Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS žáků a žákyň

Praha-Stromovka (3. 2. 2016)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 3.2.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.81
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 11.70
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 10.89
4 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 10.42
5 Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 09.45
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.23
7 Tereza HlouškováTereza Hloušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 09.14
8 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 08.82
9 Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 08.54
10 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 08.49
11 Kristina MerunkováKristina Merunková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 08.42
12 Lucie HudečkováLucie Hudečková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
01 08.31
13 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
01 08.28
14 Ema TraxmandlováEma Traxmandlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 08.25
15 Anna KlausováAnna Klausová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 08.20
16 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 07.91
17 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 07.90
18 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 07.79
19 Natálie KramchaNatálie Kramcha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 07.75
20 Kristýna ProcházkováKristýna Procházková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 07.64
21 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 07.62
22 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 07.52
23 Hana SkořepováHana Skořepová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 07.40
24 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 07.30
25 Anna DomanskáAnna Domanská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 07.30
26 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
02 06.58
27 Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 06.45
28 Martina KronďákováMartina Kronďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 06.34
29 Jana ŠtruncováJana Štruncová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 06.18
30 Alžběta NěmcováAlžběta Němcová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 05.92
31 Karolína FantováKarolína Fantová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 05.86
32 Michaela HassmannováMichaela Hassmannová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 05.82
33 Michaela FantováMichaela Fantová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
02 05.75
34 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 05.65
Celkem 34 závodníků