Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (13. 2. 2016)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 39.06
2 Ondřej SteinerOndřej Steiner 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 41.38
MS Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 38.86
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RichtrLukáš Richtr 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.73
MS Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.21
MS Josef KuníkJosef Kuník 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 40.94
MS Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 43.24
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.64
MS Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 40.80
MS Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 42.35
MS Artur UldrichArtur Uldrich 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 43.37
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam BradaAdam Brada 01 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 47.52
2 Vojtěch HoralVojtěch Horal 02 AC DomažliceAC Domažlice 49.64
MS Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 43.29
MS Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.63
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.35
MS Eliška HezkáEliška Hezká 02 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.57
MS Simona RančevováSimona Rančevová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.73
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína EgersdorfováKarolína Egersdorfová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 45.85
2 Amálie TřískováAmálie Třísková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.91
MS Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 43.79
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatouškováTereza Matoušková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 46.99
2 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC DomažliceAC Domažlice 47.77
3 Lucie VacíkováLucie Vacíková 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 49.83
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.89
MS Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.05
MS Karolína PalkováKarolína Palková 01 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 51.10
Ivana TomíčkováIvana Tomíčková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 AC DomažliceAC Domažlice 49.49
2 Kristýna BurlováKristýna Burlová 02 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 49.64
3 Barbora HeroldováBarbora Heroldová 02 AC DomažliceAC Domažlice 50.56
MS Marie Anna DvořákováMarie Anna Dvořáková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 48.55
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 13.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.52
MS Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 44.81
MS Josefína VrbováJosefína Vrbová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.81
MS Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 50.16
Celkem 4 závodníků