výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (24. - 25. 2. 2016)

800 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:18.51
2 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:25.59
3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:26.86
4 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:27.88
5 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:28.38
6 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.71
7 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:31.29
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch MatuškaVojtěch Matuška 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:30.21
2 Daniel RádlDaniel Rádl 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.64
3 Kryštof PrůšaKryštof Průša 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.73
4 Filip GoldmanFilip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:34.30
5 Ondřej StonOndřej Ston 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:35.60
6 Matyáš VlkMatyáš Vlk 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:36.70
7 Daniel OttDaniel Ott 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:37.63
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:24.39
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:30.80
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:31.85
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:32.22
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:32.93
6 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:41.37
7 Sabrina SeidlováSabrina Seidlová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:50.04
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:34.30
2 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 2:37.83
3 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:38.38
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:39.17
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:40.23
6 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:43.97
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.56
2 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:47.98
3 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:48.81
4 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.42
5 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:51.65
6 Sára HavlíkováSára Havlíková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.88
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Klára SieglováKlára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Ester PinováEster Pinová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNS
Kateřina HandlováKateřina Handlová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. DNS
Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků