Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (20. - 21. 2. 2016)4 x 200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 21.2.2016 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Habrda, Bosák, Vančura, Polák Habrda, Bosák, Vančura, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:28.85 | 0.149 | ||||||||||||||
2 | A Slavíček, Urbánek, Urban, Kisiala A Slavíček, Urbánek, Urban, Kisiala | ASK Slavia Praha | 6 | 1:29.30 | 0.226 | ||||||||||||||
3 | Kolář, Trafina, Lamač, Zikmund Kolář, Trafina, Lamač, Zikmund | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 1:30.53 | 0.149 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.2.2016 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roder, Janeček, Samuel, Orálek Roder, Janeček, Samuel, Orálek | AK Olomouc | 3 | 1:32.54 | 0.156 | ||||||||||||||
2 | B Krivák, Souček, Havel, Capouch B Krivák, Souček, Havel, Capouch | ASK Slavia Praha | 5 | 1:32.83 | 0.150 | ||||||||||||||
3 | Šufliarský, Svoboda, Vích. Čečetka Šufliarský, Svoboda, Vích. Čečetka | TJ Dukla Praha | 6 | 1:33.12 | 0.198 | ||||||||||||||
4 | Wilczek, Smolka, Lampa, Mecner Wilczek, Smolka, Lampa, Mecner | TJ Sokol Opava | 4 | 1:33.17 | 0.154 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.2.2016 - 14:25) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vaverka, Milar, Kubica, Navrátil Vaverka, Milar, Kubica, Navrátil | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:29.61 | 0.149 | ||||||||||||||
2 | Česák, Kašpar, Dunovský, Špičák Česák, Kašpar, Dunovský, Špičák | AC Pardubice | 4 | 1:32.30 | 0.155 | ||||||||||||||
3 | Zuna J., Zuna M., Šach, Obhlídal Zuna J., Zuna M., Šach, Obhlídal | SK Kotlářka Praha | 3 | 1:34.59 | 0.216 | ||||||||||||||
4 | Peřich, Pasler, Stewart, Nevole Peřich, Pasler, Stewart, Nevole | Spartak Praha 4 | 6 | 1:34.97 | 0.206 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Habrda, Bosák, Vančura, Polák Habrda, Bosák, Vančura, Polák | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:28.85 | 0.149 | |||
2 | A Slavíček, Urbánek, Urban, Kisiala A Slavíček, Urbánek, Urban, Kisiala | ASK Slavia Praha | 6 | 1:29.30 | 0.226 | |||
3 | Vaverka, Milar, Kubica, Navrátil Vaverka, Milar, Kubica, Navrátil | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:29.61 | 0.149 | |||
4 | Kolář, Trafina, Lamač, Zikmund Kolář, Trafina, Lamač, Zikmund | AC Slovan Liberec, o.s. | 3 | 1:30.53 | 0.149 | |||
5 | Česák, Kašpar, Dunovský, Špičák Česák, Kašpar, Dunovský, Špičák | AC Pardubice | 4 | 1:32.30 | 0.155 | |||
6 | Roder, Janeček, Samuel, Orálek Roder, Janeček, Samuel, Orálek | AK Olomouc | 3 | 1:32.54 | 0.156 | |||
7 | B Krivák, Souček, Havel, Capouch B Krivák, Souček, Havel, Capouch | ASK Slavia Praha | 5 | 1:32.83 | 0.150 | |||
8 | Šufliarský, Svoboda, Vích. Čečetka Šufliarský, Svoboda, Vích. Čečetka | TJ Dukla Praha | 6 | 1:33.12 | 0.198 | |||
9 | Wilczek, Smolka, Lampa, Mecner Wilczek, Smolka, Lampa, Mecner | TJ Sokol Opava | 4 | 1:33.17 | 0.154 | |||
10 | Zuna J., Zuna M., Šach, Obhlídal Zuna J., Zuna M., Šach, Obhlídal | SK Kotlářka Praha | 3 | 1:34.59 | 0.216 | |||
11 | Peřich, Pasler, Stewart, Nevole Peřich, Pasler, Stewart, Nevole | Spartak Praha 4 | 6 | 1:34.97 | 0.206 |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 21.2.2016 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadlec, Herák, Jonák, Krsek Kadlec, Herák, Jonák, Krsek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:31.99 | 0.241 | ||||||||||||||
2 | A Holub, Bezucha, Jíra, Hampl A Holub, Bezucha, Jíra, Hampl | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:32.21 | 0.164 | ||||||||||||||
A Pekárek, Běhounek, Sadirov, Klíma A Pekárek, Běhounek, Sadirov, Klíma | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | 0.140 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.2.2016 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bárta, Matějček, Bosák, Němejc Bárta, Matějček, Bosák, Němejc | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:32.40 | 0.120 | ||||||||||||||
2 | Romanchenkov, Jánoš, Vácha, Majerčák Romanchenkov, Jánoš, Vácha, Majerčák | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 1:32.90 | 0.138 | ||||||||||||||
3 | B Schuts, Vích, Luhan, Stehno B Schuts, Vích, Luhan, Stehno | ASK Slavia Praha | 6 | 1:35.10 | 0.220 | ||||||||||||||
4 | B Šanc, Bernát, Řehák, Krakuvčík B Šanc, Bernát, Řehák, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:39.41 | 0.160 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.2.2016 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Látal, Nastoupil, Namyslo, Vychodil Látal, Nastoupil, Namyslo, Vychodil | AK Olomouc | 4 | 1:34.01 | 0.172 | ||||||||||||||
2 | Fikrle, Laubr, Zbuzek, Karlach Fikrle, Laubr, Zbuzek, Karlach | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 1:37.83 | 0.132 | ||||||||||||||
3 | Buba, Grycz, Lasota, Vašíček Buba, Grycz, Lasota, Vašíček | TJ TŽ Třinec | 6 | 1:38.17 | 0.231 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (ne, 21.2.2016 - 14:10) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamec, Holub, Kubík, Urban Adamec, Holub, Kubík, Urban | AC Pardubice | 6 | NR 1:31.79 | 0.224 | ||||||||||||||
2 | Matoušek, Mezlík, Slouka, Urban Matoušek, Mezlík, Slouka, Urban | JAC Brno | 4 | 1:35.74 | 0.189 | ||||||||||||||
3 | Kvíčala, Vízner, Pešek, Piskač Kvíčala, Vízner, Pešek, Piskač | AC Čáslav | 3 | 1:36.54 | 0.133 | ||||||||||||||
Popelka, Němec, Bartošek, Novák Popelka, Němec, Bartošek, Novák | AC Vysoké Mýto | 5 | DQ 162.7 | 0.041 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamec, Holub, Kubík, Urban Adamec, Holub, Kubík, Urban | AC Pardubice | 6 | NR 1:31.79 | 0.224 | |||
2 | Kadlec, Herák, Jonák, Krsek Kadlec, Herák, Jonák, Krsek | A. C. TEPO Kladno | 6 | 1:31.99 | 0.241 | |||
3 | A Holub, Bezucha, Jíra, Hampl A Holub, Bezucha, Jíra, Hampl | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:32.21 | 0.164 | |||
4 | Bárta, Matějček, Bosák, Němejc Bárta, Matějček, Bosák, Němejc | T. J. Sokol České Budějovice | 4 | 1:32.40 | 0.120 | |||
5 | Romanchenkov, Jánoš, Vácha, Majerčák Romanchenkov, Jánoš, Vácha, Majerčák | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 5 | 1:32.90 | 0.138 | |||
6 | Látal, Nastoupil, Namyslo, Vychodil Látal, Nastoupil, Namyslo, Vychodil | AK Olomouc | 4 | 1:34.01 | 0.172 | |||
7 | B Schuts, Vích, Luhan, Stehno B Schuts, Vích, Luhan, Stehno | ASK Slavia Praha | 6 | 1:35.10 | 0.220 | |||
8 | Matoušek, Mezlík, Slouka, Urban Matoušek, Mezlík, Slouka, Urban | JAC Brno | 4 | 1:35.74 | 0.189 | |||
9 | Kvíčala, Vízner, Pešek, Piskač Kvíčala, Vízner, Pešek, Piskač | AC Čáslav | 3 | 1:36.54 | 0.133 | |||
10 | Fikrle, Laubr, Zbuzek, Karlach Fikrle, Laubr, Zbuzek, Karlach | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 1:37.83 | 0.132 | |||
11 | Buba, Grycz, Lasota, Vašíček Buba, Grycz, Lasota, Vašíček | TJ TŽ Třinec | 6 | 1:38.17 | 0.231 | |||
12 | B Šanc, Bernát, Řehák, Krakuvčík B Šanc, Bernát, Řehák, Krakuvčík | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 1:39.41 | 0.160 | |||
A Pekárek, Běhounek, Sadirov, Klíma A Pekárek, Běhounek, Sadirov, Klíma | ASK Slavia Praha | 4 | DNF | 0.140 | ||||
Popelka, Němec, Bartošek, Novák Popelka, Němec, Bartošek, Novák | AC Vysoké Mýto | 5 | DQ 162.7 | 0.041 |
4 x 200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 21.2.2016 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonášová, Suráková, Majerová, Bělohlavová Jonášová, Suráková, Majerová, Bělohlavová | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 1:43.60 | 0.164 | ||||||||||||||
2 | Zlatníková, Zatloukalová, Namyslová, Gieselová Zlatníková, Zatloukalová, Namyslová, Gieselová | AK Olomouc | 3 | 1:45.31 | 0.327 | ||||||||||||||
A Dvořáková B., Semecká T., Dvořáková K., Jirmanová A Dvořáková B., Semecká T., Dvořáková K., Jirmanová | TJ Dukla Praha | 5 | DNF | 0.127 | |||||||||||||||
Bičianová, Hornová, Sojková, Vokálová Bičianová, Hornová, Sojková, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | DNF | 0.235 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.2.2016 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Škaldová, Strnadová, Novotná, Krupařová A Škaldová, Strnadová, Novotná, Krupařová | AK Olymp Brno | 5 | MR 1:40.51 | 0.152 | ||||||||||||||
2 | Kalvová, Šimková, D´Ambrosca, Sladovníková Kalvová, Šimková, D´Ambrosca, Sladovníková | ASK Slavia Praha | 3 | 1:42.23 | 0.149 | ||||||||||||||
3 | Šprochová, Rašková, Krtková, Lisníková Šprochová, Rašková, Krtková, Lisníková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 1:51.05 | 0.599 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.2.2016 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Jarošová Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Jarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 1:45.88 | 0.152 | ||||||||||||||
2 | B Paťková, Janušková, Bouší M., Řežábková B Paťková, Janušková, Bouší M., Řežábková | TJ Dukla Praha | 5 | 1:46.98 | 0.132 | ||||||||||||||
3 | Jarešová, Nemešová, Votinská, Parásková Jarešová, Nemešová, Votinská, Parásková | SK Kotlářka Praha | 4 | 1:47.74 | 0.270 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (ne, 21.2.2016 - 13:55) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niščáková, Šuhájková, Stoklasová, Valáškokvá Niščáková, Šuhájková, Stoklasová, Valáškokvá | AC Pardubice | 5 | 1:43.69 | 0.140 | ||||||||||||||
2 | Rajmonová, Pouchová, Brůhová, Ondrková Rajmonová, Pouchová, Brůhová, Ondrková | Spartak Praha 4 | 4 | 1:46.70 | 0.174 | ||||||||||||||
3 | B Sásová, Výletová, Slavětínská, Herzogová B Sásová, Výletová, Slavětínská, Herzogová | AK Olymp Brno | 3 | 1:47.55 | 0.147 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Škaldová, Strnadová, Novotná, Krupařová A Škaldová, Strnadová, Novotná, Krupařová | AK Olymp Brno | 5 | MR 1:40.51 | 0.152 | |||
2 | Kalvová, Šimková, D´Ambrosca, Sladovníková Kalvová, Šimková, D´Ambrosca, Sladovníková | ASK Slavia Praha | 3 | 1:42.23 | 0.149 | |||
3 | Jonášová, Suráková, Majerová, Bělohlavová Jonášová, Suráková, Majerová, Bělohlavová | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 1:43.60 | 0.164 | |||
4 | Niščáková, Šuhájková, Stoklasová, Valáškokvá Niščáková, Šuhájková, Stoklasová, Valáškokvá | AC Pardubice | 5 | 1:43.69 | 0.140 | |||
5 | Zlatníková, Zatloukalová, Namyslová, Gieselová Zlatníková, Zatloukalová, Namyslová, Gieselová | AK Olomouc | 3 | 1:45.31 | 0.327 | |||
6 | Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Jarošová Tiralová, Sabadinová, Petrikovičová, Jarošová | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3 | 1:45.88 | 0.152 | |||
7 | Rajmonová, Pouchová, Brůhová, Ondrková Rajmonová, Pouchová, Brůhová, Ondrková | Spartak Praha 4 | 4 | 1:46.70 | 0.174 | |||
8 | B Paťková, Janušková, Bouší M., Řežábková B Paťková, Janušková, Bouší M., Řežábková | TJ Dukla Praha | 5 | 1:46.98 | 0.132 | |||
9 | B Sásová, Výletová, Slavětínská, Herzogová B Sásová, Výletová, Slavětínská, Herzogová | AK Olymp Brno | 3 | 1:47.55 | 0.147 | |||
10 | Jarešová, Nemešová, Votinská, Parásková Jarešová, Nemešová, Votinská, Parásková | SK Kotlářka Praha | 4 | 1:47.74 | 0.270 | |||
11 | Šprochová, Rašková, Krtková, Lisníková Šprochová, Rašková, Krtková, Lisníková | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4 | 1:51.05 | 0.599 | |||
A Dvořáková B., Semecká T., Dvořáková K., Jirmanová A Dvořáková B., Semecká T., Dvořáková K., Jirmanová | TJ Dukla Praha | 5 | DNF | 0.127 | ||||
Bičianová, Hornová, Sojková, Vokálová Bičianová, Hornová, Sojková, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6 | DNF | 0.235 |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 21.2.2016 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Jíchová N., Palaštuková, Šimková K., Kolingerová A Jíchová N., Palaštuková, Šimková K., Kolingerová | ASK Slavia Praha | 4 | 1:43.41 | 0.161 | ||||||||||||||
2 | Čelišová, Lokajíčková, Kuberková, Suchá Čelišová, Lokajíčková, Kuberková, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:44.92 | 0.155 | ||||||||||||||
3 | Kaiserová, Petrásková, Smíšková, Turnerová Kaiserová, Petrásková, Smíšková, Turnerová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 1:45.22 | 0.464 | ||||||||||||||
4 | Maštalířová, Cikánová, Šťastná, Tiplicová Maštalířová, Cikánová, Šťastná, Tiplicová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5 | 1:45.40 | 0.146 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 21.2.2016 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiránková, Chocholová, Slabochová, Schönpflugová Jiránková, Chocholová, Slabochová, Schönpflugová | A. C. TEPO Kladno | 4 | 1:46.62 | 0.182 | ||||||||||||||
2 | Jahnická, Nádvorníková, kovaříková, Chocholoušová Jahnická, Nádvorníková, kovaříková, Chocholoušová | AC Pardubice | 6 | 1:47.42 | 0.207 | ||||||||||||||
3 | Dondová, Žáková, Dyrynková, Kordová Dondová, Žáková, Dyrynková, Kordová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 1:48.36 | 0.149 | ||||||||||||||
4 | Vildová, Šupolová, Hoffmannová, Černá Vildová, Šupolová, Hoffmannová, Černá | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 1:48.41 | 0.208 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 21.2.2016 - 13:40) official | Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Polívková, Bělohlávková, Florianová, Matějková B Polívková, Bělohlávková, Florianová, Matějková | ASK Slavia Praha | 4 | 1:49.04 | 0.153 | ||||||||||||||
2 | Coufalová, Kolková, Tomášková, Hošková Coufalová, Kolková, Tomášková, Hošková | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:51.16 | 0.253 | ||||||||||||||
3 | Bartošková, Junková, Pánková, Mlejnková Bartošková, Junková, Pánková, Mlejnková | AC Vysoké Mýto | 3 | 1:52.90 | 0.148 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Jíchová N., Palaštuková, Šimková K., Kolingerová A Jíchová N., Palaštuková, Šimková K., Kolingerová | ASK Slavia Praha | 4 | 1:43.41 | 0.161 | |||
2 | Čelišová, Lokajíčková, Kuberková, Suchá Čelišová, Lokajíčková, Kuberková, Suchá | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 1:44.92 | 0.155 | |||
3 | Kaiserová, Petrásková, Smíšková, Turnerová Kaiserová, Petrásková, Smíšková, Turnerová | Univerzitní sportovní klub ... | 3 | 1:45.22 | 0.464 | |||
4 | Maštalířová, Cikánová, Šťastná, Tiplicová Maštalířová, Cikánová, Šťastná, Tiplicová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5 | 1:45.40 | 0.146 | |||
5 | Jiránková, Chocholová, Slabochová, Schönpflugová Jiránková, Chocholová, Slabochová, Schönpflugová | A. C. TEPO Kladno | 4 | 1:46.62 | 0.182 | |||
6 | Jahnická, Nádvorníková, kovaříková, Chocholoušová Jahnická, Nádvorníková, kovaříková, Chocholoušová | AC Pardubice | 6 | 1:47.42 | 0.207 | |||
7 | Dondová, Žáková, Dyrynková, Kordová Dondová, Žáková, Dyrynková, Kordová | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 3 | 1:48.36 | 0.149 | |||
8 | Vildová, Šupolová, Hoffmannová, Černá Vildová, Šupolová, Hoffmannová, Černá | AC Slovan Liberec, o.s. | 5 | 1:48.41 | 0.208 | |||
9 | B Polívková, Bělohlávková, Florianová, Matějková B Polívková, Bělohlávková, Florianová, Matějková | ASK Slavia Praha | 4 | 1:49.04 | 0.153 | |||
10 | Coufalová, Kolková, Tomášková, Hošková Coufalová, Kolková, Tomášková, Hošková | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 1:51.16 | 0.253 | |||
11 | Bartošková, Junková, Pánková, Mlejnková Bartošková, Junková, Pánková, Mlejnková | AC Vysoké Mýto | 3 | 1:52.90 | 0.148 |