výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Strahov (29. 1. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.28
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17.50
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.63
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 17.79
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.82
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.18
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.19
2 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 18.53
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.71
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 18.39
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.82
3 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.66
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.15
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.52
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.97
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.78
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.01
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.03
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SchätzMarek Schätz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.19
2 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.00
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.46
4 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.39
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 20.08
2 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.27
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 20.40
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.75
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.63
2 Karel KuncKarel Kunc 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.94
3 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.51
4 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.62
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.88
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.88
3 Olin ToušOlin Touš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.02
4 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.33
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.06
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.18
3 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.42
4 Georg HopfgartnerGeorg Hopfgartner 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.59
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.35
2 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.28
3 Karel DvořákKarel Dvořák 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.72
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.08
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.42
3 Jakub JiruchaJakub Jirucha 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.67
4 Robin AdamecRobin Adamec 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.10
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.97
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.01
3 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.08
4 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.37
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.30
2 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.45
3 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.72
4 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.68
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.18
2 Filip SnížekFilip Snížek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.24
3 Samuel GrullichSamuel Grullich 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.35
4 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.05
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.90
2 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.13
3 Matěj PošívalMatěj Pošíval 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.24
Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VrzoňOndřej Vrzoň 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.20
2 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.48
3 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.85
4 Hisem VadymHisem Vadym 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 28.37
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.40
2 Artem EfremovArtem Efremov 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.21
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.66
4 Jan KorseltJan Korselt 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.68
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.49
2 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.75
3 Kryštof KafkaKryštof Kafka 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.59
4 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.83
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.52
2 Marek TobiášMarek Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.58
3 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.84
4 Petr ChalupaPetr Chalupa 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.09
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.72
2 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.82
3 Libor ZelenkaLibor Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.07
Lukáš NovákLukáš Novák 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.40
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.49
3 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.09
4 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.64
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.45
2 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.53
3 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.11
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.76
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.99
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.90
2 Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 20.07
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.42
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 20.04
2 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.07
3 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.00
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.07
2 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.16
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.84
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.71
2 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.78
3 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.72
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.72
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.01
3 Jana ZítkováJana Zítková 02 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 21.25
4 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 AK ELNA PočeradyAK ELNA Počerady 22.60
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 20.80
2 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.89
3 Veronika NěmcováVeronika Němcová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.52
4 Nikola VackováNikola Vacková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.57
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.07
2 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.36
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.37
4 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.47
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.97
2 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.66
3 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.88
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.95
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.74
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.66
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.70
Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franceska SlobodaFranceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.88
2 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.82
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.37
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.54
2 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.84
3 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 21.85
4 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.04
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.29
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.86
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.95
4 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 22.85
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PrášilováKlára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.11
2 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.66
3 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.68
4 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.31
Celkem 4 závodníků
Běh 16 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 21.60
2 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21.60
3 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.77
4 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.17
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.01
2 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.56
3 Aneta MüllerováAneta Müllerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84
4 Chiara VaccinoChiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.69
Celkem 4 závodníků
Běh 18 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.35
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.82
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.35
4 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 19 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka ValáškováŠárka Valášková 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.05
2 Adéla PlacháAdéla Plachá 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.39
3 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.75
4 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.99
Celkem 4 závodníků
Běh 20 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amaliya KorsekoAmaliya Korseko 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.69
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.02
3 Klára VenclováKlára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.18
4 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.29
Celkem 4 závodníků
Běh 21 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.91
2 Adéla HausnerováAdéla Hausnerová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 22.61
3 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.97
4 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.91
Celkem 4 závodníků
Běh 22 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 22.09
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.35
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.38
4 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.41
Celkem 4 závodníků
Běh 23 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
2 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.93
3 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.95
4 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.29
Celkem 4 závodníků
Běh 24 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.60
2 Tereza HumplováTereza Humplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.79
3 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.29
4 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.35
Celkem 4 závodníků
Běh 25 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 23.12
2 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.28
3 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.11
Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 26 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.98
2 Adina KremlíkováAdina Kremlíková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.79
3 Amálie BalážováAmálie Balážová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.90
Lizaveta KozhemiakaLizaveta Kozhemiaka 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 27 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 20.13
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.36
3 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.86
4 Denisa KublováDenisa Kublová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 26.87
Celkem 4 závodníků
Běh 28 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.04
2 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 24.34
3 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.46
4 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.51
Celkem 4 závodníků
Běh 29 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.27
2 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.42
3 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.64
4 Agáta MerhautováAgáta Merhautová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 26.22
Celkem 4 závodníků
Běh 30 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.06
2 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.10
3 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.62
4 Nika PeerováNika Peerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.31
Celkem 4 závodníků
Běh 31 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DoubravováMichaela Doubravová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.92
2 Kristýna WisterováKristýna Wisterová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.35
3 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 22.76
4 Terezie MasopustováTerezie Masopustová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.71
Celkem 4 závodníků
Běh 32 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie FridrichováNatálie Fridrichová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.84
2 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.22
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.13
4 Christina PittChristina Pitt 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.51
Celkem 4 závodníků
Běh 33 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.63
2 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.39
3 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.61
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.44
Celkem 4 závodníků
Běh 34 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.85
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.30
3 Anežka SvobodováAnežka Svobodová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.84
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.52
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.77
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.67
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.24
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.15
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.31
Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.04
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.74
3 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.82
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.90
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 42.62
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří 43.49
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.64
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.35
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 44.04
3 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.61
4 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.15
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.66
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.93
3 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44.37
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 44.84
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.43
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.12
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.15
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.31
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.24
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.85
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.98
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Georg HopfgartnerGeorg Hopfgartner 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.57
2 Filip SnížekFilip Snížek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.44
3 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.17
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 61.43
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.50
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.45
3 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.66
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 56.34
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.26
2 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.59
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.73
4 Matěj PošívalMatěj Pošíval 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.33
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.62
2 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.75
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.21
4 Adam BalászAdam Balász 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.73
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.68
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.80
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.47
4 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.44
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.42
2 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.27
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 70.69
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.05
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.92
4 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.22
Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.01
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.75
4 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.91
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 45.24
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.51
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.14
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.48
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.55
3 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.35
4 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.70
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.53
2 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.88
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.97
4 Ivana TomíčkováIvana Tomíčková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.89
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.66
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 49.10
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.44
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.52
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.49
2 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.18
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.98
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.91
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franceska SlobodaFranceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.72
2 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.47
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.08
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.26
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 49.71
2 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.99
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.16
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.74
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.23
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.27
3 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.25
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 54.40
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 52.43
1 Klára PrášilováKlára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.97
2 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 51.46
4 Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 54.17
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.22
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.89
3 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 68.46
Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.57
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.91
3 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.40
Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.05
2 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.40
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.43
4 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.93
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.03
2 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 56.73
3 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.97
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.33
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.53
3 Nika PeerováNika Peerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.87
Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.88
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.48
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.26
4 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.34
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:25.24
2 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:26.92
3 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.75
4 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.76
5 Alfred HoštičkaAlfred Hoštička 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:36.46
6 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:36.73
7 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.27
8 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:40.22
9 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.50
Kilián FrankKilián Frank 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:29.38
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:29.84
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.95
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:31.63
5 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:35.02
6 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:43.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:32.14
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:38.30
3 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.22
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.26
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:42.44
6 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:44.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie NováNatálie Nová 01 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 2:43.51
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.38
3 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.88
4 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:48.29
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:51.96
6 Tereza MershonováTereza Mershonová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:52.76
7 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:59.66
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.76
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:07.40
3 Aneta ŠimákováAneta Šimáková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:09.41
4 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:11.18
5 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:15.87
6 Nikola HorkáNikola Horká 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:15.88
7 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:17.02
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.05
2 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.57
3 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:55.19
4 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.69
5 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.87
6 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:29.00
7 Agáta MerhautováAgáta Merhautová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:31.46
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 01 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:36.18
2 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:05.32
3 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:07.91
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:11.83
5 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:15.83
6 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:20.93
7 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:21.55
8 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:23.44
9 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:28.44
10 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 5:28.65
11 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 5:37.33
Kilián FrankKilián Frank 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.67
2 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Královské VinohradyTJ Sokol Královské Vinohrady
01 1.61
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 1.46
4 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.46
Hynek MertaHynek Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 NH
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.61
2 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.58
3 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 1.58
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 1.55
5 Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.52
6 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 1.52
7 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.46
8 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.43
9 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 1.40
10 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.40
11= Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.35
11= Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.35
11= Daniela VocáskováDaniela Vocásková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.35
11= Nikola VackováNikola Vacková
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
01 1.35
15 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 1.35
16 Ivana TomíčkováIvana Tomíčková
AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň
01 1.35
17= Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 1.30
17= Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.30
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 NH
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.50
2 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 3.20
3 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2.70
4 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 2.30
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.20
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.40
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.37
3 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.37
4 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.97
5 Jakub StezkaJakub Stezka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.96
6 Miroslav MatějkaMiroslav Matějka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.67
7 David AyeniDavid Ayeni
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.66
8 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.64
9 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
01 4.62
10 Marek SchätzMarek Schätz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.56
11 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.51
12 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.50
13 Josef MusilJosef Musil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 4.36
14 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.20
15 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 4.19
16 David ŠalandaDavid Šalanda
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 4.17
17 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.14
18 Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.14
19 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.11
20 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.98
21 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.95
22 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.95
23 Vít TechnikVít Technik
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.92
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.07
2 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.91
3 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartaka Praha 4Spartaka Praha 4
02 4.90
4 Ema KaletováEma Kaletová
Spartaka Praha 4Spartaka Praha 4
02 4.89
5 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.84
6 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.84
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.78
8 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.73
9 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.69
10 Šárka ValáškováŠárka Valášková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
02 4.67
11 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.66
12 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 4.64
13 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.55
14 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. Tepo KladnoA. C. Tepo Kladno
02 4.54
15 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.50
16 Sára PšeničkováSára Pšeničková
Atletika NeratoviceAtletika Neratovice
03 4.47
17 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.47
18 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.45
19 Michaela DoubravováMichaela Doubravová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.43
20 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.41
21 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.38
22 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 4.37
24 Veronika NěmcováVeronika Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.32
25 Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.24
26 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.23
27 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.22
28 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.21
29 Tereza DörflerováTereza Dörflerová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 4.14
30 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.10
31 Barbora CihelkováBarbora Cihelková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.08
32 Kristýna ZikováKristýna Ziková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.07
33 Alicia JoklováAlicia Joklová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.07
34 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.02
35 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 4.01
36 Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.00
37 Daniela VocáskováDaniela Vocásková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.92
38 Anežka SvobodováAnežka Svobodová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.92
39 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.88
40 Adriana MolováAdriana Molová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.87
41 Edita VaculíkováEdita Vaculíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.86
42 Dominika ŠtěpničkováDominika Štěpničková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.84
43 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.83
44 Radana BudzanowskáRadana Budzanowská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.80
45 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 3.78
46 Barbora KupkováBarbora Kupková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.69
47 Pavlína KubešováPavlína Kubešová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.53
48 Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.41
49 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.23
Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 NM
Celkem 49 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 11.25
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.12
3 Michaela PetreckáMichaela Petrecká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 10.03
4 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 09.98
5 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 09.69
6 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 09.16
7 Noemi FritzováNoemi Fritzová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.90
8 Kristina MerunkováKristina Merunková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 08.47
9 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 08.37
10 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 07.73
11 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 07.63
12 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 07.63
13 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 07.57
14 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 07.32
15 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 07.00
16 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.60
17 Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.55
18 Aneta MüllerováAneta Müllerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.52
19 Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 06.18
20 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 06.10
21 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 06.06
22 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 06.05
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.15
2 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 10.81
3 Miroslav JanatkaMiroslav Janatka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 10.38
4 Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 10.33
5 Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 09.50
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.33
7 Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 09.08
8 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.70
9 Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 08.39
10 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 07.96
11 Karel KuncKarel Kunc
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.50
12 Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 07.40
13 Tomislav JočičTomislav Jočič
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 07.38
14 Hynek MertaHynek Merta
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 07.19
15 Jakub JiruchaJakub Jirucha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 06.90
16 Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 06.86
17 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.84
18 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 06.00
Celkem 18 závodníků