Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (6. - 7. 2. 2016)

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.52
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.83
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.99
Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.94
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.39
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.76
4 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.95
5 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovenskoSlovensko 09.18
6 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.00
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.14
3 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.73
4 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.06
6 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.20
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
2 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.93
3 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.09
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.21
5 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.47
6 Martin NováčekMartin Nováček 88 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.51
7 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72
MS Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.84
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HrbekMatěj Hrbek 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.73
2 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.83
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
4 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovenskoSlovensko 09.03
5 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.09
6 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.12
7 Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.17
Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.65
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
5 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.05
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.44
7 Jakub VlčekJakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.31
2 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.56
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.68
4 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.91
5 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.15
6 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.34
Celkem 6 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.86
2 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.25
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.46
5 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.55
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91
David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.03
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.08
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.22
4 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.43
Jakub VlčekJakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.12
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47
3 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.83
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.93
5 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
6 Matyáš HanzlíkMatyáš Hanzlík 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
2 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
4 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.91
5 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
6 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.59
7 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.39
2 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.99
3 Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.07
4 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.54
5 Kryštof NedvídekKryštof Nedvídek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88
Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62
2 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
3 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
4 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.94
5 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.17
6 Jan JirásekJan Jirásek 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.25
7 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 09.57
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.05
2 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.39
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.45
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.61
6 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
7 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
8 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.79
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.74
2 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.74
3 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
5 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
Jan BoumaJan Bouma 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.39
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 09.18
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.24
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.71
Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.43
2 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.28
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.37
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.51
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.70
6 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.34
Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DQ
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNS
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.30
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 09.15
3 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.25
4 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.28
5 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.38
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.52
Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BoušíKristýna Bouší 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.47
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.66
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.83
4 Kristýna KudrnováKristýna Kudrnová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.43
5 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.77
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.80
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.14
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.53
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.11
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.85
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.92
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.53
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.38
Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.68
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.70
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.87
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.25
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.59
6 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
7 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.14
Denisa VávrováDenisa Vávrová 98 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.84
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.18
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.31
4 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.04
5 Tereza VernerováTereza Vernerová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.44
6 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.76
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.71
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.09
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.15
4 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.83
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.88
6 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.61
7 Michaela PistorováMichaela Pistorová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.32
2 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
3 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.78
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.06
5 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.57
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.38
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.44
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.82
5 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.24
6 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 10.70
Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.52
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.81
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.89
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.13
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.15
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.23
7 Patricie BurajováPatricie Burajová 99 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.47
Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 6.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
2 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.46
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 09.58
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.63
5 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.74
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.94
7 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.16
Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNS
Celkem 8 závodníků