Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha-Stromovka (5. - 6. 3. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.30 Q
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 07.36 Q
3 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.49 q
4 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.50
5 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 07.61
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.64
7 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L. 1 07.80
8 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 07.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 15:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 07.23 Q
2 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC Prostějov AC Prostějov 3 07.46 Q
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.47 q
4 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 07.65
5 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.75
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 07.80
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 07.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 15:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 07.35 Q
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.52 Q
3 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.52
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav AC Čáslav 4 07.62
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav AC Čáslav 1 07.62
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.68
7 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 07.69
8 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.69
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 NL 07.23 Q
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 07.30 Q
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 07.35 Q
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 07.36 Q
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC Prostějov AC Prostějov 3 07.46 Q
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 07.47 q
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.49 q
8 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 5 07.50
9 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 07.52 Q
10 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.52
11 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 07.61
12 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav AC Čáslav 4 07.62
13 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav AC Čáslav 1 07.62
14 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 07.64
15 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 07.65
16 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 07.68
17 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 8 07.69
18 Jan ĎurčovičJan Ďurčovič 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 7 07.69
19 Kryštof NovotnýKryštof Novotný 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.75
20 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 07.80
21 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L. 1 07.80
22 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 07.81
23 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 07.92

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 NL 07.25
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 4 07.29
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 07.40
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 6 07.41
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC Prostějov AC Prostějov 2 07.46
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 07.53
7 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 8 07.56
8 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 07.59
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 14:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 4 NL 07.85 Q
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 07.97 Q
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.07
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 6 08.09
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 08.12
6 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 08.14
7 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 08.24
8 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 08.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 14:46) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 07.88 Q
2 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.98 Q
3 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.03 q
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.04
5 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 08.06
6 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.23
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.25
8 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 14:52) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.96 Q
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.02 Q
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 3 08.03 q
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 5 08.07
5 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.10
6 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 1 08.28
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 08.29
8 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 08.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 4 NL 07.85 Q
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 4 07.88 Q
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 07.96 Q
4 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 07.97 Q
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 5 07.98 Q
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 6 08.02 Q
7 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 08.03 q
8 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 3 08.03 q
9 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 08.04
10 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 8 08.06
11 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.07
12 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 5 08.07
13 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 6 08.09
14 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 08.10
15 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 5 08.12
16 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ Jičín AC TJ Jičín 3 08.14
17 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 7 08.23
18 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 8 08.24
19 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.25
20 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC Prostějov AC Prostějov 1 08.28
21 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 8 08.29
22 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 1 08.31
23 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 1 08.36
24 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 2 08.41

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 4 NL 07.78
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 5 07.96
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 07.97
4 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 08.00
5 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 2 08.01
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 7 08.03
7 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 8 08.11
8 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 08.12
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (ne, 6.3.2016 - 10:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 17.34 QA
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC Brno BYAC Brno 5 18.07 qB
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 18.45
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 18.61
Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.3.2016 - 10:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 17.49 QA
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 17.97 qB
3 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 18.08 qB
4 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav AC Čáslav 3 18.22
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 18.67
6 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 18.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.3.2016 - 10:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.39 QA
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.75 qA
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 17.88 qB
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 18.21 qB
5 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 1 18.65
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.3.2016 - 10:18) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 17.61 QA
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 17.68 qA
3 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC Prostějov AC Prostějov 2 18.03 qB
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.63
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 18.89
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 17.34 QA
2 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 3 17.39 QA
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 17.49 QA
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 17.61 QA
5 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 17.68 qA
6 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 17.75 qA
7 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 17.88 qB
8 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 17.97 qB
9 Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC Prostějov AC Prostějov 2 18.03 qB
10 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC Brno BYAC Brno 5 18.07 qB
11 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 18.08 qB
12 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 18.21 qB
13 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav AC Čáslav 3 18.22
14 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 18.45
15 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 18.61
16 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 18.63
17 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 1 18.65
18 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 18.67
19 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 18.72
20 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 18.89
Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi... 3 DNS
Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 DNS
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNS

150 m - Žáci (Finále)

Finále A (ne, 6.3.2016 - 11:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek 5 NL 17.15
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 4 17.27
3 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 17.55
4 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 2 17.74
5 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 17.98
Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.3.2016 - 11:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 3 17.86
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 4 17.96
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 2 18.04
4 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC Brno BYAC Brno 5 18.16
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 6 DNS
Jakub NezvalJakub Nezval 01 AC Prostějov AC Prostějov 1 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (QA) + 2 časy (qA), dalších 6 časů (qB)

Rozběh 1 (ne, 6.3.2016 - 09:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 4 NL 18.52 QA
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 19.44 qB
3 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 19.60 qB
4 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 19.82
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.3.2016 - 09:36) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 18.96 QA
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.51 qB
3 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 3 19.73
4 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 19.87
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.3.2016 - 09:42) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 18.98 QA
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 5 19.17 qA
3 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 19.30 qB
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 20.00
5 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 6 20.19
6 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 1 20.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.3.2016 - 09:48) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 4 19.18 QA
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.20 qA
3 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 5 19.27 qB
4 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 6 19.58 qB
5 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.25
6 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 4 NL 18.52 QA
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 18.96 QA
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 18.98 QA
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 5 19.17 qA
5 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 4 19.18 QA
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 19.20 qA
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 5 19.27 qB
8 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 19.30 qB
9 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 19.44 qB
10 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.51 qB
11 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 6 19.58 qB
12 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 19.60 qB
13 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ Vodní stavby Tábor TJ Vodní stavby Tábor 3 19.73
14 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 3 19.82
15 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolek SK Speed Brno, spolek 6 19.87
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 19.88
17 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 20.00
18 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 6 20.19
19 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 20.25
20 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20.42
21 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 1 20.63
Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 5 DNS

150 m - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 6.3.2016 - 11:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 4 NL 18.28
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 18.77
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 18.98
4 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria Plzeň AKM Viktoria Plzeň 2 19.00
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 6 19.24
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 1 19.56
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.3.2016 - 11:35) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 4 19.24
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 19.45
3 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 19.47
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 19.53
5 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK Bílina AK Bílina 6 19.87
6 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 1 20.06
Celkem 6 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 4 NL 37.65 Q
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK Žatec AK Žatec 5 38.98
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 39.19
4 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.35
5 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 39.44
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 41.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 18:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.47 Q
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 38.14 q
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 39.23
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 40.71
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 41.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 18:24) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 38.26 Q
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 38.62 q
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 39.34
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 39.59
5 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 40.82
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 41.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.3.2016 - 18:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 38.36 Q
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav AC Čáslav 6 39.06
3 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 40.37
4 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.82
5 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 40.88
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.47 Q
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 4 NL 37.65 Q
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 5 38.14 q
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 38.26 Q
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 38.36 Q
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 38.62 q
7 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK Žatec AK Žatec 5 38.98
8 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav AC Čáslav 6 39.06
9 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 6 39.19
10 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 3 39.23
11 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 39.34
12 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.35
13 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 39.44
14 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 39.59
15 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 40.37
16 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 6 40.71
17 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 1 40.82
18 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.82
19 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 40.88
20 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 41.26
21 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 41.48
22 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 1 41.89
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 DNS

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.10
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 5 37.54
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 37.83
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 6 38.21
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 38.48
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 39.04
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 41.07 Q
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 5 42.19 q
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 2 43.83
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 44.12
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:47) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav AC Čáslav 4 41.38 Q
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 43.15
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 6 43.54
4 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.05 Q
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.53
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 42.96
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.23
5 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 1 44.34
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 3 44.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.3.2016 - 18:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 41.72 Q
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.90 q
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 43.60
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 43.68
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 43.79
6 Terezie HolkováTerezie Holková 01 Atletický klub Kyjov Atletický klub Kyjov 6 43.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.05 Q
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 41.07 Q
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav AC Čáslav 4 41.38 Q
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 41.72 Q
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.90 q
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 5 42.19 q
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.53
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. 6 42.96
9 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 43.15
10 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.23
11 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 6 43.54
12 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 43.60
13 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 43.68
14 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 43.79
15 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletiky SKP Union Cheb - klub atletiky 2 43.83
16 Terezie HolkováTerezie Holková 01 Atletický klub Kyjov Atletický klub Kyjov 6 43.95
17 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 44.12
18 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 1 44.34
19 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 3 44.55
20 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.03
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 NL 39.75
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav AC Čáslav 3 40.43
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.59
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 2 41.76
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 1 42.61
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.63
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:09.93 Q
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3 2:10.22 Q
3 Karel ZámečníkKarel Zámečník 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:11.77 q
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 2:12.05
5 Jan ChmelářJan Chmelář 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:13.49
6 Jan SlámaJan Sláma 01 AC Falcon Rokycany z.s. AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:18.31
7 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7 2:22.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:27) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:06.75 Q
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 2:09.27 Q
3 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:10.38 q
4 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 2:12.33
5 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:13.24
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 2:19.14
7 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 2:19.50
8 Daniel SporyschDaniel Sporysch 03 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 2:27.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:34) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:09.33 Q
2 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 2:10.55 Q
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:12.05
4 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:13.94
5 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon Rokycany z.s. AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:14.47
6 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 2:17.15
7 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3 2:24.93
8 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 7 2:24.94
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 2:06.75 Q
2 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK Lovosice ASK Lovosice 3 2:09.27 Q
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:09.33 Q
4 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 2:09.93 Q
5 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3 2:10.22 Q
6 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:10.38 q
7 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 4 2:10.55 Q
8 Karel ZámečníkKarel Zámečník 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:11.77 q
9 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:12.05
10 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 2:12.05
11 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 1 2:12.33
12 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:13.24
13 Jan ChmelářJan Chmelář 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:13.49
14 Václav HolcmanVáclav Holcman 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:13.94
15 Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon Rokycany z.s. AC Falcon Rokycany z.s. 1 2:14.47
16 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 2:17.15
17 Jan SlámaJan Sláma 01 AC Falcon Rokycany z.s. AC Falcon Rokycany z.s. 4 2:18.31
18 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 7 2:19.14
19 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s. Atletika Litvínov, z.s. 4 2:19.50
20 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 7 2:22.14
21 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 3 2:24.93
22 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 7 2:24.94
23 Daniel SporyschDaniel Sporysch 03 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 2:27.60

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 7 2:02.72
2 Lukáš MoulisLukáš Moulis 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:04.03
3 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK Lovosice ASK Lovosice 6 2:05.71
4 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 2:07.30
5 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:08.35
6 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:08.66
7 Jonáš JiránekJonáš Jiránek 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 2 2:09.01
8 Karel ZámečníkKarel Zámečník 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 2:14.90
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.35 Q
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:22.47 Q
3 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:22.47 q
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 7 2:27.81
5 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:28.82
6 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk AK Šternberk 6 2:29.47
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 2:22.37 Q
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:23.11 Q
3 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:25.30
4 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 6 2:26.54
5 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 4 2:27.57
6 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 2:28.46
7 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:29.87
Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 2:21.68 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK Blansko ASK Blansko 4 2:22.01 Q
3 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:22.05 q
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM Ostrov TJ MDDM Ostrov 7 2:28.86
5 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 3 2:28.96
6 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:29.10
Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DQ 163.5
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 2:21.68 Q
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK Blansko ASK Blansko 4 2:22.01 Q
3 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:22.05 q
4 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 2:22.35 Q
5 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 1 2:22.37 Q
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 2:22.47 Q
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:22.47 q
8 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:23.11 Q
9 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 2:25.30
10 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 6 2:26.54
11 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram SK Sporting Příbram 4 2:27.57
12 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 7 2:27.81
13 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma Praha SK Aritma Praha 2 2:28.46
14 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:28.82
15 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ MDDM Ostrov TJ MDDM Ostrov 7 2:28.86
16 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 3 2:28.96
17 Hana MarciánováHana Marciánová 03 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 5 2:29.10
18 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk AK Šternberk 6 2:29.47
19 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-Praha ŠSK Újezd nad Lesy-Praha 7 2:29.87
Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 2 DNS
Zuzana DymáčkováZuzana Dymáčková 01 Atletický klub Hodonín,z.s. Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 DQ 163.5

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:20.92
2 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 2:21.01
3 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 2:21.72
4 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK Blansko ASK Blansko 7 2:23.38
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 3 2:23.43
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:24.90
7 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 2:26.93
Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 15:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 2 4:16.11
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 4:23.35
3 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1 4:24.35
4 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s. SKP Nymburk, o.s. 9 4:26.58
5 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 3 4:27.36
6 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 14 4:31.82
7 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 8 4:34.89
8 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy Vary SC Start Karlovy Vary 16 4:37.67
9 Štěpán MarekŠtěpán Marek 01 TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 13 4:37.88
10 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:38.26
11 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 11 4:42.07
12 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol Přísnotice TJ Sokol Přísnotice 7 4:47.87
13 Nikola MikulkaNikola Mikulka 02 TJ Olympia Bruntál z.s. TJ Olympia Bruntál z.s. 12 4:47.93
14 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 15 5:09.16
Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 6 DNS
Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 5 DNF
Celkem 16 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 15:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 1 NL 4:55.14
2 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 4:55.48
3 Jullia-Anna Lil BellJullia-Anna Lil Bell 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 4:55.54
4 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 5 4:56.23
5 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s. AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 9 5:06.03
6 Anna MálkováAnna Málková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3 5:06.54
7 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 5:07.11
8 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK Most AK Most 7 5:14.00
9 Tereza MarszalkováTereza Marszalková 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 13 5:14.12
10 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 12 5:14.58
11 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16 5:16.24
12 Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita Brno VSK Univerzita Brno 14 5:19.65
13 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 10 5:21.58
14 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 11 5:23.78
15 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O. 8 5:28.10
Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 15 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 12:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s. 3 NL 09:37.37
2 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 SKP Nymburk, o.s. SKP Nymburk, o.s. 4 09:45.91
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 09:47.09
4 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09:49.38
5 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:57.42
6 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 09:59.01
7 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 7 10:04.16
8 Jakub KonderlaJakub Konderla 01 TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 9 10:10.92
9 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 8 10:14.19
10 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 10:14.45
11 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk AK Šternberk 11 10:16.38
12 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk AK Šternberk 15 10:19.97
13 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O. TJ Klášterec n/O. 12 10:22.62
14 Ondřej BudskýOndřej Budský 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 13 10:26.68
15 Roman SmolkaRoman Smolka 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 10 10:28.95
16 Lukáš AdamecLukáš Adamec 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 14 10:41.94
Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 ŠAK Chodov, z. s. ŠAK Chodov, z. s. 16 DNF
Celkem 17 závodníků

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 14:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC Brno BYAC Brno 4 08.42 Q
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.46 Q
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.69 q
4 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 09.04
5 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 09.07
6 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 09.46
7 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava Atletika Jihlava 1 09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 14:26) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 08.71 Q
2 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.71 Q
3 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 08.72
4 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.74
5 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.80
6 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.15
7 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 14:32) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.54 Q
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 08.70 Q
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.71 q
4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 08.80
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 08.84
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC Brno BYAC Brno 4 08.42 Q
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 08.46 Q
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 08.54 Q
4 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.69 q
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 5 08.70 Q
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 08.71 Q
7 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 08.71 Q
8 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 3 08.71 q
9 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 5 08.72
10 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 6 08.74
11 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha 2 08.80
12 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s. AC Mladá Boleslav z.s. 2 08.80
13 Marek KretMarek Kret 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 08.84
14 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 6 09.04
15 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 2 09.07
16 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 09.15
17 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s. AC Slovan Liberec, z.s. 1 09.32
18 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 09.46
19 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava Atletika Jihlava 1 09.48
20 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 09.51

60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC Brno BYAC Brno 4 08.39
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 6 08.46
3 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 3 08.55
4 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 08.56
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 7 08.67
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 2 08.70
7 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s. 8 08.73
8 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.88
Celkem 8 závodníků

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 14:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 09.02 Q
2 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09.03 Q
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09.08 q
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 09.18
5 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 09.26
6 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.39
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 14:06) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.90 Q
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 09.12 Q
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 5 09.19
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.20
5 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 09.24
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška SK Dobruška 2 09.34
7 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.50
8 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 14:12) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.14 Q
2 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.15 Q
3 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 3 09.15 q
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 09.26
5 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.35
6 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.38
7 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.53
8 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 8 10.98
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 08.90 Q
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4 09.02 Q
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 3 09.03 Q
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 09.08 q
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 8 09.12 Q
6 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 5 09.14 Q
7 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.15 Q
8 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 3 09.15 q
9 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 7 09.18
10 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis Praha SK Aktis Praha 5 09.19
11 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 3 09.20
12 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 09.24
13 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s. 6 09.26
14 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 4 09.26
15 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 SK Dobruška SK Dobruška 2 09.34
16 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 09.35
17 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 2 09.38
18 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s. 1 09.39
19 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 1 09.50
20 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.53
21 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 09.73
22 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s. 8 10.98
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 DNF

60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 NL 08.85
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 5 08.94
3 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ... 6 08.95
4 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.18
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 09.19
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s. 8 09.22
7 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 3 09.43
8 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 2 09.62
Celkem 8 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.3.2016 - 13:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wijas, Höfner, Hykš, Novotný Wijas, Höfner, Hykš, Novotný ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 NR 2:36.51
2 Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:37.18
3 Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 2:37.54
4 Wala, Groda, Holuschka, Formánek Wala, Groda, Holuschka, Formánek TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:39.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.3.2016 - 13:07) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek AC Čáslav AC Čáslav 6 2:40.66
2 Steiner, Marek, Vyšín, Davidík Steiner, Marek, Vyšín, Davidík TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2 2:40.74
3 Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 2:41.86
4 Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.54
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.3.2016 - 13:14) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pechar, Faltus, Baše, Barek Pechar, Faltus, Baše, Barek A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 2:39.74
2 Procházka, Páník, Kořenek, Čech Procházka, Páník, Kořenek, Čech AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 2:40.72
3 Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 3 2:46.54
4 Škrlant, Janeček, Sudek, Král Škrlant, Janeček, Sudek, Král TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:52.75
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wijas, Höfner, Hykš, Novotný Wijas, Höfner, Hykš, Novotný ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 6 NR 2:36.51
2 Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub Höfner, Krakuvčík, Šmahel, Holub TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 3 2:37.18
3 Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk Hrdlička, Kret, Moravec, Vaněk SSK Vítkovice SSK Vítkovice 2 2:37.54
4 Wala, Groda, Holuschka, Formánek Wala, Groda, Holuschka, Formánek TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 5 2:39.20
5 Pechar, Faltus, Baše, Barek Pechar, Faltus, Baše, Barek A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 5 2:39.74
6 Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek Michek, Podaný, Kvíčala, Pešek AC Čáslav AC Čáslav 6 2:40.66
7 Procházka, Páník, Kořenek, Čech Procházka, Páník, Kořenek, Čech AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 2 2:40.72
8 Steiner, Marek, Vyšín, Davidík Steiner, Marek, Vyšín, Davidík TJ Baník Stříbro TJ Baník Stříbro 2 2:40.74
9 Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka Kučera, Drunecký, Velich, Sobotka A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 2:41.86
10 Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Mautner, Chmelař, Gallasi, Žaloudík Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:43.54
11 Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný Bílý, Medek, Hanyk, Ponocný AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 3 2:46.54
12 Škrlant, Janeček, Sudek, Král Škrlant, Janeček, Sudek, Král TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 2:52.75

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 6.3.2016 - 12:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:53.92
2 A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:54.90
3 Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:55.10
4 Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 2:55.54
5 Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová AC Čáslav AC Čáslav 2 3:02.26
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 6.3.2016 - 12:37) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 NR 2:48.17
2 Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:48.51
3 A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:55.51
4 Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:00.96
Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 DQ 163.3b
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 6.3.2016 - 12:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:00.33
2 Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:01.36
3 A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 3:01.55
4 Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 3:07.66
5 Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 3:09.47
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 6.3.2016 - 12:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 3:00.59
2 Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 3:01.15
3 Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová AK Šternberk AK Šternberk 6 3:02.21
4 Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 3:06.12
5 B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:08.52
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 6.3.2016 - 12:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová SK Aktis Praha SK Aktis Praha 5 2:59.45
2 Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:59.87
3 Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 3:00.07
4 Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 2 3:03.25
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 6.3.2016 - 12:44) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nová, Košíková, Korbová, Jírová Nová, Košíková, Korbová, Jírová TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 3 3:02.37
2 B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 3:03.93
3 Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4 3:14.91
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. Milotová, Novotná A., Štanclová, Vokálová L. TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 NR 2:48.17
2 Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Čechová E., Korelová, Tvrdá, Čechová L. Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:48.51
3 Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Petrová, Mičunková, Pazderová, Suchánková Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:53.92
4 A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná A Procházková, Marková, Dorňáková, Šťastná ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 5 2:54.90
5 Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová Drudíková, Bisová, Matějková, Štolbová USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L. 6 2:55.10
6 A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná A Tichá, Krbcová, Málková, Šťastná Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 2 2:55.51
7 Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová Zahaluková, Sasynová, Teofilová, Kiedroňová TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec 3 2:55.54
8 Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová Suchomelová, Damašková, Pašková, Líbalová SK Aktis Praha SK Aktis Praha 5 2:59.45
9 Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková Kupková, Periláková, Dondová, Voříšková TJ Lokomotiva Beroun z.s. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:59.87
10 Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková Poppelová, Bláhová, Danišová, Červinková A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha 4 3:00.07
11 B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová B Polívková, Smejkalová, Cukerová, Cymbálová ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha 4 3:00.33
12 Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová Peterová, Jánská, Maternová, Sádlová SK Nové Město nad Metují SK Nové Město nad Metují 5 3:00.59
13 Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá Adlerová, Egersdorfová, Matoušková, Suchá TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 3:00.96
14 Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová Hezká, Indráčková, Novotná, Tamchynová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2 3:01.15
15 Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková Cagašová, Eltnerová, Zemaníková, Lojkásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 3:01.36
16 A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A Vrábelová, Kvadrátová, Libovická, Mašková A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 3 3:01.55
17 Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová Komárková, Kučerová, Cholastová, Krejčířová AK Šternberk AK Šternberk 6 3:02.21
18 Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová Vánišová, Vejrostová, Podaná, Kozlová AC Čáslav AC Čáslav 2 3:02.26
19 Nová, Košíková, Korbová, Jírová Nová, Košíková, Korbová, Jírová TRIATLET Karlovy Vary TRIATLET Karlovy Vary 3 3:02.37
20 Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová Šimůnková, Martínková, Sajdlová, Vinšová AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov 2 3:03.25
21 B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová B Ulmanová, Bláhová, Venclová B., Kheilová Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 5 3:03.93
22 Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. Vozábalová V., Tvrzová, Jinderlová, Vozábalová M. T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice 3 3:06.12
23 Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková Janoušková, Čermáková, Krejčí, Strusková TJ SK Čéčova Č.Budějovice TJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 3:07.66
24 B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová B Lamašová, Pelová, Bennett, Štulcová A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno 4 3:08.52
25 Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová Mrhová, Hašková, Kořánová, Kudrnová TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové 6 3:09.47
26 Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová Faktorová, Štráchalová, Votíková, Žohová SK Čtyři Dvory Č.Budějovice SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 4 3:14.91
Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Rabiňáková, Kordíková, Kotková, Kaletová Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 6 DQ 163.3b

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.641.681.711.741.771.801.831.861.891.911.93
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 16 1.86 -XO-OOOXXOOXO-XXX
2 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 13 1.83 OOOOOXXOXXOXXOXXX
3 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 6 1.80 O-OOOOOXXX
4 Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha,z.s. PSK Olymp Praha,z.s.
01 9 1.80 OOOOOXOXOXXX
5 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 17 1.80 -XOXOOOOXOXXX
6 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most AK Most
01 12 1.77 OOOOXOXOXXX
7 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 14 1.74 OOOXOOXXX
8 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 11 1.71 OOXOOXXX
8 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva Trutnov TJ Lokomotiva Trutnov
01 8 1.71 OOXOOXXX
10 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 1.71 OOXXOOXXX
11 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 1 1.71 OOXOXOXXX
12 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s. Atletický klub Zlín, z.s.
01 10 1.71 OOXXOXXOXXX
13 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 5 1.71 OXOXXOXXOXXX
14 Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
01 3 1.71 XXOXOXXOXXOXXX
15 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 7 1.68 OXOXXOXXX
16 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
01 2 1.64 XXOOXXX
17 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, o.s. AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 15 1.60 XXOXXX
Celkem 17 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 09:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.541.581.611.641.671.701.73
1 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 20 1.70 OOOOOXOXXOXXX
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 19 1.67 -OOOOOXXX
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC Brno JAC Brno
01 17 1.64 OOXOXOXOXXX
4 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 16 1.61 XOXXOOOXXX
5 Martina PoláčkováMartina Poláčková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
01 7 1.61 OOOXXOXXX
6 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno JAC Brno
02 10 1.61 OOXOXXOXXX
7 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 18 1.61 XOOXOXXOXXX
8 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s. Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 15 1.58 OOOXXX
9 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s. SK DVOJKA Praha z.s.
01 12 1.58 OXOXXOXXX
9 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis Praha SK Aktis Praha
01 14 1.58 OXOXXOXXX
11 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC Brno JAC Brno
01 11 1.54 OOXXX
11 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 8 1.54 OOXXX
11 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 9 1.54 OOXXX
14 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ ATLETIK RUDNÁ
01 4 1.54 OXOXXX
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 13 1.54 OXOXXX
16 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 1 1.54 XOXOXXX
17 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 6 1.54 OXXOXXX
18 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
02 5 1.50 OXXX
18 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 3 1.50 OXXX
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 2 NM
Celkem 20 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 14:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.452.652.853.003.153.303.453.603.703.803.904.00
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
01 15 3.90 ------OOXOOXOXXX
2 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 14 3.80 ---O-OOXOXOOXXX
3 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 10 3.70 --OOOOXOXOOXXX
4 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 12 3.45 -OOOOXOOXXX
5 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 11 3.45 -O-OXOXOOXXX
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
01 13 3.45 ---XXOO-XOXXX
7 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
01 9 3.30 --OOXXOXXOXXX
8 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 8 3.00 OOOOXXX
9 Jan VostrovskýJan Vostrovský
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
01 7 3.00 -OXOXOXXX
10 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
01 4 3.00 OOXXOXOXXX
11 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3 2.85 XOOXOXXX
12 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. TJ Nová Včelnice, z.s.
02 6 2.85 OOXXOXXX
13 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
01 2 2.65 OOXXX
14 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub Praha Univerzitní sportovní klub ...
01 5 2.65 OXOXXX
15 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 1 2.45 OXXX
Celkem 15 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.002.152.302.452.602.752.903.053.153.253.37
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
02 12 3.25 ---OOOOOXOXOXXX
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 11 3.15 -----OOOOXXX
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 10 3.05 ---OOOOOXXX
4 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.
01 9 2.90 ----OOOX
5= Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
02 1 2.60 OOOOOXXX
5= Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4 Spartak Praha 4
01 8 2.60 OOOOOXXX
7 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 7 2.60 OOOOXOXXX
8 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
01 5 2.60 OOOXXOXXOXXX
9 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, z. s. Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 2 2.45 OOOXOXXX
10= Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ Jičín AC TJ Jičín
01 6 2.30 OOOXXX
10= Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
03 3 2.30 OOOXXX
Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 4 NM
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice T. J. Sokol České Budějovice
02 17 6.59 6.476.566.596.596.486.456.56
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 16 6.47 X5.686.236.236.066.47X
3 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 15 6.14 6.006.075.916.075.765.256.14
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
01 12 5.99 5.705.69X5.705.825.785.99
5 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 5.84 X5.845.675.845.40X5.69
6 Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
01 7 5.80 5.805.755.765.805.565.37X
7 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 13 5.75 5.75--5.75---
8 Jan ChmelářJan Chmelář
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 1 5.57 3.53X5.575.57XX4.48
9 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 9 5.48 5.295.305.485.48
10 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. TJ Sokol Roudnice n/L.
01 6 5.37 5.185.375.125.37
11 Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
01 2 5.36 5.165.36X5.36
12 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolek TJ Spartak Třebíč, spolek
01 4 5.00 5.00--5.00
13 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
02 3 4.78 XX4.784.78
Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
01 10 DNS
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. Atletika Jižní Město z.s.
01 14 DNS
Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5 DNS
Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 8 NM
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.3.2016 - 16:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER Turnov AC SYNER Turnov
01 17 NL 5.87 5.61-5.655.655.675.605.87
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 16 5.44 5.44X5.215.44XXX
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 14 5.41 5.06X5.415.41X5.305.28
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK PROVOD Ústí n/L. USK PROVOD Ústí n/L.
01 7 5.36 X5.325.335.335.355.36X
5 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 11 5.28 XX5.205.205.27X5.28
6 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 10 5.24 X5.045.225.225.15X5.24
7 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 12 5.22 5.03X5.225.225.125.185.04
8 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
01 13 5.19 X5.195.125.194.724.754.97
9 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis Praha SK Aktis Praha
01 8 5.18 5.055.185.015.18
10 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
02 6 5.15 4.985.035.155.15
11 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 3 5.07 4.865.074.845.07
12 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
SK Dobruška SK Dobruška
01 5 5.04 5.03X5.045.04
13 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
01 9 5.04 5.04XX5.04
14 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
01 1 5.02 4.905.024.635.02
15 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4 5.01 4.865.01X5.01
16