Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Strahov (29. 1. 2016)

800 m - Žáci

(pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:25.24
2 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:26.92
3 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:27.75
4 Ondřej FábryOndřej Fábry 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.76
5 Alfred HoštičkaAlfred Hoštička 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:36.46
6 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:36.73
7 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.27
8 Lukáš HanousekLukáš Hanousek 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:40.22
9 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.50
Kilián FrankKilián Frank 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:29.38
2 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:29.84
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:30.95
4 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:31.63
5 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:35.02
6 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:43.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:32.14
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:38.30
3 Marie StarostováMarie Starostová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.22
4 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.26
5 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC ČáslavAC Čáslav 2:42.44
6 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:44.69
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Natálie NováNatálie Nová 01 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 2:43.51
2 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:47.38
3 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.88
4 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2:48.29
5 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 2:51.96
6 Tereza MershonováTereza Mershonová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:52.76
7 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 2:59.66
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:01.76
2 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:07.40
3 Aneta ŠimákováAneta Šimáková 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:09.41
4 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:11.18
5 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:15.87
6 Nikola HorkáNikola Horká 03 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 3:15.88
7 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:17.02
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.05
2 Natálie PleskačováNatálie Pleskačová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.57
3 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:55.19
4 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:01.69
5 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.87
6 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:29.00
7 Agáta MerhautováAgáta Merhautová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:31.46
Celkem 7 závodníků