Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Praha-Stromovka (12. - 14. 2. 2016)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále A (so, 13.2.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.172.20 Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 9 2.05 --------OOOOXOXXX 850
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 8 1.99 ------O-O-OXXX 794
3 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6 1.96 --XO-O-XXOOXXOOXXX 767
4 Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
91 7 1.87 ----OOXOXXX 687
5 David ŠrámekDavid Šrámek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2 1.81 -O-XOXOXXX 636
6 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1 1.81 OOXOOXXOXXX 636
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 4 1.78 OOOXOXXX 610
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 3 1.75 OXOOXXX 585
9 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5 1.72 -XO-XXX 560
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 13.2.2016 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 Body
1 Martin NováčekMartin Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
88 6 1.84 -----OOOOXOXXX 661
2 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 4 1.78 --O-OOXOXOXXX 610
3 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 7 1.78 ---OOXOOXXOXXX 610
4 Adam ZachAdam Zach
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 5 1.75 O--OXOXOOXXX 585
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
96 1 1.72 OOOOXXOOXXX 560
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3 1.72 O-OXOOXXOXXX 560
7 Petr JindřichPetr Jindřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 2 1.69 -XOOOXOXXX 536
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále A (so, 13.2.2016 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.11 Body
1 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 7 2.05 -----O--O-OXOXOXXOOOX 850
2 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
98 6 1.90 ----O-XOOXOXOXOXXX 714
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
AC PardubiceAC Pardubice
98 9 1.90 ----O-O-OXOXXOXXX 714
4 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 5 1.87 ---O-OXOOXOXXOXXX 687
5 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 8 1.81 ----OOOOXXX 636
6 Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3 1.81 ---O-OXXOXXOXXX 636
7 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1 1.78 --O-OXOOXXX 610
8 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4 1.72 --OOXOXXX 560
9 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 1.72 O-OXOXXOXXX 560
Celkem 9 závodníků
Finále B (so, 13.2.2016 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5 1.81 --OOOXOXOXXOOOXOXXX 636
2 Petr PlevaPetr Pleva
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 7 1.75 ---OOOXOXOXOXXX 585
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 3 1.69 -OOOOXOXOXXX 536
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6 1.69 XO-OXOXOOXOXXX 536
5 Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4 1.60 O-XOXXOXXX 464
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1 1.57 XO-OXXX 441
Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 2 NM
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 13.2.2016 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
99 7 1.90 ---OOO-XOOOXOXXX 714
2 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 2 1.87 O--O--OOOXOXXX 687
3 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 1.81 O-O-XOOXXOOXXX 636
4= Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 8 1.81 --O---OXO 636
4= Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 1.81 --O---OXO 636
6 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4 1.78 O-OOOXOOXXX 610
7 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1 1.69 -O-OXXX 536
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 13.2.2016 - 14:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.96 Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1 1.69 O-O-OXXOXOOOXXX 536
2 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 7 1.69 --O-OOOOXXOXXX 536
3 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6 1.66 --OOOOXOXXOXXX 512
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4 1.57 -O-OOXXX 441
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 1.57 OOXOOOXXX 441
6 Otakar ZárubaOtakar Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 8 1.57 O-OOXOXX-X 441
7 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5 1.54 -XOXOOXXX 419
8 Dominik PappDominik Papp
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
99 2 1.51 OOOXXX 396
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 12.2.2016 - 14:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 15 1.78 ----O-OOOXOXOXOOXXOXXX 610
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 16 1.75 -----O-OOXOXOOOXXX 585
3 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 13 1.72 ----O-OOOOXOXXOXXX 560
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 12 1.69 ----O-OOOXXOXXOXXX 536
5 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 11 1.66 --O--XOXOOOOXXX 512
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 14 1.66 ---O-OXOOXXOXOXXX 512
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 2 1.60 --O-OOOOXXX 464
8 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 9 1.57 -O-OXOOOXXX 441
9 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 10 1.57 --XOXXOXOXXOXOXXX 441
10 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 6 1.54 OO-OOOXXX 419
11 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 1.54 OOOXOOOXXX 419
12 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 7 1.54 OOOOXXOXOXXX 419
13 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 8 1.54 O-XXOOXOXXOXXX 419
14 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 5 1.45 OOXOXXX 352
15 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3 1.39 OXXX 310
16 Štěpán ČechŠtěpán Čech
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1 1.39 XOXXX 310
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 13.2.2016 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.93 Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 8 1.84 ------O-O-OOOXOXOXXX 1029
2 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 3 1.60 -OOOOXXOOXXX 736
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 6 1.60 OXXOOOOXOOXXX 736
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5 1.57 OOOXOXOOXXX 701
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4 1.48 OOOXXX 599
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 2 1.48 OXOXXOXXX 599
7 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
95 7 1.42 OXXX 534
Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 1 NM
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.2.2016 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 11 1.75 -------OOOOOOXXX 916
2 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 10 1.75 ----OOOOOOXOOOXXX 916
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 9 1.66 ----OOOOOXXOXXX 806
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5 1.60 -O-O-XOXOXOXXX 736
5 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 3 1.54 OOXOXXOOXXOXXX 666
6 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 8 1.51 --OOXOXXX 632
7 Gabriela NovotnáGabriela Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 7 1.48 -OOOXXX 599
8 Petra HarasimováPetra Harasimová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 1.45 -OOXXX 566
9 Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 2 1.45 OOXOXXX 566
10 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 6 1.39 XOXXX 502
Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1 NM
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 12.2.2016 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 17 1.72 ------OOOOOOXOXXX 879
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
99 18 1.69 -------OOOOOXXX 842
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
00 16 1.63 --OOOOXOOXOXXOXXX 771
4 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 14 1.57 --O-OOOXOXXX 701
5 Lada VondrováLada Vondrová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 9 1.57 OOOOOXOXOXXOXXX 701
6 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 11 1.54 --OOOXOOXXX 666
7= Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 15 1.54 --O-O-XOXXX 666
7= Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
00 13 1.54 --O-O-XOXXX 666
9 Nikola SojkováNikola Sojková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 5 1.54 OOOOOXOXXOXXX 666
10= Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 4 1.51 OOOOOOXXX 632
10= Bára LichnovskáBára Lichnovská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2 1.51 OOOOOOXXX 632
12 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 3 1.51 OOOOXOXOXXX 632
13= Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12 1.48 --OOXXOXXX 599
13= Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 6 1.48 --OOXXOXXX 599
15= Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 7 1.42 -OOXXX 534
15= Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 1 1.42 -OOXXX 534
17 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 10 1.36 OXXX 470
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 8 NM
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 12.2.2016 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 19 1.66 ----O-OOOXOOXOXXOXXX 806
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 21 1.63 ----O-OOOOXOXOXXX 771
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 22 1.60 --------OOXOXXX 736
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 11 1.60 ----OOOOXOOXXOXXX 736
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 20 1.57 ---O-OOXOXXOOXXX 701
6 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 16 1.57 --OOOXOOXOXOXOXXX 701
7= Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 17 1.54 --OOOOOOOXXX 666
7= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 12 1.54 --OOOOOOOXXX 666
7= Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 15 1.54 --OOOOOOOXXX 666
10 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 10 1.54 -OOOOXOXXOXOOXXX 666
11 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
02 2 1.54 --O-OOXXOXXOXXOXXX 666
12 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 18 1.51 ---OOXOXXOXOXXX 632
13 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 14 1.48 O-O-OXOXOXXX 599
14 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 8 1.48 OXOOOXOOXOXXX 599
15 Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
01 13 1.48 --OOOOXXOXXX 599
16 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 6 1.48 OOOOXOXOXXOXXX 599
17 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4 1.45 -OOOOOXXX 566
18 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 7 1.45 OOXOXOOOXXX 566
19 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 9 1.45 OOXOOXOXOXXX 566
20 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 5 1.45 OOXOOOXXOXXX 566
21 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 1 1.42 OOOXOXOXXX 534
22 Lenka ČechováLenka Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 3 1.30 OXXX 409
Celkem 22 závodníků