Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň

Ostrava (12. 3. 2016)

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 08.01
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.19
3 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.36
4 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.46
5 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
6 Leo SauerLeo Sauer 05 BratislavaBratislava 09.01
7 Jakub DrobnýJakub Drobný 03 BratislavaBratislava 09.06
8 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.22
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia KrchňákováSofia Krchňáková 03 BratislavaBratislava 08.36
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.40
3 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 08.57
4 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 08.70
5 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.88
6 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.92
7 Lea LibičováLea Libičová 03 BratislavaBratislava 08.95
8 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 08.95
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 19.56
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.31
3 Jan TrundaJan Trunda 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.77
4 Roman HaraslinRoman Haraslin 03 BratislavaBratislava 21.90
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SikoraMarek Sikora 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.22
2 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.44
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.39
4 Samuel NjambiSamuel Njambi 03 BratislavaBratislava 23.02
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia KrchňákováSofia Krchňáková 03 BratislavaBratislava 20.23
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 20.28
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.33
4 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 20.91
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.46
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.97
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 21.80
4 Sarah KekeliováSarah Kekeliová 04 BratislavaBratislava 21.94
MS Lea LibičováLea Libičová 03 BratislavaBratislava 22.07
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 42.16
2 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.48
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.20
4 Leo SauerLeo Sauer 05 BratislavaBratislava 49.97
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.47
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.89
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.43
4 Mário SauerMário Sauer 04 BratislavaBratislava 48.69
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 44.09
2 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.86
3 Michaela BačováMichaela Bačová 04 BratislavaBratislava 47.00
4 Anna HalasováAnna Halasová 03 Slovácký běžecký klub Kyjov, z.s.Slovácký běžecký klub Kyjov... 49.13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.89
2 Ela PotockáEla Potocká 03 BratislavaBratislava 47.78
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.47
4 Barbora AlexováBarbora Alexová 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 50.38
MS Simona ŠimečkováSimona Šimečková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.43
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2:25.53
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:27.44
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:31.40
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:41.40
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2:41.56
6 Viktória TrgováViktória Trgová 06 BratislavaBratislava 2:47.00
7 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:47.71
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:04.25
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:04.71
3 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:07.11
4 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.99
5 Josef RacekJosef Racek 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5:17.50
6 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:37.38
7 Mikuláš JózsaMikuláš Józsa 06 BratislavaBratislava 5:52.64
8 Frederik LániFrederik Láni 04 BratislavaBratislava 6:06.69
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.66
2 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.85
3 Marek KrčmářMarek Krčmář 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.21
4 František JustaFrantišek Justa 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.83
5 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.22
6 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.33
7 Jakub DrobnýJakub Drobný 03 BratislavaBratislava 11.80
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.94
2 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.19
3 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10.35
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10.56
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.06
6 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.52
7 Barbora BankošováBarbora Bankošová 05 BratislavaBratislava 12.14
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Ježek, Křížková, Štoudková, Sekera A Ježek, Křížková, Štoudková, Sekera SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1:51.66
2 A Trunda, Musil, Lautnerová, Krbcová A Trunda, Musil, Lautnerová, Krbcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.54
3 Zdražilová, Šimečková, Dzida, Navrátil Zdražilová, Šimečková, Dzida, Navrátil SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.47
4 A Krchňáková, Kekeliová, Haraslin, Sauer L. A Krchňáková, Kekeliová, Haraslin, Sauer L. BratislavaBratislava 2:01.85
Poznámky:
Smíšená štafeta: 2 ml. žáci a 2 ml. žákyně, s různou oddílovou příslušností
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Nýč, Bolardt, Pardubská, Čepelová B Nýč, Bolardt, Pardubská, Čepelová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.70
2 B Libičová, Čederlová, Sauer M., Drobný B Libičová, Čederlová, Sauer M., Drobný BratislavaBratislava 1:59.58
3 B Doležal, Slavíčková, Špačková, Budík B Doležal, Slavíčková, Špačková, Budík SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1:59.75
Poznámky:
Smíšená štafeta: 2 ml. žáci a 2 ml. žákyně, s různou oddílovou příslušností

Celkové výsledky
1. PRAHA 182,5 bodů
2. OSTRAVA 170,5
3. BRNO 162,5
4. BRATISLAVA 75,5
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František JustaFrantišek Justa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 1.51
2= Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.46
2= Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.46
4 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.37
5 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.31
6= Jakub DrobnýJakub Drobný
BratislavaBratislava
03 1.23
6= Jan RezekJan Rezek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1.23
8 Adam PaškoAdam Paško
BratislavaBratislava
03 1.18
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.45
2 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 1.40
3 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 1.37
4 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.34
5 Barbora KorusováBarbora Korusová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.34
6 Ela PotockáEla Potocká
BratislavaBratislava
03 1.31
7 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.28
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.31
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.77
3 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.63
4 Ondřej BudíkOndřej Budík
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 4.61
5 Josef MusilJosef Musil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.54
6 David JislDavid Jisl
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 4.07
7 Martin CisárMartin Cisár
BratislavaBratislava
03 4.01
8 Adam PaškoAdam Paško
BratislavaBratislava
03 3.84
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.66
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.49
3 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.37
4 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.34
5 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.19
6 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.09
7 Ela ČederlováEla Čederlová
BratislavaBratislava
04 4.04
8 Rebecca KollárováRebecca Kollárová
BratislavaBratislava
03 3.89
MS Sarah KekeliováSarah Kekeliová
BratislavaBratislava
04 4.10
MS Barbora BankošováBarbora Bankošová
BratislavaBratislava
05 4.01
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 11.46
2 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 11.44
3 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 09.91
4 Sabina HorákováSabina Horáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 09.72
5 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 09.42
6 Vivien HurbanováVivien Hurbanová
BratislavaBratislava
03 09.08
7 Sofia KrchňákováSofia Krchňáková
BratislavaBratislava
03 07.97
8 Stela HolasováStela Holasová
BYAC BrnoBYAC Brno
04 07.30
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 12.3.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SkotákMartin Skoták
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 11.05
2 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 10.41
3 Viktor RezekViktor Rezek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 10.37
4 Oliver ŠtefanOliver Štefan
BratislavaBratislava
03 09.86
5 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur...
03 08.43
6 Jakub UrbánekJakub Urbánek
BYAC BrnoBYAC Brno
03 08.06
7 Martin CisárMartin Cisár
BratislavaBratislava
03 06.67
Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 DNS
Celkem 8 závodníků