Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (20. - 21. 2. 2016)

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 21.30 Q 0.153
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.73 0.137
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 22.95 0.256
4 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.41 0.142
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 163.3a 0.113
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 22.45 Q 0.124
2 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.55 q 0.237
3 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.59 0.121
4 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 22.65 0.170
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.08 0.156
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.64 Q 0.214
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 22.88 0.241
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.18 0.139
4 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.23 0.137
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2016 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.08 Q 0.163
2 Jan MilarJan Milar 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.59 0.173
3 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.67 0.162
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.40 0.165
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 21.30 Q 0.153
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.08 Q 0.163
3 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 22.45 Q 0.124
4 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.55 q 0.237
5 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.59 0.121
6 Jan MilarJan Milar 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.59 0.173
7 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 22.64 Q 0.214
8 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5 22.65 0.170
9 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 22.67 0.162
10 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.73 0.137
11 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 22.88 0.241
12 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 22.95 0.256
13 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.08 0.156
14 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 23.18 0.139
15 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 6 23.23 0.137
16 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.40 0.165
17 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.41 0.142
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DQ 163.3a 0.113
Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 NR 21.22 0.147
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 21.57 0.135
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 21.74 0.131
4 Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 21.87 0.178
5 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.58 0.141
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72 Q 0.125
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.92 0.146
3 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 5 23.04 0.179
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80 0.150
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.52 Q 0.143
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 23.02 0.149
3 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.53 0.131
4 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.97 0.170
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.68 Q 0.137
2 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 22.88 q 0.139
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.97 0.126
4 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.54 0.155
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2016 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 22.60 Q 0.198
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 22.74 q 0.148
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.89 0.147
4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.41 0.294
5 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.67 0.200
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.52 Q 0.143
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 22.60 Q 0.198
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.68 Q 0.137
4 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.72 Q 0.125
5 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 22.74 q 0.148
6 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4 22.88 q 0.139
7 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.89 0.147
8 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.92 0.146
9 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.97 0.126
10 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 3 23.02 0.149
11 Luděk MatoušekLuděk Matoušek 00 JAC BrnoJAC Brno 5 23.04 0.179
12 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.41 0.294
13 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 23.53 0.131
14 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 23.54 0.155
15 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.67 0.200
16 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.80 0.150
17 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.97 0.170
Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 NR 21.62 0.111
2 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 22.18 0.147
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.49 0.209
4 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 22.54 0.238
5 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 22.86 0.135
Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 24.57 Q 0.152
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.46 q 0.254
3 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.94 0.156
4 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 26.54 0.162
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 NL 24.64 Q 0.137
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.52 0.155
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.64 0.206
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 26.98 0.182
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NL 24.67 Q 0.135
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.05 q 0.151
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.29 0.154
4 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.43 0.237
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NL 24.57 Q 0.152
2 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 NL 24.64 Q 0.137
3 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 NL 24.67 Q 0.135
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 25.05 q 0.151
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 5 25.46 q 0.254
6 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 25.52 0.155
7 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.64 0.206
8 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.94 0.156
9 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 26.29 0.154
10 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 26.43 0.237
11 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 26.54 0.162
12 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 26.98 0.182

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 NL 24.33 0.156
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.34 0.151
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 24.53 0.293
4 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 24.77 0.181
5 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 25.87 0.182
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 1 čas (q)

Rozběh 1 (ne, 21.2.2016 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 24.83 Q 0.136
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.79 q 0.153
3 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.03 0.273
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 26.07 0.162
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 26.52 0.427
6 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 27.02 0.169
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 21.2.2016 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.49 Q 0.186
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 25.79 0.153
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 26.26 0.325
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.58 0.334
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.71 0.142
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 21.2.2016 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.92 Q 0.140
2 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 26.28 0.129
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 26.35 0.137
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.99 0.256
5 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 27.13 0.150
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 21.2.2016 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.06 Q 0.293
2 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 26.12 0.186
3 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 26.41 0.130
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.42 0.174
Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 163.3a 0.211
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 24.83 Q 0.136
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.49 Q 0.186
3 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 25.79 q 0.153
4 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 25.79 0.153
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.92 Q 0.140
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 26.03 0.273
7 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 26.06 Q 0.293
8 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 26.07 0.162
9 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3 26.12 0.186
10 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 26.26 0.325
11 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 26.28 0.129
12 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5 26.35 0.137
13 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2 26.41 0.130
14 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 6 26.42 0.174
15 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 26.52 0.427
16 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 26.58 0.334
17 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 26.71 0.142
18 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 26.99 0.256
19 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 27.02 0.169
20 Anna KozákováAnna Kozáková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 DQ 163.3a 0.211
21 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2 27.13 0.150

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 21.2.2016 - 12:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 MR 24.35 0.143
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.15 0.216
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 25.70 0.151
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 26.17 0.292
Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 DQ 163.3a 0.157
Celkem 5 závodníků