Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi

Praha-Stromovka (14. 2. 2016)

chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 14.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:16.20
2 Adam FeranecAdam Feranec 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17:27.96
3 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18:18.67
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18:26.67
5 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19:18.64
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 20:01.42
7 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:35.96
8 Martin VychronMartin Vychron 03 BYAC BrnoBYAC Brno 20:57.74
František JarošFrantišek Jaroš 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Filip ZounekFilip Zounek 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Celkem 10 závodníků

chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 14.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika KubenkováVeronika Kubenková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:24.58
2 Lucie NovákováLucie Nováková 98 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 18:08.45
3 Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:12.01
4 Tereza NidetzkáTereza Nidetzká 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19:30.48
Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Celkem 5 závodníků

chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 14.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ArltováKateřina Arltová 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 16:43.42
2 Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16:55.84
3 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 17:50.12
4 Kristýna TomanováKristýna Tomanová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:04.47
5 Aneta RuskáAneta Ruská 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:02.55
6 Hana HorákováHana Horáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:26.22
7 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:46.26
8 Tereza TatíčkováTereza Tatíčková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19:56.95
9 Alina DenisováAlina Denisová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20:44.87
10 Nikola DočekalováNikola Dočekalová 00 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21:05.94
11 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22:09.53
Celkem 11 závodníků

chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 14.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 AK HodonínAK Hodonín 17:58.49
2 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:08.06
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:29.60
4 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:31.28
5 Sarah StadlerováSarah Stadlerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18:37.37
6 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 18:49.33
7 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18:54.30
8 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:10.50
9 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:31.23
10 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 19:31.97
11 Nikol ReinertováNikol Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 19:32.62
12 Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19:34.97
13 Stella SobotkováStella Sobotková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 19:41.23
14 Veronika GünterováVeronika Günterová 03 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 20:05.85
15 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:08.30
16 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:14.55
17 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 20:29.13
18 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 20:50.97
19 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel jednota Vyškov - atletikaOrel jednota Vyškov - atletika 22:03.13
Celkem 19 závodníků