výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (16. 2. 2016)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.97
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.02
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.22
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.75
5 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 26.05
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.40
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.70
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.73
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.31
5 Jiří PourJiří Pour 70 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 26.82
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.85
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.07
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.12
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.42
5 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.20
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.69
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.47
4 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.80
5 Jan BenešJan Beneš 57 ASK LovosiceASK Lovosice 32.77
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.75
2 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.77
3 Jan PetákJan Peták 98 AC DomažliceAC Domažlice 22.85
4 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.18
5 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 25.95
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.69
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.01
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.43
4 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.51
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.35
2 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.89
3 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 24.54
4 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.29
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.49
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22.92
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.97
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.92
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 25.71
5 Daniel KvapilDaniel Kvapil 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.83
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.19
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.65
3 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 24.04
4 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.57
5 Dan DvořákDan Dvořák 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.14
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.44
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.73
3 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.18
4 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.35
5 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.57
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 21.82
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.56
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.14
4 Filip PavlicaFilip Pavlica 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.71
Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MaleckýJan Malecký 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.59
2 Stanislav JíraStanislav Jíra 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.62
3 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.16
4 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.24
5 Tomáš PlžikTomáš Plžik 99 AC PardubiceAC Pardubice 25.46
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.54
2 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.46
3 Michal StarkMichal Stark 89 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek 24.49
4 Martin BendlMartin Bendl 88 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek 24.63
5 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.39
Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.07
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.42
3 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.86
4 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.09
Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.40
2 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.65
3 Radek MouchaRadek Moucha 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.12
4 Martin FaměraMartin Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.22
5 Filip SližFilip Sliž 96 SKP Union Cheb-atletikaSKP Union Cheb-atletika 26.08
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.09
2 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.42
3 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.98
4 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.28
5 Daigo MatsubaraDaigo Matsubara 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.00
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.64
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.34
3 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.45
4 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 24.53
5 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.82
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 23.74
2 Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice 23.95
3 Michal SeberaMichal Sebera 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.39
4 Adam SalfickýAdam Salfický 97 AC PardubiceAC Pardubice 24.56
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.66
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.18
2 Jan KrálíčekJan Králíček 86 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek 28.01
3 Vojtěch VeselýVojtěch Veselý 88 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek 30.20
Michal ProuzaMichal Prouza 87 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek DNS
Vítězslav CulkaVítězslav Culka 86 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 20 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj Banes PacovTJ Slavoj Banes Pacov 26.84
2 Július FröhlichJúlius Fröhlich 54 ČernošiceČernošice 30.49
3 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.79
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 38.57
5 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 SABZO PrahaSABZO Praha 39.20
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 45.43
Celkem 6 závodníků
Běh 21 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.16
2 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.35
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.11
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.20
5 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.93
6 Vítězslav CulkaVítězslav Culka 86 Čtvrteční fotbálekČtvrteční fotbálek 27.15
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.59
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.64
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.81
4 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.40
5 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 24.99
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.06
3 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.80
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.28
5 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 29.17
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.77
2 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.04
3 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.48
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.88
5 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.99
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.71
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 26.38
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 26.51
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.87
5 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.36
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb-atletikaSKP Union Cheb-atletika 26.28
2 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.37
3 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.39
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb-atletikaSKP Union Cheb-atletika 27.07
5 Lenka FialováLenka Fialová 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.46
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 25.97
2 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.73
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 26.85
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.93
5 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 28.29
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.63
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.13
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.85
4 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.77
5 Lenka KuberkováLenka Kuberková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.82
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.04
3 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 27.25
4 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.81
5 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 28.39
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.86
2 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.19
3 Jiřina MarešováJiřina Marešová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.34
4 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.40
5 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 30.51
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.26
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.78
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.71
4 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.95
5 Valentýna MalíkováValentýna Malíková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 30.38
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 AC PardubiceAC Pardubice 27.93
2 Kateřina FloriánováKateřina Floriánová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.22
3 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.38
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.41
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.45
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KováříkováMarie Kováříková 99 AC PardubiceAC Pardubice 27.70
2 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.98
3 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 28.27
4 Kamila JíchováKamila Jíchová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.56
5 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.69
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.46
2 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 27.04
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.18
4 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.57
5 Karla BrůhováKarla Brůhová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.94
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC PardubiceAC Pardubice 26.36
2 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.41
3 Jana HetzerováJana Hetzerová 89 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.15
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.04
5 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.18
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.69
2 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.86
3 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 28.21
4 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.39
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.29
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.43
2 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.75
3 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 29.03
4 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.11
5 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 30.91
Celkem 5 závodníků
Běh 17 (út, 16.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.82
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.89
3 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.83
4 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.12
5 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 29.64
6 Tereza OpavováTereza Opavová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 33.03
Celkem 6 závodníků