výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Strahov (29. 1. 2016)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.52
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.77
3 Štěpán ČechŠtěpán Čech 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 41.67
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.24
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.15
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.96
2 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.31
Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.04
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.74
3 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.82
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.90
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 42.62
3 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad OhříTJ Klášterec nad Ohří 43.49
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.64
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.35
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 44.04
3 Vít TechnikVít Technik 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.61
4 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.15
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.66
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.93
3 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 44.37
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 44.84
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.43
2 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.12
3 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.15
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.31
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.24
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.85
3 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.98
4 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.00
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Georg HopfgartnerGeorg Hopfgartner 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.57
2 Filip SnížekFilip Snížek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.44
3 Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.17
4 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 61.43
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.50
2 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.45
3 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.66
4 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 56.34
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.26
2 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.59
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.73
4 Matěj PošívalMatěj Pošíval 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.33
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.62
2 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 42.75
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.21
4 Adam BalászAdam Balász 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.73
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.68
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.80
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.47
4 Jakub BílekJakub Bílek 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.44
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.42
2 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.27
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 70.69
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 42.00
2 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 44.05
3 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.92
4 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.22
Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 44.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.01
3 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.75
4 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.91
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 45.24
2 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.51
3 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.14
Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 44.48
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.55
3 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.35
4 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.70
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 46.53
2 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.88
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.97
4 Ivana TomíčkováIvana Tomíčková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.89
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.66
2 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 49.10
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.44
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.52
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.49
2 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.18
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.98
4 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 50.91
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franceska SlobodaFranceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 45.72
2 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.47
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.08
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.26
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 49.71
2 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.99
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.16
4 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.74
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.23
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.27
3 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.25
4 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 54.40
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 52.43
1 Klára PrášilováKlára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.97
2 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 51.46
4 Anna Marie BenoniAnna Marie Benoni 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 54.17
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.22
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.89
3 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 68.46
Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.57
2 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.91
3 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.40
Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
P-163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.05
2 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 55.40
3 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.43
4 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.93
Celkem 4 závodníků
Běh 15 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.03
2 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 56.73
3 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.97
Celkem 3 závodníků
Běh 16 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.33
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.53
3 Nika PeerováNika Peerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.87
Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 17 (pá, 29.1.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 52.88
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.48
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.26
4 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.34
Celkem 4 závodníků