||||||
21 |
Robert KučeraRobert Kučera
Atletika Jižní Město z.s. |
88 | 5.19 | ||||||||||||||||
22 |
Daniel SabolDaniel Sabol
Slovensko |
77 | 5.09 | ||||||||||||||||
Adam PašiakAdam Pašiak
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 7.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.89 | ||||||||||||||||
2 |
David VolkeDavid Volke
USK PROVOD Ústí n/L. |
97 | 6.68 | ||||||||||||||||
3 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 6.36 | ||||||||||||||||
4 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
AC Pardubice |
98 | 6.26 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 6.24 | ||||||||||||||||
6 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 6.10 | ||||||||||||||||
7 |
Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp Praha |
97 | 6.02 | ||||||||||||||||
8 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda Pardubice z.s. |
98 | 5.85 | ||||||||||||||||
9 |
Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta Praha |
97 | 5.66 | ||||||||||||||||
10 |
Jakub VlčekJakub Vlček
ŠAK Novoborská Praha |
98 | 5.60 | ||||||||||||||||
11 |
Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 5.58 | ||||||||||||||||
12 |
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia Praha |
98 | 5.48 | ||||||||||||||||
Dominik BednářDominik Bednář
A. C. Sparta Praha |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp Praha |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 6.54 | ||||||||||||||||
2 |
Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s. |
99 | 6.53 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 6.48 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej HolubOndřej Holub
AC Pardubice |
99 | 6.42 | ||||||||||||||||
5 |
Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia Praha |
99 | 6.34 | ||||||||||||||||
6 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 6.30 | ||||||||||||||||
7 |
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 6.24 | ||||||||||||||||
8 |
Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 6.23 | ||||||||||||||||
9 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 6.20 | ||||||||||||||||
10 |
Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia Praha |
99 | 6.14 | ||||||||||||||||
11 |
Adam HavlasAdam Havlas
AC Praha 1890 |
00 | 6.09 | ||||||||||||||||
12 |
Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia Praha |
99 | 6.08 | ||||||||||||||||
13 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha |
00 | 6.08 | ||||||||||||||||
14 |
Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla Praha |
00 | 6.06 | ||||||||||||||||
15 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 5.78 | ||||||||||||||||
16 |
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia Praha |
00 | 5.73 | ||||||||||||||||
17 |
Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia Praha |
99 | 5.60 | ||||||||||||||||
18 |
Matěj ŠachMatěj Šach
SK Kotlářka Praha |
99 | 5.55 | ||||||||||||||||
19 |
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4 |
00 | 5.51 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej KočíOndřej Kočí
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.49 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
ASK Slavia Praha |
99 | 5.28 | ||||||||||||||||
22 |
Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České Budějovice |
99 | 5.27 | ||||||||||||||||
23 |
Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia Praha |
99 | 5.21 | ||||||||||||||||
24 |
Pavel BartušíkPavel Bartušík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 5.01 | ||||||||||||||||
25 |
Jasur ZaripovJasur Zaripov
ŠAK Novoborská Praha |
00 | 4.92 | ||||||||||||||||
26 |
Tomáš RubíkTomáš Rubík
ATLETIK RUDNÁ |
00 | 4.55 | ||||||||||||||||
27 |
Samuel PeterkaSamuel Peterka
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.33 | ||||||||||||||||
Jan BoumaJan Bouma
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia Praha |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana VelďákováJana Velďáková
Slovensko |
81 | 6.32 | ||||||||||||||||
2 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 5.90 | ||||||||||||||||
3 |
Lucia SlaníčkováLucia Slaníčková
Slovensko |
88 | 5.86 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie DomskáLucie Domská
Univerzitní sportovní klub ... |
93 | 5.74 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika HorniakováDominika Horniaková
A. C. Sparta Praha |
92 | 5.54 | ||||||||||||||||
6 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 5.47 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L. |
92 | 5.43 | ||||||||||||||||
8 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 5.39 | ||||||||||||||||
9 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 5.36 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 5.33 | ||||||||||||||||
11 |
Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 5.29 | ||||||||||||||||
12 |
Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 5.14 | ||||||||||||||||
13 |
Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s. |
00 | 5.14 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla Praha |
96 | 5.13 | ||||||||||||||||
15 |
Iveta KubováIveta Kubová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
83 | 5.10 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub ... |
91 | 4.82 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína PuchmertlováKarolína Puchmertlová
AK ŠKODA Plzeň |
93 | 4.78 | ||||||||||||||||
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM Ostrov |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | NM | |||||||||||||||||
Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla Praha |
92 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.95 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 5.65 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 5.36 | ||||||||||||||||
4 |
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.31 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 5.12 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.96 | ||||||||||||||||
7 |
Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4 |
97 | 4.64 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.61 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza TitěrováTereza Titěrová
Spartak Praha 4 |
97 | 4.43 | ||||||||||||||||
10 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 4.32 | ||||||||||||||||
MS |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla Praha |
92 | 5.61 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 6.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
99 | 5.73 | ||||||||||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s. |
00 | 5.52 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 5.32 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 5.18 | ||||||||||||||||
5 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 5.16 | ||||||||||||||||
6 |
Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská Praha |
99 | 5.10 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5.07 | ||||||||||||||||
8 |
Anežka KunčickáAnežka Kunčická
AK ŠKODA Plzeň |
00 | 5.01 | ||||||||||||||||
9 |
Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.00 | ||||||||||||||||
10 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC Pardubice |
99 | 4.99 | ||||||||||||||||
11 |
Nikola RůžičkováNikola Růžičková
TJ Spartak Třebíč |
99 | 4.97 | ||||||||||||||||
12 |
Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.91 | ||||||||||||||||
13 |
Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4.82 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.80 | ||||||||||||||||
15 |
Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.75 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.74 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.74 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.67 | ||||||||||||||||
19 |
Agáta VágnerováAgáta Vágnerová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.62 | ||||||||||||||||
20 |
Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.61 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina FloriánováKateřina Floriánová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.53 | ||||||||||||||||
22 |
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.46 | ||||||||||||||||
23 |
Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.36 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza BútorováTereza Bútorová
SK Kotlářka Praha |
99 | 4.34 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina BursováKateřina Bursová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.33 | ||||||||||||||||
26 |
Anežka HuňáčkováAnežka Huňáčková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
00 | 4.02 | ||||||||||||||||
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka Praha |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s. |
99 | DNS | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |