výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (20. - 21. 2. 2016)

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:48.62 Václav Hřích CZE 10.02.1991 Stuttgart
NL 1:54.66 Lukáš Symerský CZE 31.01.2016 Bratislava
MR 1:50.26 Pavel Soukup 1990
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:57.38 Q
2 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 1:58.38 Q
3 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 6 1:58.65 q
4 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:58.95 q
5 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 2:01.87
6 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 5 2:04.70
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.91
8 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:59.01 Q
2 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 1:59.08 Q
3 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:59.66
4 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:01.59
5 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:02.15
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:03.72
7 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:05.94
8 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:07.33
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.08 Q
2 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 1:58.91 Q
3 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 1:59.09
4 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.80
5 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 2:00.29
6 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:03.44
7 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:04.07
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:07.16
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 1:57.38 Q
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:58.08 Q
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 1:58.38 Q
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 6 1:58.65 q
5 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 3 1:58.91 Q
6 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 1:58.95 q
7 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:59.01 Q
8 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 1:59.08 Q
9 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 1:59.09
10 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 1:59.66
11 Lukáš SeckýLukáš Secký 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:59.80
12 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 2:00.29
13 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:01.59
14 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 2:01.87
15 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 2:02.15
16 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:03.44
17 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:03.72
18 Jan DoskočilJan Doskočil 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:04.07
19 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 5 2:04.70
20 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:04.91
21 Adam HajdukAdam Hajduk 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 2:05.50
22 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1 2:05.94
23 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 2:07.16
24 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 7 2:07.33

800 m - Junioři (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:48.62 Václav Hřích CZE 10.02.1991 Stuttgart
NL 1:54.66 Lukáš Symerský CZE 31.01.2016 Bratislava
MR 1:50.26 Pavel Soukup 1990
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:56.77
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 1:57.09
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 1:57.37
4 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:59.30
5 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 1 1:59.91
6 Kristián MikuleKristián Mikule 98 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2 2:00.62
7 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 2:00.71
8 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:01.10
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:51.75 Martin Hrstka CZE 26.02.2006 Praha
NL 2:00.47 David Štefek CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 1:53.36 Luboš Stloukal 1988
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3 2:04.30 Q
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:05.32 Q
3 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:05.64
4 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:08.27
5 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:08.58
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:08.86
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:01.29 Q
2 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:01.69 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:02.14 q
4 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:03.71
5 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2 2:04.72
6 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:05.00
7 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:05.68
8 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 8 2:06.26
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:02.45 Q
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:02.55 Q
3 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:02.72 q
4 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:03.90
5 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 AK HodonínAK Hodonín 3 2:05.04
6 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:06.96
7 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.91
8 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:13.23
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 2:01.29 Q
2 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:01.69 Q
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 2:02.14 q
4 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:02.45 Q
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:02.55 Q
6 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:02.72 q
7 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:03.71
8 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 2:03.90
9 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 3 2:04.30 Q
10 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 2 2:04.72
11 Michal BoudníkMichal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:05.00
12 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 AK HodonínAK Hodonín 3 2:05.04
13 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 2:05.32 Q
14 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:05.64
15 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 2:05.68
16 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 8 2:06.26
17 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:06.96
18 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 2:08.27
19 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:08.58
20 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 2:08.86
21 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 2:09.91
22 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:13.23
Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 DNS
David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5 DNS

800 m - Dorostenci (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 1:51.75 Martin Hrstka CZE 26.02.2006 Praha
NL 2:00.47 David Štefek CZE 30.01.2016 Praha-Stromovka
MR 1:53.36 Luboš Stloukal 1988
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 8 NL 1:59.91
2 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:00.13
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Jaroslava Halvy při GJŠ Zlín z.s.AC Jaroslava Halvy při GJŠ ... 4 2:00.36
4 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 2:00.80
5 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:02.83
6 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:03.03
7 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 2:06.61
8 Dominik ManišDominik Maniš 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:13.04
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:05.82 Andrea Šuldesová CZE 06.02.1994 Wien
NL 2:08.65 Vendula Hluchá CZE 30.01.2016 Vídeň
MR 2:09.70 Lucie Sekanová 2008
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:09.76
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:11.66
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:12.23
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:13.66
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 2:20.43
6 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:21.73
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 2:23.71
Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:05.82 Andrea Šuldesová CZE 06.02.1994 Wien
NL 2:08.65 Vendula Hluchá CZE 30.01.2016 Vídeň
MR 2:09.70 Lucie Sekanová 2008
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:25.06 Q
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:25.08 Q
3 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.36
4 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.46
5 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 6 2:30.21
6 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:35.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:20.64 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.85 Q
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.25 q
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:22.61
5 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:26.39
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:30.06
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:20.54 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:20.63 Q
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.95 q
4 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1 2:24.68
5 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:25.09
6 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:31.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:20.54 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5 2:20.63 Q
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 2:20.64 Q
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:20.85 Q
5 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:20.95 q
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:21.25 q
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:22.61
8 Veronika ScholzeováVeronika Scholzeová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1 2:24.68
9 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:25.06 Q
10 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:25.08 Q
11 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:25.09
12 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 2:25.36
13 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.46
14 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 2:26.39
15 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:30.06
16 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 AC ProstějovAC Prostějov 6 2:30.21
17 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:31.45
18 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:35.98

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:08.78 Andrea Šuldesová CZE 16.02.1992 Praha
NL 2:11.74 Lada Vondrová CZE 07.02.2016 Praha-Stromovka
MR 2:12.10 Eliška Nerudová 2013
Rozběh 1 (so, 20.2.2016 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.83 Q
2 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:25.63 Q
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:26.14 q
4 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:27.11 q
5 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 7 2:30.41
6 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 1 2:30.76
7 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:33.13
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 20.2.2016 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.83 Q
2 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:24.71 Q
3 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:27.25
4 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:28.71
5 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 2:29.06
6 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:32.79
7 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 2:36.50
8 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:37.18
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 20.2.2016 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:25.62 Q
2 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:25.84 Q
3 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:27.21
4 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:27.45
5 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:30.48
6 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:31.82
7 Jiřina MarešováJiřina Marešová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:33.40
8 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:43.66
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5 2:20.83 Q
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:23.83 Q
3 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 2:24.71 Q
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:25.62 Q
5 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:25.63 Q
6 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:25.84 Q
7 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:26.14 q
8 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 2:27.11 q
9 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 6 2:27.21
10 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:27.25
11 Denisa SlámováDenisa Slámová 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1 2:27.45
12 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 2:28.71
13 Marie HochmanováMarie Hochmanová 99 AC Praha 1890AC Praha 1890 4 2:29.06
14 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 7 2:30.41
15 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:30.48
16 Michaela KieselováMichaela Kieselová 00 JAC BrnoJAC Brno 1 2:30.76
17 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 2:31.82
18 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:32.79
19 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:33.13
20 Jiřina MarešováJiřina Marešová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:33.40
21 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 2:36.50
22 Barbora LučanováBarbora Lučanová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 2:37.18
23 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 2:43.66

800 m - Dorostenky (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
NR 2:08.78 Andrea Šuldesová CZE 16.02.1992 Praha
NL 2:11.74 Lada Vondrová CZE 07.02.2016 Praha-Stromovka
MR 2:12.10 Eliška Nerudová 2013
Finále (ne, 21.2.2016 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4 2:14.66
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:19.14
3 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:20.18
4 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:24.27
5 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:25.44
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:25.89
7 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 2:26.30
8 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:27.08
Celkem 8 závodníků