Hustopečské skákání
Hustopeče (12. - 13. 2. 2016)skok vysoký - Muži (Finále)
Finále A (so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6= |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla Praha |
84 | 2.28 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Finále B (so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 2.15 | ||||||||||||||||
2 |
David ŠuteraDavid Šutera
AK Olomouc |
89 | 2.12 | ||||||||||||||||
4 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 2.12 | ||||||||||||||||
10= |
Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice |
92 | 2.00 | ||||||||||||||||
10= |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
86 | 2.00 | ||||||||||||||||
12 |
Marek NavrátilMarek Navrátil
AK Olomouc |
90 | 2.00 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj KlukanMatěj Klukan
A. C. Sparta Praha |
95 | 2.00 | ||||||||||||||||
16= |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta Praha |
92 | 1.95 | ||||||||||||||||
16= |
Vít MolvaVít Molva
A. C. Sparta Praha |
95 | 1.95 | ||||||||||||||||
18= |
Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK Lovosice |
97 | 1.95 | ||||||||||||||||
20= |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 1.90 | ||||||||||||||||
22 |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 1.90 | ||||||||||||||||
23= |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.85 | ||||||||||||||||
23= |
Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol Opava |
97 | 1.85 | ||||||||||||||||
25 |
David BrabecDavid Brabec
SSK Vítkovice |
92 | 1.85 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 2.12 | ||||||||||||||||
2 |
Adam KubicaAdam Kubica
Univerzita Brno |
98 | 2.00 | ||||||||||||||||
4 |
Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK Lovosice |
00 | 1.95 | ||||||||||||||||
5= |
Jan KabíčekJan Kabíček
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 1.85 | ||||||||||||||||
7 |
Dominik KáňaDominik Káňa
TJ Lokomotiva Břeclav |
98 | 1.85 | ||||||||||||||||
8 |
Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol Opava |
97 | 1.80 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.95 | ||||||||||||||||
3 |
Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice |
99 | 1.90 | ||||||||||||||||
4 |
Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 1.80 | ||||||||||||||||
5 |
Robin PovolnýRobin Povolný
Atletický oddíl - STŘELA Že... |
99 | 1.75 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha |
01 | 1.70 | ||||||||||||||||
7 |
Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
00 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(pá, 12.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.85 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.74 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha |
01 | 1.74 | ||||||||||||||||
4 |
Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.65 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
7 |
David DerkaDavid Derka
Atletický klub Zlín, z.s. |
01 | 1.60 | ||||||||||||||||
8= |
Adam ElsnerAdam Elsner
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
11 |
Přemysl FilípekPřemysl Filípek
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
15 |
Ondřej ListOndřej List
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
17= |
Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
17= |
Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
19 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
20 |
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
24 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.38 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(pá, 12.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.44 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s. |
03 | 1.41 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj MartinecMatěj Martinec
AC Čejkovice |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále A (so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 1.93 | ||||||||||||||||
5= |
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO Kladno |
86 | 1.87 | ||||||||||||||||
9= |
Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha |
94 | 1.75 | ||||||||||||||||
11= |
Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ Desná |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále B (so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola StrachováNikola Strachová
PSK Olymp Praha |
94 | 1.81 | ||||||||||||||||
3 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.70 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp Brno |
93 | 1.60 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 1.75 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK Lovosice |
97 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Ivona BambuškováIvona Bambušková
AK Olymp Brno |
97 | 1.50 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 13.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK Lovosice |
99 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby Tábor |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Jiřina MaradováJiřina Maradová
Atletický klub Kyjov |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start Havířov |
00 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 12.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.68 | ||||||||||||||||
2= |
Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
2= |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
4= |
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
4= |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 1.55 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
7 |
Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
8= |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
8= |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
10= |
Miroslava HanzalíkováMiroslava Hanzalíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
13 |
Natálie VedralováNatálie Vedralová
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
14 |
Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
15 |
Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
16= |
Natálie JeklováNatálie Jeklová
Jeklová Natálie |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
16= |
Zuzana ŠmídováZuzana Šmídová
TJ Lokomotiva Břeclav |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
19 |
Anna MaradováAnna Maradová
AC Čejkovice |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
20 |
Eva BlažkováEva Blažková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(pá, 12.2.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC Brno |
03 | 1.41 | ||||||||||||||||
2 |
Klára KlementováKlára Klementová
JAC Brno |
04 | 1.41 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
03 | 1.41 | ||||||||||||||||
4 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.30 | ||||||||||||||||
7 |
Stela HolasováStela Holasová
BYAC Brno |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
9 |
Magdaléna SýkorováMagdaléna Sýkorová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
11 |
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
13= |
Klára BaránkováKlára Baránková
SSK Vítkovice |
03 | 1.20 | ||||||||||||||||
15 |
Miriam MaděryčováMiriam Maděryčová
AC Čejkovice |
04 | 1.20 | ||||||||||||||||
16= |
Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC Brno |
03 | 1.15 | ||||||||||||||||
16= |
Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.15 | ||||||||||||||||
20= |
Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.10 | ||||||||||||||||
23 |
Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, o.s. |
05 | 1.05 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |