Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS (do 13 let)

Praha-Juliska (21. 1. 2016)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.47
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.61
3 Patrik BálekPatrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.65
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.32
2 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.45
3 Michal HrbekMichal Hrbek 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 15.62
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.38
2 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.67
3 Matyáš MoggMatyáš Mogg 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.91
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.70
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.79
3 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14.65
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŘehákJakub Řehák 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.93
2 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.18
3 Matyáš PřibylMatyáš Přibyl 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 14.85
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 12.07
2 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.09
3 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.32
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.26
2 Aneta BulínováAneta Bulínová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 12.72
3 Olivie CarrOlivie Carr 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 14.58
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.10
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.80
Emma ComerováEmma Comerová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.81
2 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.38
3 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.95
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.91
2 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.95
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.65
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.21
2 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.45
3 Lizaveta KazhemiakaLizaveta Kazhemiaka 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.00
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 11.48
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 11.52
3 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.99
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lara StoilováLara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.54
2 Eliška ŠárováEliška Šárová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.71
3 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.05
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.12
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.38
Celkem 2 závodníků
Běh 9 (čt, 21.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZikováKlára Ziková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 14.39
2 Monika TrakslováMonika Trakslová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.20
Celkem 2 závodníků