Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (13. 1. 2016)

Skok daleký - Žáci

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5.71
2 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 5.51
3 Matěj KrálMatěj Král
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 5.40
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 5.35
5 Adam ŽákAdam Žák
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.25
6 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.10
7 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.92
8 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.72
9 Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.50
10 Filip BartošFilip Bartoš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.42
11 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.37
12 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.32
13 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 4.15
14 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.98
15 Marián GondekMarián Gondek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.94
16 Jonáš ZajíčekJonáš Zajíček
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 3.69
17 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 3.67
18 Adam LudvíkAdam Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.57
19 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 3.46
20 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
04 3.39
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 13.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 5.15
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.94
3 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.93
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.76
5 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.70
6 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.55
7 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.46
8 Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
01 4.38
9 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.31
10 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.29
11 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.28
13 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.25
12 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.25
14 Barbora VenclováBarbora Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.20
15 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová
AK při ZŠ Prokopa Holého LounyAK při ZŠ Prokopa Holého Louny
02 4.18
16 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.17
17 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.14
19 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 4.10
18 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.10
20 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.09
21 Barbora CihelkováBarbora Cihelková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.06
22 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.03
23 Ester PinováEster Pinová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.97
24 Karolína ŠtoglováKarolína Štoglová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
02 3.95
25 Anna KubešováAnna Kubešová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.94
26 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.81
27 Aneta FeixováAneta Feixová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.81
28= Sára MichkováSára Michková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.59
28= Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.59
30 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.54
31 Nicole PřibylováNicole Přibylová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.51
32 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 3.48
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Kristýna HonsůKristýna Honsů
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Celkem 35 závodníků