Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Stromovka (17. 2. 2016)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.14
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 45.97
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.99
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 46.64
5 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.01
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 46.58
2 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.22
3 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.51
4 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 49.08
5 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.44
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.92
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.18
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.21
4 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.37
5 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.58
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.53
2 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.41
3 Patrik BálekPatrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 51.76
4 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.27
5 Adam MackůAdam Macků 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 57.28
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.48
2 Adam PolášekAdam Polášek 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.75
Jan BuriánekJan Buriánek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.40
2 Michal StiborMichal Stibor 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.16
3 David ŠevčíkDavid Ševčík 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 59.89
4 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.41
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.56
2 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.22
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.32
4 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 47.69
5 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.47
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 48.73
2 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.16
3 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.39
4 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.53
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HořínkováTereza Hořínková 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 49.17
2 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.74
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.07
4 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.78
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.77
2 Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.23
3 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 55.33
Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 17.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.20
2 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.71
3 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 53.06
4 Tereza MasopustováTereza Masopustová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.18
Celkem 4 závodníků