výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (24. - 25. 2. 2016)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4:37.03
2 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:40.53
3 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:46.36
4 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:50.91
5 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:54.83
6 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:56.40
7 František FišerFrantišek Fišer 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 5:06.28
8 Jan TomanJan Toman 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:11.77
9 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:13.59
10 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:17.01
11 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5:18.48
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNS
Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 25.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:05.32
2 Jullia-Anna Lil BellJullia-Anna Lil Bell 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:05.63
3 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 5:12.44
4 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:18.70
5 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:18.86
6 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:23.49
7 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:24.88
8 Kateřina KubákováKateřina Kubáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:40.79
9 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:43.80
10 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 5:55.40
11 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:06.16
12 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:31.72
13 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6:42.92
14 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7:16.24
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 15 závodníků