Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň

Praha-Stromovka (5. - 6. 3. 2016)

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 18:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 NL 37.65 Q
2 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 5 38.98
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 39.19
4 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.35
5 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 39.44
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 18:17) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.47 Q
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.14 q
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.23
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.71
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 41.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 18:24) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.26 Q
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.62 q
3 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.34
4 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.59
5 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.82
6 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 41.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.3.2016 - 18:31) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 38.36 Q
2 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 6 39.06
3 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 40.37
4 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.82
5 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 40.88
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.47 Q
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 4 NL 37.65 Q
3 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.14 q
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 38.26 Q
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 38.36 Q
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.62 q
7 Daniel LeharDaniel Lehar 01 AK ŽatecAK Žatec 5 38.98
8 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC ČáslavAC Čáslav 6 39.06
9 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 39.19
10 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 39.23
11 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 39.34
12 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.35
13 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 39.44
14 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 39.59
15 Filip KrivčíkFilip Krivčík 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 40.37
16 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 40.71
17 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 40.82
18 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 40.82
19 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 40.88
20 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 41.26
21 Tomáš VitásekTomáš Vitásek 01 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 41.48
22 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 41.89
Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 NL 37.10
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 37.54
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 37.83
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 38.21
5 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 38.48
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 39.04
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: Vítěz (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 5.3.2016 - 17:40) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.07 Q
2 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 42.19 q
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 43.83
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.12
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.3.2016 - 17:47) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 4 41.38 Q
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 43.15
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 6 43.54
4 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.3.2016 - 17:54) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.05 Q
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.53
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 42.96
4 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.23
5 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 44.34
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 44.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.3.2016 - 18:01) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 41.72 Q
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.90 q
3 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 43.60
4 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 43.68
5 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 43.79
6 Terezie HolkováTerezie Holková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 43.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 41.05 Q
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 41.07 Q
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 4 41.38 Q
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 41.72 Q
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 41.90 q
6 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 5 42.19 q
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 42.53
8 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 42.96
9 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 43.15
10 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 43.23
11 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 6 43.54
12 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1 43.60
13 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 3 43.68
14 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 43.79
15 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 43.83
16 Terezie HolkováTerezie Holková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 43.95
17 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 44.12
18 Adéla JírováAdéla Jírová 02 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1 44.34
19 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 3 44.55
20 Radka EltnerováRadka Eltnerová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 45.03
Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 6.3.2016 - 11:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 NL 39.75
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC ČáslavAC Čáslav 3 40.43
3 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 40.59
4 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 41.76
5 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1 42.61
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 42.63
Celkem 6 závodníků