výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Ostrava (27. - 28. 2. 2016)
Skok vysoký - Muži (sobota, 27.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába 840902 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2.26
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.13
3 Martin HeindlMartin Heindl 920602 JAC BrnoJAC Brno 2.13
Skok vysoký - Ženy (neděle, 28.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 1.93
2 Nikola StrachováNikola Strachová 945513 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1.80
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová 885414 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1.80
Skok o tyči - Muži (neděle, 28.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan KudličkaJan Kudlička 880429 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha =MR 5.77
2 Michal BalnerMichal Balner 820912 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5.50
3 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 921230 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 27.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Romana MaláčováRomana Maláčová 875515 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.50
2 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková 865520 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4.40
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4.15
Skok daleký - Muži (sobota, 27.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radek JuškaRadek Juška 930308 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. NL 8.01
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7.50
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 7.31
Skok daleký - Ženy (neděle, 28.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 905226 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... =NL 6.28
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.08
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.90
Trojskok - Muži (neděle, 28.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava NL 15.42
2 Jiří VondráčekJiří Vondráček 880909 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 15.39
3 Adam PašiakAdam Pašiak 900718 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.34
Trojskok - Ženy (sobota, 27.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dominika HorniakováDominika Horniaková 926021 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha NL 12.84
2 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 825109 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.34
3 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 936207 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 12.24
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 27.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková 915820 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. NL 16.31
2 Petra KlementováPetra Klementová 885601 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 15.63
3 Gabriela PallováGabriela Pallová 936002 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.02
Vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 28.2.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk 910613 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha MR 20.90
2 Martin NovákMartin Novák 921005 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.36
3 Tomáš KozákTomáš Kozák 900501 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 16.38