výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (3. 2. 2016)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.32
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.32
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.52
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
6 Václav VoldřichVáclav Voldřich 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.58
7 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.64
8 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.75
2 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.82
3 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.95
4 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
5 Dominik HošekDominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.69
6 Martin KrálMartin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.96
7 Jan PurhartJan Purhart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.04
8 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
3 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
4 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.99
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.09
6 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.16
7 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.18
8 Vít TranVít Tran 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.21
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.10
2 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.13
3 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.20
4 Jan ŠčepánJan Ščepán 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.20
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.21
6 Adam MíkaAdam Míka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.38
7 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KadlecMatěj Kadlec 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.02
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.09
3 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.41
5 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.43
6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.46
7 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.56
8 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.31
2 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.37
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.50
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.73
5 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.80
6 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.89
7 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.90
Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.91
2 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
3 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.59
4 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.78
5 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
6 Ondřej KramešOndřej Krameš 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.88
7 Filip BartošFilip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
8 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.47
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián KlimešSebastián Klimeš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.07
2 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.25
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.26
4 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.31
5 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.32
6 Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.50
7 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.65
8 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.75
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JiruchaJakub Jirucha 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
2 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.80
3 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.11
4 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
5 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.46
6 Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.67
7 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.83
8 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.73
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
2 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.17
3 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
4 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.33
5 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.52
6 Pavel KollerPavel Koller 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.54
7 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.69
8 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.45
1 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.90
Celkem 9 závodníků
Běh 11 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.18
3 Tomáš BeránekTomáš Beránek 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
4 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.32
5 Jakub KudláčekJakub Kudláček 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.35
6 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.50
7 David KarolDavid Karol 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.94
8 Thai Bao TranThai Bao Tran 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.08
1 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.07
2 Michal JáraMichal Jára 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.09
Celkem 9 závodníků
Běh 12 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.52
5 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.66
6 Kryštof SašekKryštof Sašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.77
7 Benjamin MrázikBenjamin Mrázik 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.99
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.59
1 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.12
2 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.86
3 Ondřej ŽilkaOndřej Žilka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.13
Celkem 9 závodníků
Běh 13 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Adam PolášekAdam Polášek 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.16
5 Jan ŠikýřJan Šikýř 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.52
6 Jan KristaJan Krista 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.64
7 Jan PoliakJan Poliak 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.77
Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
1 Radim DostálRadim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.56
2 Šimon PittermannŠimon Pittermann 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.73
3 Petr FomenkoPetr Fomenko 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.07
4 Robert SamekRobert Samek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.96
Celkem 9 závodníků
Běh 14 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.14
6 Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.16
7 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.53
8 Jiří UllspergerJiří Ullsperger 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.72
1 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.15
2 Vojtěch VlkVojtěch Vlk 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.28
3 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.35
4 Vojtěch HospodkaVojtěch Hospodka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.42
5 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.70
Celkem 9 závodníků
Běh 15 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.04
7 Jakub KojanJakub Kojan 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.15
8 Lukáš NovákLukáš Novák 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.16
1 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.91
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
3 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.52
4 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.70
5 Jan RajmonJan Rajmon 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.90
6 Michal VeitsMichal Veits 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.10
Celkem 9 závodníků
Běh 16 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
7 Filip HübschFilip Hübsch 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.40
Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DQ
1 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.42
2 Petr OndříčekPetr Ondříček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.84
3 David FilipDavid Filip 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
4 Vojtěch SlavíčekVojtěch Slavíček 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.18
5 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.34
6 David SmutnýDavid Smutný 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.51
7 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.01
Celkem 9 závodníků
Běh 17 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HošekDominik Hošek 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.87
2 Martin KrálMartin Král 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.07
3 Jan PurhartJan Purhart 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.31
4 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.39
5 Ondřej SahulaOndřej Sahula 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.50
6 Marek NěmecMarek Němec 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.05
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.12
3 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.25
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.26
5 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
6 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.36
7 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.36
8 Tereza ŠandováTereza Šandová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.40
2 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.52
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
6 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
7 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.91
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.47
2 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.69
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 08.71
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.00
5 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.05
6 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.11
7 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.14
8 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.31
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
2 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.67
3 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.71
4 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.82
5 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.98
6 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
7 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
8 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.76
2 Vendula CikánováVendula Cikánová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
3 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.86
4 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 02 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.87
5 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.92
6 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
7 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.00
8 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.03
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
2 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.83
3 Magdaléna FílováMagdaléna Fílová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.85
4 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.86
5 Valentýna DuškováValentýna Dušková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.99
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.11
7 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.17
8 Johana KřepelkováJohana Křepelková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.35
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.52
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.55
4 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.58
5 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.60
6 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.75
7 Karolína MutlováKarolína Mutlová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.78
8 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.10
2 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.12
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.20
4 Hana SojkováHana Sojková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.29
5 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.41
6 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.43
7 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.48
8 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.72
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
2 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
3 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.14
4 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.26
5 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.29
6 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.32
7 Šárka DaňkováŠárka Daňková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
8 Lucie DavisLucie Davis 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.09
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.44
2 kateřina Dondovákateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.47
3 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 08.67
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.72
5 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.85
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
7 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
8 Hana SkořepováHana Skořepová 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.43
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.93
2 Tereza BastlováTereza Bastlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.05
3 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
4 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.10
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.28
6 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
7 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.33
8 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.86
2 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.03
3 Tereza NoskováTereza Nosková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.26
5 Adéla PlacháAdéla Plachá 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
6 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.42
7 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.82
Tereza MershonováTereza Mershonová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.11
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
3 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.37
4 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.48
5 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.63
6 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.71
7 Tereza BenešováTereza Benešová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.80
8 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BláhováKlára Bláhová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
2 Markéta JanovskáMarkéta Janovská 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.29
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.38
4 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.47
5 Jana ŠtruncováJana Štruncová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.59
6 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.63
7 Anna DomanskáAnna Domanská 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.67
8 Anežka ČislákováAnežka Čisláková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.42
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.83
2 Nicole DrašnarováNicole Drašnarová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.98
3 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09
4 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.37
5 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.38
6 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.39
7 Šárka VyšatováŠárka Vyšatová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.50
8 Adéla BlahováAdéla Blahová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.15
Celkem 8 závodníků
Běh 16 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka ŠafářováAnežka Šafářová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
2 Karolína TošnarováKarolína Tošnarová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
3 Eliška SchonpflugováEliška Schonpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.30
4 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.66
5 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.74
6 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86
7 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 17 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
2 Eliška PekárkováEliška Pekárková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18
3 Adéla FrckováAdéla Frcková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
4 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.11
5 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.24
6 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.29
7 Žaneta MrázkováŽaneta Mrázková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.41
8 Paula GrandováPaula Grandová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.64
Celkem 8 závodníků
Běh 18 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PšeničkováSára Pšeničková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.81
2 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.82
3 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.92
4 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
5 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.39
6 Barbora ZadražilováBarbora Zadražilová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.52
7 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.54
8 Klára AschermannováKlára Aschermannová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
Celkem 8 závodníků
Běh 19 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PacholíkováDominika Pacholíková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.29
2 Klára EliášováKlára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.60
3 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.66
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.68
5 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.74
6 Eliška ZachovalováEliška Zachovalová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
7 Kateřina LipenskáKateřina Lipenská 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.04
8 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.42
Celkem 8 závodníků
Běh 20 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
2 Sandra VaverkováSandra Vaverková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.33
3 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.43
4 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.30
5 Nika PeerováNika Peerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.39
6 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.44
7 Monika TrakslováMonika Trakslová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.07
8 Emma ComerováEmma Comerová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.45
Celkem 8 závodníků
Běh 21 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.96
2 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.40
3 Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.54
4 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
5 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.70
6 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.97
7 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.27
8 Anna HospodkováAnna Hospodková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.36
Celkem 8 závodníků
Běh 22 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 08.32
2 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.80
3 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
4 Matylda WinterováMatylda Winterová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.06
5 Polina PahkováPolina Pahková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.92
6 Tereza MotlováTereza Motlová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.32
7 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.62
8 Magdalena KrumlovskáMagdalena Krumlovská 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.65
Celkem 8 závodníků
Běh 23 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.52
2 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 09.70
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.79
4 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.91
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.10
Celkem 5 závodníků
Běh 24 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 08.50
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.91
3 Terezie MasopustováTerezie Masopustová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.38
4 Eliška CinibulkováEliška Cinibulková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.65
5 Andrea StejskalováAndrea Stejskalová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.85
6 Julie PokornáJulie Pokorná 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 10.16
7 Aneta ŘehořováAneta Řehořová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
8 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 11.21
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 37.93
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.56
3 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.57
4 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 42.91
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.17
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 38.81
2 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.14
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.31
4 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.68
5 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 45.78
6 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.38
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KrálMatěj Král 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 40.94
2 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.60
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.73
4 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 42.09
5 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.58
6 Ivo HorákIvo Horák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.18
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.20
2 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 41.41
3 Martin HelmichMartin Helmich 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 42.14
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.43
5 Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 42.48
6 Adam NovotnýAdam Novotný 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 56.66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.71
2 Vít JeřábekVít Jeřábek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.87
3 Ondřej LipovýOndřej Lipový 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.45
4 Marek VoborskýMarek Voborský 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.97
5 Kryštof KrátkýKryštof Krátký 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.76
Benjamin MrázikBenjamin Mrázik 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.56
2 Jonáš KořenekJonáš Kořenek 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.50
3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.98
4 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.44
5 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.93
6 Marek ŠtorekMarek Štorek 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 53.56
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 43.66
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 45.74
3 Jan TibitanclJan Tibitancl 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 47.28
4 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.24
5 Pavel BodlákPavel Bodlák 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.31
6 Daniel JánskýDaniel Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.09
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel JindraPavel Jindra 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.06
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 46.70
3 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.77
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.79
Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Kirill ChukanovKirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.33
2 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.05
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 49.82
4 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.45
5 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.70
6 Jan HalířJan Halíř 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 56.56
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.78
2 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.24
3 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.29
4 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 55.88
5 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.10
Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav SedláčekJaroslav Sedláček 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.04
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 51.36
3 Filip KolínFilip Kolín 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.61
4 Adam MackůAdam Macků 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 53.74
5 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.35
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.28
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 48.13
2 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.95
3 Samuel VašinaSamuel Vašina 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.41
4 Ondřej PelantOndřej Pelant 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.29
5 Jakub SchindlerJakub Schindler 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.41
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠmausOndřej Šmaus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.35
2 Adam JelínekAdam Jelínek 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.49
3 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.89
4 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 57.43
Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Janis MachJanis Mach 02 neregistrovanýneregistrovaný 48.37
2 Vojtěch SellnerVojtěch Sellner 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.73
3 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.22
4 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.62
5 Frank KiliánFrank Kilián 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.83
6 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.70
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KolekPetr Kolek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.70
2 Štěpán PavlasŠtěpán Pavlas 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.26
3 Vít TranVít Tran 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 52.67
4 Adam PolášekAdam Polášek 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.10
David SmutnýDavid Smutný 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GoldmanFilip Goldman 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.67
2 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.31
3 Stanislav KopinecStanislav Kopinec 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.83
Bajsangur SoltakhanovBajsangur Soltakhanov 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNS
Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Adam HartmannAdam Hartmann 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KramešOndřej Krameš 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 48.04
2 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 48.32
3 Jiří MatoušekJiří Matoušek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 52.77
4 Kryštof SašekKryštof Sašek 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.79
5 Jan PoliakJan Poliak 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 64.78
Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 18 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MaršálekJakub Maršálek 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.85
2 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 48.99
3 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.79
4 Vendelín KuklaVendelín Kukla 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 58.98
5 Jan ŠikýřJan Šikýř 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.24
Celkem 5 závodníků
Běh 19 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.47
2 Filip LouckýFilip Loucký 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.20
3 Matěj KopeckýMatěj Kopecký 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 54.93
4 Ondřej ŽilkaOndřej Žilka 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.72
Jiří UllspergerJiří Ullsperger 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 43.59
2 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 44.70
3 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.66
4 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.47
5 Magda MalátováMagda Malátová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.37
6 Žofie MrázkováŽofie Mrázková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 56.98
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.01
2 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 44.31
3 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 47.52
4 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 49.62
5 Štěpánka SýkorováŠtěpánka Sýkorová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 54.99
Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.81
2 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 46.16
3 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 46.22
4 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 47.43
5 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.03
6 Barbora KostlánováBarbora Kostlánová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 50.72
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45.89
2 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.44
3 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.88
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 49.66
5 Melisa AlbayrakMelisa Albayrak 02 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 49.88
6 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 56.62
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra CerhováPetra Cerhová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.49
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.73
3 Hana MezihorákováHana Mezihoráková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.96
4 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.44
5 Agáta RichterováAgáta Richterová 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 53.08
Barbora TalpováBarbora Talpová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.96
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 49.14
3 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.24
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.51
5 Natálie JakabováNatálie Jakabová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.08
6 Anna DonátováAnna Donátová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 56.04
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 50.03
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.47
3 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 51.16
4 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.86
5 Ema KostlánováEma Kostlánová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 55.36
6 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.99
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.28
2 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 48.08
3 Karolína TošnarováKarolína Tošnarová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.34
4 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.19
5 Monika MarianiMonika Mariani 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 53.48
6 Anežka ČislákováAnežka Čisláková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.22
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.80
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 48.59
3 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.01
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 51.00
5 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.99
6 Catharine SerafinováCatharine Serafinová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 58.74
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47.50
2 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.57
3 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 50.81
4 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.36
5 Anna IhmováAnna Ihmová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 53.41
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.40
1 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 48.99
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Chiara VaccinoChiara Vaccino 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.82
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.13
4 Terezie MasopustováTerezie Masopustová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.08
5 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.32
6 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.60
1 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.63
2 Karolína KošařováKarolína Košařová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 50.79
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.05
4 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.55
5 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.90
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.09
1 Natálie ŠťastnáNatálie Šťastná 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.74
2 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 48.15
3 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.29
Celkem 7 závodníků
Běh 13 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.69
5 Jana KoželuhováJana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.89
6 Tereza MotlováTereza Motlová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.14
1 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 46.65
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.27
3 Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.47
4 Šárka DaňkováŠárka Daňková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.76
Celkem 7 závodníků
Běh 14 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Že... 54.06
6 Alžběta JohanováAlžběta Johanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.93
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.43
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.05
3 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.04
4 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.46
5 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.52
Celkem 7 závodníků
Běh 15 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
6 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 50.79
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.16
2 Anna KoppováAnna Koppová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.22
3 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 52.04
4 Barbora KašparováBarbora Kašparová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.84
5 Nikola OtáhalováNikola Otáhalová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.87
6 Alžběta ČechováAlžběta Čechová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 54.27
Celkem 7 závodníků
Běh 16 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 45.82
2 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.93
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.48
4 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.81
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 50.40
6 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 54.74
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.70
Celkem 7 závodníků
Běh 17 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
2 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 51.60
3 Natálie MillerováNatálie Millerová 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.87
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 52.18
5 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 54.83
6 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 55.41
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 43.92
2 Kateřina RydlováKateřina Rydlová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.69
Celkem 7 závodníků
Běh 18 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 46.16
4 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.00
5 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.05
6 Eliška HaugvicováEliška Haugvicová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 55.12
1 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.06
2 Klára EliášováKlára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.98
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.51
Celkem 7 závodníků
Běh 19 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 53.06
5 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.03
6 Zuzana KojanováZuzana Kojanová 05 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.77
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 44.80
2 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.79
3 Nikola PetříkováNikola Petříková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.82
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.86
Celkem 7 závodníků
Běh 20 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
5 Martina HrdličkováMartina Hrdličková 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.15
6 Eva ŠpaňováEva Špaňová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.85
1 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 44.22
2 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.59
3 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.91
4 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.15
5 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.59
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 5:18.15
2 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:24.03
3 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5:26.27
4 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:26.46
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 5:28.36
6 Veronika HanušováVeronika Hanušová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 5:42.27
7 Tereza CharvátováTereza Charvátová 02 Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice 5:53.20
8 Veronika BartošováVeronika Bartošová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 5:54.65
9 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:55.85
10 Jana ZítkováJana Zítková 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:04.01
11 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:12.92
12 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:20.16
13 Alžběta HonsůAlžběta Honsů 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:33.59
14 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6:37.38
15 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7:18.00
16 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7:19.90
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub JonJakub Jon 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09:55.53
2 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10:20.02
3 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:53.91
Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha nezměřeno
Frank KiliánFrank Kilián 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha nezměřeno
Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město nezměřeno
Michal MichlíkMichal Michlík 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha nezměřeno
Štěpán VeletaŠtěpán Veleta 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 nezměřeno
Daniel SporyschDaniel Sporysch 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují nezměřeno
Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. nezměřeno
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 nezměřeno
Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha nezměřeno
Poznámky:
Nezměřeno z důvodu poruchy kamery
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.85
3 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.00
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
5 Marek PáníkMarek Páník 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.25
6 Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.44
7 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.45
8 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam StarýAdam Starý 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.56
2 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.86
3 Marek SchätzMarek Schätz 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.95
4 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.68
5 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10.74
6 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.55
7 Ondřej KolářOndřej Kolář 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.86
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.92
2 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.12
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.15
4 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.17
5 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.63
6 Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.05
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.90
2 David KřížDavid Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.99
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.09
4 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.12
5 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.24
6 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.93
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.07
2 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.16
3 Filip GročekFilip Groček 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.27
4 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.39
5 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.31
6 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FliegerMartin Flieger 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.64
2 Daniel VeselýDaniel Veselý 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.12
3 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.52
4 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.23
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.26
6 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.31
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbara PíchalováBarbara Píchalová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.00
2 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.15
3 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.15
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.42
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.57
6 Michaela BorovskáMichaela Borovská 01 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 09.80
7 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.05
8 Eliška DamaškováEliška Damašková 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.23
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.35
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.57
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
4 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.66
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.68
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.76
7 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.77
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.89
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.96
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10.22
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.30
4 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.31
5 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.37
6 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.56
7 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.69
Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.94
2 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.98
3 Michaela HahnováMichaela Hahnová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.28
4 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.37
5 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.50
6 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.94
7 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.98
8 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.20
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.70
2 Alžběta OttováAlžběta Ottová 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.97
3 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.45
4 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.64
5 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.72
6 Natálie KramchaNatálie Kramcha 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.82
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24
2 Anna DanišováAnna Danišová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.30
3 Denisa ChadimováDenisa Chadimová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.32
4 Klára SieglováKlára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 13.29
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.89
2 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.00
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.26
4 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
5 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.76
6 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.82
7 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.91
8 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.14
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.90
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.94
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.48
4 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.61
5 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.73
6 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.92
7 Eliška SedláčkováEliška Sedláčková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.07
8 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.55
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.64
2 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.65
3 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.79
4 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.48
5 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 12.57
6 Adéla BretšnajdrováAdéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.72
7 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.13
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.63
2 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.23
3 Eliška StachováEliška Stachová 04 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.59
4 Eliška SchonpflugováEliška Schonpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.78
5 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.06
6 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.75
7 Eliška VejdovcováEliška Vejdovcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.81
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.52
2 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.86
3 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 13.32
4 Tereza SvatošováTereza Svatošová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.64
5 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.69
6 Nika PeerováNika Peerová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.93
7 Žaneta MrázkováŽaneta Mrázková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.48
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína KomárkováKarolína Komárková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.82
2 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.12
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.50
4 Adéla RogulováAdéla Rogulová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.93
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.63
2 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 1.60
3 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.57
4= Adéla PlacháAdéla Plachá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.45
4= Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.45
6= Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 1.45
6= Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 1.45
8 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 1.45
9 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.45
10= Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.40
10= Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.40
10= Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.40
13 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.40
14 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 1.35
15= Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.35
15= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1.35
17 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 1.35
18 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.35
19= Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 1.30
19= Adéla BretšnajdrováAdéla Bretšnajdrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 1.30
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.50
2 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.88
3 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 5.67
4 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 5.51
5 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 5.50
6 Václav VoldřichVáclav Voldřich
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 5.45
7 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.18
8 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.17
9 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.94
10 Marek SchätzMarek Schätz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.81
11 Jonáš KořenekJonáš Kořenek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.73
12 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 4.56
13 Václav BarekVáclav Barek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.55
14 Tomáš ProšekTomáš Prošek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.51
15 Marek PavlicaMarek Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.48
16 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 4.38
17 Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.35
19 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.34
18 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.34
20 Petr HronPetr Hron
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.32
21 Sebastián KlimešSebastián Klimeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.28
22 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.24
23 Karel DvořákKarel Dvořák
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.21
24 Jan FikerJan Fiker
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.14
25 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.95
26 Petr ChalupaPetr Chalupa
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.80
27 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.62
Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 NM
Filip BartošFilip Bartoš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.00
2 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 4.90
3 Kateřina DondováKateřina Dondová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 4.84
4 Tereza HusákováTereza Husáková
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
01 4.80
5 Tereza LíbalováTereza Líbalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.80
6= Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.73
6= Natálie TeplanováNatálie Teplanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.73
8 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.72
9 Linda HettlerováLinda Hettlerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.68
10 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.66
11 Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.66
12 Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.66
13 Eliška DamaškováEliška Damašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
01 4.64
14 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.64
15 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.61
16 Veronika KušnierováVeronika Kušnierová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 4.57
17 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.54
18 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.47
19 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
03 4.47
20 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
01 4.46
21 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.44
22 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.43
23 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.39
24 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 4.38
25 Karolína MutlováKarolína Mutlová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 4.37
26 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.35
27 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.32
28 Barbora VenclováBarbora Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.31
29 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.30
30 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.29
31 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 4.27
32 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 4.24
33 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.20
34 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.17
35 Diana PeštováDiana Peštová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.14
36 Alicia JoklováAlicia Joklová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.13
37 Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.08
38 Barbora KašparováBarbora Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.07
39 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 4.05
40 Kateřina DostalováKateřina Dostalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.04
41 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.03
42 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.99
43 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 3.93
44 tereza Obuškevičovátereza Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.93
45 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
01 3.90
46 Tereza BastlováTereza Bastlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.88
47 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.87
48 Nicole BöhmováNicole Böhmová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.81
49 Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 3.75
50 Eliška KrejčíEliška Krejčí
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.74
51 Adriana MolováAdriana Molová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.70
52 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.66
53 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.58
54 Kateřina RyplováKateřina Ryplová
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 3.51
55 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.45
56 Julie PokornáJulie Pokorná
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 3.44
57 Alena MichálkováAlena Michálková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.33
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Alžběta OttováAlžběta Ottová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 NM
Veronika BartošováVeronika Bartošová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 NM
Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 NM
Magdaléna FílováMagdaléna Fílová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
02 NM
Lucie DavisLucie Davis
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 NM
Marie LjunggrenMarie Ljunggren
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 DNS
Celkem 64 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.81
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 11.70
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 10.89
4 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.42
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 09.45
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.23
7 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 09.14
8 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 08.82
9 Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 08.54
10 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 08.49
11 Kristina MerunkováKristina Merunková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 08.42
12 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 08.31
13 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 08.28
14 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 08.25
15 Anna KlausováAnna Klausová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.20
16 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.91
17 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.90
18 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 07.79
19 Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 07.75
20 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 07.64
21 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 07.62
22 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.52
23 Hana SkořepováHana Skořepová