výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (24. - 25. 2. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
2 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.60
3 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.98
4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.02
5 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.11
Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.46
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.64
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
5 Jan ŠčepánJan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.17
6 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.69
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.81
4 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.16
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.10
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.59
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.77
3 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.85
4 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.34
Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNS
Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.77
3 Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 07.84
4 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
5 Kryštof RejkaKryštof Rejka 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.73
Štěpán KysilkaŠtěpán Kysilka 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
2 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.42
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.49
4 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
5 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.56
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.73
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
3 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.82
4 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.91
Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 07.91
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.22
2 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.59
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.62
5 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.68
6 Gabriela PlecitáGabriela Plecitá 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.26
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.42
3 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.60
4 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
5 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
6 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.36
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.43
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
4 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
5 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.88
Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 02 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.26
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.64
4 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
5 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.10
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
2 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.76
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.82
5 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.92
Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.86
2 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.16
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.17
4 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.28
5 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.36
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 08.55
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.14
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
3 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.23
4 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.26
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.50
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.62
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 24.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.43
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
4 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
5 Karolína ČechováKarolína Čechová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.67
6 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.75
Celkem 6 závodníků