výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (20. 2. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.15
2 Adan RaškaAdan Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.17
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.31
5 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.39
6 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.45
2 Marek WagnerMarek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.72
3 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.09
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.20
5 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.23
6 Adam ŽingorAdam Žingor 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.41
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.72
3 Štěpán MachůŠtěpán Machů 04 AC ČáslavAC Čáslav 08.82
4 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.12
5 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.14
6 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.66
2 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.74
3 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.17
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 09.21
5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.34
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.68
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.90
3 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.91
4 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.26
5 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.32
6 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.88
2 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.01
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.23
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.24
5 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.34
6 Tadeáš DrábTadeáš Dráb 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.73
2 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.17
3 Petr KuchařPetr Kuchař 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.35
4 Jakub HradskýJakub Hradský 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.64
5 Matěj BubeníčekMatěj Bubeníček 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.70
6 Martin FojtíkMartin Fojtík 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.22
2 Filip UlrichFilip Ulrich 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.29
3 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.39
4 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.41
5 Ondřej ŠoulOndřej Šoul 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.58
6 Tobiáš SudekTobiáš Sudek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.20
2 Max TyrpeklMax Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.30
3 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.54
4 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.91
5 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.13
6 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KozákOndřej Kozák 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.61
2 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.91
3 Tomáš LomnickýTomáš Lomnický 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.22
4 Jakub KloučekJakub Klouček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.45
5 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.46
6 Jan NěmečekJan Němeček 04 AC ČáslavAC Čáslav 10.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.07
2 Adan RaškaAdan Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.21
3 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.31
4 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.41
5 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.45
6 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.80
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.59
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.61
3 Marek WagnerMarek Wagner 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.78
4 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
5 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.83
6 Štěpán MachůŠtěpán Machů 04 AC ČáslavAC Čáslav 08.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.38
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.49
4 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.36
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.55
6 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.51
2 Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.04
3 Adéla VokounováAdéla Vokounová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
4 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.34
5 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.58
6 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.50
2 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.52
3 Vendula NovákováVendula Nováková 04 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.63
4 Tereza MirovskáTereza Mirovská 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.64
5 Michaela RuttováMichaela Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.92
6 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC ČáslavAC Čáslav 10.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.59
2 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.70
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
4 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.39
5 Adéla KulíkováAdéla Kulíková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.84
6 Marie SchenkováMarie Schenková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.54
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.97
3 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.39
4 Lucie TrnkováLucie Trnková 04 AC ČáslavAC Čáslav 09.53
5 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.71
6 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
2 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.48
3 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 09.62
4 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
5 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.98
6 Marie HolešovskáMarie Holešovská 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.81
2 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.91
3 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.16
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.17
5 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32
6 Klára StehlíkováKlára Stehlíková 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.17
2 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 09.43
3 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54
4 Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 10.03
5 Andrea KristínováAndrea Kristínová 04 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10.30
6 Barbora SchenkováBarbora Schenková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.44
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.99
2 Lucie MusilováLucie Musilová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.08
3 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 09.28
4 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 09.78
5 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.86
6 Anežka MajerováAnežka Majerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 10 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.02
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.14
3 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.24
4 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
5 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
6 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 11 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.13
2 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.50
3 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.60
4 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 09.63
5 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.70
6 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 12 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára BeranováSára Beranová 04 AC ČáslavAC Čáslav 09.09
2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11
3 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.43
4 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.50
5 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.56
6 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 13 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.37
2 Nela KraisingerováNela Kraisingerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.43
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.52
4 Natálie KarasováNatálie Karasová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.83
5 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.97
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 14 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.19
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.26
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.53
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.00
5 Eva RadojčičováEva Radojčičová 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.33
6 Gabriela PodanáGabriela Podaná 03 AC ČáslavAC Čáslav 10.57
Celkem 6 závodníků
Rozběh 15 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiřina HarapesováJiřina Harapesová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.43
2 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.49
3 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.65
4 Agáta DuškováAgáta Dušková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.69
5 Nikola KloudováNikola Kloudová 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.72
6 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 16 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.11
2 Nikol EderováNikol Ederová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.13
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.29
4 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
5 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.76
6 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.93
Celkem 6 závodníků
Rozběh 17 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.32
2 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.43
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.72
4 Simona NagyováSimona Nagyová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.98
5 Sabina ZimováSabina Zimová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 18 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.68
2 Sabina ŠeflováSabina Šeflová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.70
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC ČáslavAC Čáslav 09.87
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.90
5 Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 19 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta BalátováAgáta Balátová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.54
2 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.80
3 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 10.11
4 Markéta PokornáMarkéta Pokorná 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.13
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.16
Celkem 5 závodníků
Rozběh 20 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.31
2 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.97
3 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.25
4 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.26
5 Denisa PražskáDenisa Pražská 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.36
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.35
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.46
3 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.49
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.53
5 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.66
6 Daniela KučerováDaniela Kučerová 03 ŠSK SlanýŠSK Slaný 08.76
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.86
2 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.89
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.95
4 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.04
5 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.12
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.14
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 20.33
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.99
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.76
4 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.64
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 21.51
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.99
3 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.26
4 Max TyrpeklMax Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 24.10
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.28
2 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.13
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.12
4 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.15
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.91
2 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 22.37
3 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.74
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 23.13
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 21.48
2 Matěj ŠimekMatěj Šimek 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.22
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.65
4 Filip TelenskýFilip Telenský 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.51
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.20
2 Ondřej NěmečekOndřej Němeček 03 AC ČáslavAC Čáslav 23.01
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 23.13
4 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.17
2 Šimon DrábŠimon Dráb 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.25
3 Filip UlrichFilip Ulrich 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.18
4 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.43
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.21
2 Adam ŽingorAdam Žingor 03 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.56
3 Kryštof VydraKryštof Vydra 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 25.06
Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC ČáslavAC Čáslav 23.15
2 Jakub HradskýJakub Hradský 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.72
3 Erik ZárubaErik Záruba 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 25.90
4 Tadeáš DrábTadeáš Dráb 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.37
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.48
2 Vojtěch AntošVojtěch Antoš 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 22.79
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.18
4 Ondřej KozákOndřej Kozák 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.96
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.52
2 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC ČáslavAC Čáslav 23.29
3 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.38
4 Samuel GolombekSamuel Golombek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 25.87
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 20.06
2 Valerie PelcováValerie Pelcová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.32
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.95
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.66
2 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 20.82
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21.47
4 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 25.46
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 20.59
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.40
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.93
4 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.82
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.22
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.86
3 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.83
4 Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 26.53
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.05
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.77
3 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.85
4 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.98
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 24.40
2 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.88
3 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.26
Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.46
2 Nela KraisingerováNela Kraisingerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.05
3 Adéla KulíkováAdéla Kulíková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.42
4 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.50
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.12
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 23.02
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.39
Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.45
2 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 23.16
3 Lucie MusilováLucie Musilová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 23.76
4 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 25.43
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 21.96
2 Jiřina HarapesováJiřina Harapesová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.69
3 Eliška StaňkováEliška Staňková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.29
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.79
2 Nikola ZahrádkováNikola Zahrádková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.92
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 24.09
4 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema RejchrtováEma Rejchrtová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 24.24
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.28
3 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.46
4 Marie SchenkováMarie Schenková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 31.22
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.72
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 23.76
3 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.60
4 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 24.86
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.06
2 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.19
3 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.54
4 Barbora BambasováBarbora Bambasová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.03
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.35
2 Adéla VyskočilováAdéla Vyskočilová 04 AC ČáslavAC Čáslav 23.59
3 Sára ŠlégrováSára Šlégrová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.23
Viktorie ČernáViktorie Černá 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TrnkováLucie Trnková 04 AC ČáslavAC Čáslav 23.59
2 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.62
3 Barbora SchenkováBarbora Schenková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 26.11
4 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 27.90
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.49
2 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 24.84
3 Adéla PísačkováAdéla Písačková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.89
4 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC ČáslavAC Čáslav 25.24
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.97
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.04
3 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.57
4 Natálie LeváNatálie Levá 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.75
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.60
2 Karla CvrčkováKarla Cvrčková 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.87
3 Tereza SychrovskáTereza Sychrovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.14
4 Anežka MajerováAnežka Majerová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.15
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 23.70
2 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 24.42
3 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 04 AC ČáslavAC Čáslav 24.81
4 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.24
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.22
2 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.09
3 Veronika BejčkováVeronika Bejčková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.11
4 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.75
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol FingerhutováNicol Fingerhutová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 22.41
2 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 24.00
3 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC ČáslavAC Čáslav 24.53
4 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.58
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.63
2 Michaela RuttováMichaela Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.52
3 Natálie KarasováNatálie Karasová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.74
4 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 25.07
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol EderováNikol Ederová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 23.40
2 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 23.87
3 Klára StehlíkováKlára Stehlíková 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 25.69
4 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.03
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.95
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.77
3 Agáta BalátováAgáta Balátová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.48
4 Veronika LevákováVeronika Leváková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.69
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vratislav JunekVratislav Junek 03 AC ČáslavAC Čáslav 2:26.39
2 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:27.83
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:28.33
4 David CzepiecDavid Czepiec 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:33.76
5 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:38.65
6 Adam VyšínskýAdam Vyšínský 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:40.00
7 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:45.42
8 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:50.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:27.01
2 Matěj VšetulaMatěj Všetula 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.98
3 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:40.23
4 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:44.67
5 Radek HušekRadek Hušek 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:50.83
6 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:51.20
7 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:11.33
8 Erik ZárubaErik Záruba 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 3:11.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:45.37
2 Petr KuchařPetr Kuchař 03 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 2:49.47
3 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:50.47
4 František SaifrtFrantišek Saifrt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:58.11
5 Filip QuaiserFilip Quaiser 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:00.35
6 Ondřej ŠoulOndřej Šoul 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:09.19
7 Jakub KloučekJakub Klouček 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.40
Filip MocFilip Moc 05 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:34.09
2 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:35.53
3 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:49.76
4 Šimon DrábŠimon Dráb 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:53.19
5 David KlabzubaDavid Klabzuba 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:55.21
6 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:55.53
7 Martin FojtíkMartin Fojtík 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3:02.56
8 Viktor BuraViktor Bura 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:15.40
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:25.96
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:26.95
3 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.90
4 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:35.73
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.22
6 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:49.39
7 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:57.31
8 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 3:05.68
9 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:10.18
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:45.19
2 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:49.33
3 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 2:50.93
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 2:51.66
5 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:53.44
6 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:58.32
7 Helena JankůHelena Janků 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:15.24
8 Vendula NovákováVendula Nováková 04 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:22.71
9 Kristýna NovotnáKristýna Novotná 03 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 4:46.72
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.06
2 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:54.69
3 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:08.37
4 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 3:09.12
5 Nikola HorkáNikola Horká 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:14.12
6 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:14.15
7 Andrea KristínováAndrea Kristínová 04 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5:03.27
Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára BeranováSára Beranová 04 AC ČáslavAC Čáslav 2:50.36
2 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 SK BabiceSK Babice 2:55.61
3 Ema BradáčováEma Bradáčová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:56.34
4 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:02.98
5 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:03.14
6 Sára StaškováSára Stašková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:08.15
7 Michaela VaňkováMichaela Vaňková 04 AC ČáslavAC Čáslav 3:11.45
8 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.47
9 Veronika BejčkováVeronika Bejčková 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:15.30
Celkem 9 závodníků
Běh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KadeřábkováKristýna Kadeřábková 03 AC ČáslavAC Čáslav 2:50.76
2 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:57.64
3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:00.51
4 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:02.37
5 Zuzana FantováZuzana Fantová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:11.47
6 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 3:23.49
7 Andrea ŠandováAndrea Šandová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:28.73
Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora DNF
Natálie DusováNatálie Dusová 04 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. DNS
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.34
2 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11.77
3 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.99
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.04
5 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.30
6 Max TyrpeklMax Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 13.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HolecJakub Holec 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.22
2 Matěj FořtMatěj Fořt 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 11.40
3 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11.72
4 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.17
5 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.73
6 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.94
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.84
2 Josef SmutnýJosef Smutný 03 AC ČáslavAC Čáslav 11.75
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.43
4 Filip QuaiserFilip Quaiser 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.96
5 Šimon NedělaŠimon Neděla 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.23
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.49
2 Lukáš TrtíkLukáš Trtík 03 AC ČáslavAC Čáslav 11.92
3 Richard ČesnekRichard Česnek 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.40
4 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.96
5 Vítek VocílkaVítek Vocílka 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 13.68
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 11.27
2 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.51
3 Pavel VinduškaPavel Vinduška 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.12
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 13.91
5 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman 04 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 17.11
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.58
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.67
3 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.68
4 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.36
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.91
6 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.63
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40
2 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.46
3 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.64
4 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12.62
5 Alžběta ČernáAlžběta Černá 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.88
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina KovářováSabina Kovářová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.74
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.81
3 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.35
4 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.57
5 Lucie MusilováLucie Musilová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.83
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.08
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.81
2 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.48
4 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.94
5 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.95
6 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.33
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FoltýnováAnna Foltýnová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.24
2 Viktorie ČernáViktorie Černá 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 13.66
3 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.68
4 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.82
5 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.08
6 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.11
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.74
2 Klára KučerováKlára Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 12.30
3 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.52
4 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.56
5 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 14.17
6 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.21
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol VeseckáNikol Vesecká 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.54
2 Tereza BártíkováTereza Bártíková 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.70
3 Petra KlikováPetra Kliková 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.47
4 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová 03 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 13.87
5 Eva TuháčkováEva Tuháčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.90
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šediný, Brát, Turník, Kratochvil Šediný, Brát, Turník, Kratochvil TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:58.33
2 Česnek, Vinduška, Holec, Klabzuba Česnek, Vinduška, Holec, Klabzuba Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:01.33
3 Braun, Reichl, Kulhánek, Trousil Braun, Reichl, Kulhánek, Trousil A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.27
4 Beneš, Bareš, Fojtík, Hušek Beneš, Bareš, Fojtík, Hušek TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:07.34
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šantavý, Pácal, Červinka, Šimek Šantavý, Pácal, Červinka, Šimek SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1:57.64
2 Dražan, Mach, Jarušek, Petrikál Dražan, Mach, Jarušek, Petrikál SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:05.16
3 Moc, Kalaš, Fafejta, Petržálek Moc, Kalaš, Fafejta, Petržálek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:05.46
4 Vydra, Raboch, Holina, Gregovský Vydra, Raboch, Holina, Gregovský Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:11.04
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Junek, Machů, Smutný, Trtík Junek, Machů, Smutný, Trtík AC ČáslavAC Čáslav 2:04.20
2 Telenský, Černý, Bačík, Vašek Telenský, Černý, Bačík, Vašek SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:13.83
3 Burda, Dráb, Žingor, Bubeníček Burda, Dráb, Žingor, Bubeníček SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:15.11
4 Ulrich, Řádek, Quaiser, Lomnický Ulrich, Řádek, Quaiser, Lomnický Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.93
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šlehubrová, Olivová N., Olivová L., Pavlíčková Šlehubrová, Olivová N., Olivová L., Pavlíčková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:58.73
2 Švarcová, Somková, Lamačová, Bystřičanová Švarcová, Somková, Lamačová, Bystřičanová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.25
3 Landová, Kučerová, Ruttová, Koudelková Landová, Kučerová, Ruttová, Koudelková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:10.42
4 Kliková, Hájná, Janků, Konečná Kliková, Hájná, Janků, Konečná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:14.37
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marlasová, Musilová, Prokešová, Škochová Marlasová, Musilová, Prokešová, Škochová SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:04.04
2 Pšeničková, Chalupová, Pasovská, Faltýnková Pšeničková, Chalupová, Pasovská, Faltýnková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:05.45
3 Beranová, Kadeřábková, Trnková, Vejrostová Beranová, Kadeřábková, Trnková, Vejrostová AC ČáslavAC Čáslav 2:07.22
4 Vesecká, Selementová, Jírová, Placatková Vesecká, Selementová, Jírová, Placatková SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:13.69
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlková, Kukalová, Vokounová, Rothanzlová Vlková, Kukalová, Vokounová, Rothanzlová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:07.96
2 Majerová, Hermanová, Bradáčová, Stašková Majerová, Hermanová, Bradáčová, Stašková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.02
3 Doubková, Kovářová, Cvrčková, Kucharčíková Doubková, Kovářová, Cvrčková, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:14.82
4 Levá, Schenková B., Schenková M., Zahrádková Levá, Schenková B., Schenková M., Zahrádková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:28.29
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Švarcová, Fryaufová, Běličková, Bendová Švarcová, Fryaufová, Běličková, Bendová Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 2:01.23
2 Černá, Hovorková, Bechyňová, Šterbová Černá, Hovorková, Bechyňová, Šterbová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:14.86
3 Badinová, Lakomá, Karasová, Alexová Badinová, Lakomá, Karasová, Alexová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:18.05
4 Spálenská, Baštová, Fantová, Hrdličková Spálenská, Baštová, Fantová, Hrdličková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:26.15
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fridrichová, Hroudová VE., Hroudová VI., Vejdělková Fridrichová, Hroudová VE., Hroudová VI., Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.75
2 Chaloupková, Tišerová, Bodnarová, Nagyová Chaloupková, Tišerová, Bodnarová, Nagyová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:15.22
3 Foltýnová, Písačková, Ruttová M., Šeflová Foltýnová, Písačková, Ruttová M., Šeflová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.02
4 Nováková, Stehnová, Vaňková, Vyskočilová Nováková, Stehnová, Vaňková, Vyskočilová AC ČáslavAC Čáslav 2:17.21
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fikesová, Vlková, Škutová, Hůlová Fikesová, Vlková, Škutová, Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:10.51
2 Kučerová Kr., Dvořáková, Hušková, Jelínková Kučerová Kr., Dvořáková, Hušková, Jelínková TJ NeratoviceTJ Neratovice 2:11.07
3 Adamcová, Balatová, Krajsingerová, Kulhavá Adamcová, Balatová, Krajsingerová, Kulhavá TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.14
4 Burdová, Staňková, Šandová, Vrbová Burdová, Staňková, Šandová, Vrbová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:21.41
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Harapesová, Pleskačová, Vejborová, Šlegrová Harapesová, Pleskačová, Vejborová, Šlegrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:14.04
2 Truhlaříková, Holešovská, Miková, Stejskalová Truhlaříková, Holešovská, Miková, Stejskalová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:19.62
Cepáková, Neradová, Bartíková, Titbachová Cepáková, Neradová, Bartíková, Titbachová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čermáková, Šteierová, Břehovská, Krejčí Čermáková, Šteierová, Břehovská, Krejčí TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:05.55
2 Filounová, Mašková, Mirovská, Rejchtlová Filounová, Mašková, Mirovská, Rejchtlová SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 2:11.80
3 Chmelová, Kristínová, Nováková, Horká Chmelová, Kristínová, Nováková, Horká TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 2:21.54
Bambasová, Bejčková, Peškařová, Stehlíková Bambasová, Bejčková, Peškařová, Stehlíková SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 1.43
2 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.40
3= Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 1.35
3= Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.35
3= Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.35
6 Jakub HolecJakub Holec
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 1.35
7= Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.35
7= Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.35
9 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.35
10 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1.35
11 Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 1.30
12= Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
05 1.30
12= Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30
12= Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 1.30
15= Tomáš LomnickýTomáš Lomnický
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.20
15= Vítek VocílkaVítek Vocílka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 1.20
15= Kryštof AlexaKryštof Alexa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.20
15= Tobiáš SudekTobiáš Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.20
15= Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC ČáslavAC Čáslav
03 1.20
20 Matěj BubeníčekMatěj Bubeníček
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 1.20
21 Matěj ŠabataMatěj Šabata
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.20
22 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
04 1.20
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.55
2 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.48
3 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.45
4 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
03 1.39
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.39
6 Natálie DusováNatálie Dusová
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 1.39
7 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.39
8 Viktorie ČernáViktorie Černá
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 1.36
9 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 1.36
10 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 1.33
11 Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.33
12 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.30
13 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.30
14 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC ČáslavAC Čáslav
03 1.30
15= Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 1.25
15= Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.25
15= Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.25
18= Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.25
18= Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.25
20= Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 1.25
20= Helena JankůHelena Janků
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.25
22 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.25
23 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.25
24 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.20
25 Tereza PospíšilováTereza Pospíšilová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 1.20
26 Adéla KulíkováAdéla Kulíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.15
27 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.15
28 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.15
29= Nicole HůlováNicole Hůlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 1.15
29= Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.15
31 Natálie LeváNatálie Levá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.15
32 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 1.15
33 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.15
34= Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 1.10
34= Nikola KloudováNikola Kloudová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 1.10
34= Marie HolešovskáMarie Holešovská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.10
34= Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 1.10
Zuzana FantováZuzana Fantová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 NM
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.84
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.82
3 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.80
4 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.49
5 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.39
6 Pavel BenešPavel Beneš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.36
7 Matyáš TrousilMatyáš Trousil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.27
8 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4.18
9 Tomáš HanousekTomáš Hanousek
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
04 4.15
10 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.15
11 Marek WagnerMarek Wagner
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 4.14
12 David CzepiecDavid Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.05
13 Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.02
14 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 4.00
15 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.99
16 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.97
17 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.97
18 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.95
19 Štěpán MachůŠtěpán Machů
AC ČáslavAC Čáslav
04 3.88
20 Marián DražanMarián Dražan
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 3.88
21 Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 3.80
22 Daniel BarešDaniel Bareš
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 3.73
23 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
04 3.72
24 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.64
25 Matyáš VěchetMatyáš Věchet
AC ČáslavAC Čáslav
03 3.57
26 Martin BohmMartin Bohm
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.52
27 Erik ZárubaErik Záruba
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 3.47
28 Ondřej KozákOndřej Kozák
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 3.38
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.97
2 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.85
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.83
4 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.76
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.55
6 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.42
7 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.31
8 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.22
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.20
10 Tereza LamačováTereza Lamačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.18
11 Tereza KálalováTereza Kálalová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.15
12 Anna FoltýnováAnna Foltýnová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.15
13 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.10
14 Kristýna KadeřábkováKristýna Kadeřábková
AC ČáslavAC Čáslav
03 4.05
15 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.02
16 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4.00
17 Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.96
18 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.93
19 Adéla VyskočilováAdéla Vyskočilová
AC ČáslavAC Čáslav
04 3.89
20 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.89
21 Nikola HorkáNikola Horká
TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
03 3.87
22 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC ČáslavAC Čáslav
03 3.83
23 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.82
24 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.82
25 Heda ChaloupkováHeda Chaloupková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.82
26 Sabina KovářováSabina Kovářová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.74
27 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.74
28 Šárka SomrováŠárka Somrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.71
29 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.67
30 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.67
31 Adéla VokounováAdéla Vokounová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.67
32 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.65
32 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 3.65
34 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.64
35 Adéla PísačkováAdéla Písačková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.62
36 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 3.62
37 Barbora SchenkováBarbora Schenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.59
38 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.46
39 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.45
40 Agáta DuškováAgáta Dušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.43
41 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.41
42 Nikola LuňákováNikola Luňáková
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
05 3.39
43 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.38
44 Andrea ŠandováAndrea Šandová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 3.34
45 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.30
46 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 3.26
47 Štěpánka HelclováŠtěpánka Helclová
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 3.25
48 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 3.18
Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 DNS
Nikola CepákováNikola Cepáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM
Adéla RogulováAdéla Rogulová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Sára StaškováSára Stašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 NM
Celkem 53 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
04 10.12
2 Klára HolcováKlára Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 09.88
3 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 09.68
4 Adéla VokounováAdéla Vokounová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 08.90
5 Lucie MusilováLucie Musilová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 08.82
6 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
03 08.75
7 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 08.54
8 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 08.21
9 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.88
10 Anna Marie HrdličkováAnna Marie Hrdličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 07.86
11 Adéla KřivonoskováAdéla Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.76
12 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 07.71
13 Klára KuncováKlára Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
04 07.44
14 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC ČáslavAC Čáslav
03 07.32
15 Kateřina MaškováKateřina Mašková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 07.22
16 Lucie KoubkováLucie Koubková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 07.05
17 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.00
18 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 06.99
19 Barbora BambasováBarbora Bambasová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 06.96
20 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 06.87
21 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 06.80
22 Ema RejchrtováEma Rejchrtová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 06.79
23 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 06.76
24 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 06.61
25 Alexandra ŠkutováAlexandra Škutová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 06.42
26 Kristýna NovotnáKristýna Novotná
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 06.18
27 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 05.79
28 Simona NagyováSimona Nagyová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.70
29 Sabina ZimováSabina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 05.31
30 Anežka MajerováAnežka Majerová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 05.21
Celkem 30 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 20.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 09.94
2 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 08.86
3 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 08.51
4 Michael ZdobinskýMichael Zdobinský
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 08.26
5 Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 08.11
6 Ondřej NěmečekOndřej Němeček
AC ČáslavAC Čáslav
03 07.83
7 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 07.73
8 Matěj FořtMatěj Fořt
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
03 07.61
9 Jan NěmečekJan Němeček
AC ČáslavAC Čáslav
04 07.19
10 Kryštof VydraKryštof Vydra
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že...
04 07.14
11 Vojtěch LacmanVojtěch Lacman
SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
04 06.56
12 Jakub HradskýJakub Hradský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 06.52
13 Richard AntropiusRichard Antropius
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
03 06.27
14 Matěj BubeníčekMatěj Bubeníček
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 06.04
15 Tomáš VašekTomáš Vašek
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
03 05.98
16 Vítek VocílkaVítek Vocílka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 04.89
17 Bořek MalíkBořek Malík
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
04 04.67
Celkem 17 závodníků